Skocz do zawartości


Zdjęcie

James Keating i jego szkoleniowki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

James Keating i jego szkoleniowki
Moze ktos sie wypowiedziec na temat szkoleniowek Keatinga? Chodzi mi glownie o "Legacy of Steel" i "Reverse grip knife fighting".
  • 0

budo_andy_hug
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki
mogę. ale Ty robisz nóż wg innych założeń :wink:
najlepiej napisz do dohapa, wiele widział, nie tylko na kasetach, kiedys z nim ćwiczyłem
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki
No to mozesz napisac czy nie? Co z tego ze cwicze noz wg Ilustrisimo? Nie bardzo rozumiem Twoj tok rozumowania 8O
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki
to ja coś powiem. do pooglądania dobre, ale taktyka inna. choć z drugiej strony pełno tam Lameco;), mimo że Keating troszkę neguje FMA.
powiem tak: ja za taki obóz nie zapłaciłbym 1200 baksów, bo tego co tam jest, to uczę swoich na poziomie 0 i 1 (taka jest numeracja).
ale grunt to sprzedaż... sam Keating OK, pomysł na obóz super, marketing the best.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki

bo tego co tam jest, to uczę swoich na poziomie 0 i 1 (taka jest numeracja).


A czego uczysz, no bo na razie miales dopiero wchodzic w kontakt z Sayoc? Masz oficjalna sekcje? Mozna wiedziec u kogo sie uczyles i czego?
Pozdrawiam
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki
Kenjiro , rzeczywiscie z Legacy nic nowego sie nie nauczysz , kasata ma inne zadanie , przedstawic koncepcje treningu a nie sama technike.
Jezeli chodzi o kasety reverse grip fighting , generalnie Vol1 bedzie chyba blizszy temu co robisz , poniewaz generalnie Keating zajmuje sie tma tylko dzgnieciami ( ciekawe cwiczenia na balonach).
JA jednka polecam vol.2 - Drawpoint , Keating naprawde przerabia ta mduzo materialu , choc koncentruje sie na cieciach , ale mamy tez tam 2 noze , ataki kierunkowe , footworks etc.
Ogolnie kasety Ketina , sa bezkonkurencyjne jezeli chodfzi o jakosc , sposob filmowania , editing , to naprawde profesionalna robota , co do techniki , to juz kazdy mosi sam ocenic.JA cenie JK , za to ze jako pierwszy odkryl dla amerykanow europejska sztuke walki noze , ze rozpropagowal bowie i moze wlasnie serie o bowie powinienes zobaczyc , jest to na pewno cos nowego.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki
Hej Seiken!
Widzisz ja jestem z zamilowania JKD owiec...Takze cala historie z walki nozem probuje robic takze wg tej koncepcji. Jesli dzisiaj uwazam ze z tego co ja dotychczas widzialem metoda Ilustrisimo jest najskuteczniejsza (jeszcze raz powtarzam - z tego co DOTYCHCZAS widzialem), to nie znaczy ze nie ma innych metod ktore moga wniesc cos ciekawego. Caly czas szukam. A ze spsobu Keatinga na oczy nie wiedzialem to dlategoz pytam...
Jesli masz jakies rzeczy do polecenia z metod walki i jakis ciekawych masterow - nie tylko z reverse gripp ale tez z regular - to porosze. Ja nie mam klapek na oczach i wiem ze nie ma idealnego systemu...
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki
...no i bardzo dobrze i dlatego uwazam ze powinienes popatrzyc na to jak Keating "traktuje" noze 10 " ,szczegolnie ze bazuje na "naszej" europejskiej szkole.
Oczywiscie kupowanie orginalnych kaset to bzdura , zadna pozycja nie jest tego warta i to nie tylko Keatinga , ale jak masz mozliwosc "porzyczyc" to jak najbardziej.
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: James Keating i jego szkoleniowki

...no i bardzo dobrze i dlatego uwazam ze powinienes popatrzyc na to jak Keating "traktuje" noze 10 " ,szczegolnie ze bazuje na "naszej" europejskiej szkole.
Oczywiscie kupowanie orginalnych kaset to bzdura , zadna pozycja nie jest tego warta i to nie tylko Keatinga , ale jak masz mozliwosc "porzyczyc" to jak najbardziej.


zdecydowanie najlepiej pożyczać :wink: , dużo lepszy interes niz płacenie takiej kupy kasy za 2 dni obozu.

Kenjiro - jedno nie wyklucza drugiego, nie napisałem poza tym, że to co robimy to Keating, a tylko przyrównałem pewne rzeczy z obozu (tylko na podstawie kasety, bo osobiście tam nie byłem) do naszego programu.
zresztą Keating robi to wszystko bazując mocno na szermierce, duzo pchnięć, specyficzna pozycja ostrza, ale pooglądać warto. ale bez nadmiernej ekscytacji, jesli masz dobrego nauczyciela, to raczej będzie to dla Ciebie ciekawostka.
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024