Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starship by Paul Chen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
..ups :oops: ..... :nie:
spuud
pozdrawia
ps
tommy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
Piter po tych DS to juz wiem ze wlascielem jest ktos z Microholicow ( Micro Fantic , ma zdaje sie obydwa ).
To mamy tu DS2 ( one of 30) with peral inlay i DS1 ( one of 11) z danascus inlay , mamy tez UT5 ( 7 only) custom z abalon i UT5 w carbon fibre.Griffina juz przedstawiles
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
Tommy , przejedz do S&R Knives na Woodbine mall , masz tam kilka setek nozy i 2 sympatycznych ludzi Rodney i Steve , maja naprawde dobre deale i moze ustrzega ciebie przed kupnem Starshipa , United Cutlerry ,brrrr,....... nightmare
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen

To mamy tu DS2 ( one of 30) with peral inlay i DS1 ( one of 11) z damascus inlay , mamy tez UT5 ( 7 only) custom z abalon i UT5 w carbon fibre.Griffina juz przedstawiles


Dokładnie tak! W nagrodę zapraszam na piwny rajd po pubach Łodzi :drinking:
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
...wiec jak zle skoro dobrze :) ....gdzie popelnilem blad? :)
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
Spuud, Dragon Slayer i Dragon Slayer II to OGROMNA różnica i nie powinno się łaczyć tych noży mówiąc "na fotce są dwa MT Dragon Slayer". To dwa różne noże...

Dragon Slayer (nazywany też DS I) to ręcznie wykonany nóż (rękojeść to Tony M. i jego obrabiarka ale sterowana z palca, ostrze to W. Brend oczywiście), z którego rozwinął się Nemesis. Ma nieco inną niż DS II mechanikę - popatrz, że nie ma choćby bezpiecznika. Chyba się nie pomylę jak powiem, ze są to Microtechy o najwyższej cenie... i chyba już tak zostanie.

Potem powstał Nemesis i Dragon Slayer II, który jest już maszynowo robionym nożem (rękojeść) o mechanice takiej samej jak Nemesis. Ostrze jest nadal ręczną robotą, ale to już nie jest czysty DS.

Aha, oczywiście te nożyki należą do Microholica. MicroFanatic ma oczywiście i DS i DS2 ale nie pamiętam, czy konkretnie te są jego czy nie.
  • 0

budo_g7tommyb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
Spuud,
Dzieki za linki ale niestety wszystkie te norze nie maja absolutnego symetrycznego ostrza tak jak w OTFs pokazanych przez Pitera i w Starshipie.


Seiken,
Dzieki za info o sklepie. Wlasnie takiego czegos szukalem ale na Woodbine taki sklep z nozami otworzyli. Kiedy to sie stalo?
Ale dzieki i sprawdze... Wiesz moze jak sie nazywa ten sklep?

Dzieki wszystkim za szczera opinie o Starshipie. Niestety wszystkich opinie byly negatywne ale musze sie samemu o tym przekonac. Napisze recenzje jak juz go bede mial :)

Narazie.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
Tommy sklep jest juz chyba z 12 lat , a nazywa sie wlasnie "S&R knives".
Tu jest ich strona :http://www.srknives.com/
  • 0

budo_g7tommyb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
Bylem tam wczoraj. Bardzo fajny sklep, seiken, dzieki... Gosc tez byl sympatyczny, nie wiem ktory to byl (broda i okulary no i troche lysawy)... Sklep jest dobrze zaopatrzony ale niestety nie mial Starshipa... Ale, bardzo dobrze sie o starshipie wyrazil... Powiedzial ze bardzo fajny noz i ze stal tez jest bardzo dobra i powiedzial ze moze go zaorderowac jak chce ale ja sam nie wiem czego chce :(
Teraz tak praktycznie myslalem i to ostrze w starshipie jest bardzo malutkie... No i troche drogi. Takze jak bede go kupowal to pozniej nie bedzie mnie stac na nastepny noz przez ponad pol roku, to lepiej moze zebym wybral cos bardziej praktycznego... Nie wiem zobacze...
Ale dzieki za info seiken.
Narazie!
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Starship by Paul Chen
To co ile kupujesz nóż? Co 2-3 miesiące? 8O
Ja to tam kupie maks raz na rok i jest loozik 8)
Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024