Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate godne polecenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Moim zdaniem najlepsza sekcja Kyokushin w Warszawie jest WKKK. Chodzilem kiedys do BKKK, a na zawodach widze jak wszyscy walcza. W WKKK treningi sa wszechstronne, jest twardy Kyokushin, walka ze swoimi slabosciami, jest trening z partnerem, sa pady, przewroty, samoobrona, kichon, kata... Wszystko co tygryski lubia najbardziej. A pozatym, skutecznosc na zawodach i nie tylko.
POLECAM!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
hm z tego co wszyscy wiedzą to na zawodach lepiej wypadaja zawodnicy BKKK , a nie WKKK .Mam na myśli tutaj zawody POKK.Do tego jakos wszystkie imprezy w W-wie organizuje BKKK i naprawdę są na wyskim poziomie organizacyjnym.A co zrobiło WKKK ?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
WKKK jak przyjezdza to zgarnia nagrody. Chcialbym zauwazyc, ze zwykle to WKKK ma 1 miejsce albo chociaz stoi na podium w klasyfikacji druzynowej, w przeciwienstwie do BKKK....
WKKK nie organizuje zawodow... na razie...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
BKKK na zawodach reprezentuje inne kluby i jakoś mi się zdaje ,że nie wiesz dlaczego ale ostatnie wyniki MP Karate i poprzednie jak i równiez juniorów młodszych wyrażnie pokazuja ,że zawodnicy BKKK sa Mistrzami Polski i jakoś nie widac tam WKKK :)
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Jesli chodzi o Tarnow - monopol ma sensei Wieslaw Gwizd [4 dan].
Sam cwicze u niego - naprawde rzeczowy i solidny czlowiek. Bylo troche treningow samoobrony i parteru [ale ja chce wiecej - dlaczego nie ma w Tarnowie bjj??? :evil: ]. Ludzie tez sa naprawde fajni - wspaniala atmosfera. Slowem - polecam.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
W Szczecinie sekcja Shotokanu Sylwestra Kuligowskiego, nie trenują dla sportu, tylko dla siebie, ciężkie treningi, sposób rozgrzewki i ćwiczenia do kumite przypominają kick box alno thai box, kopią sie kulasach ostro, po brzuchach też i czasami w łeb ktoś dostaje. Trener w porządku, ludzie też ,fajna atmosferka :-)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Nie wiem czy tego typu zajęcia można juz nazywać shotokan lepiej jakby gościu przekształcił sie na kyokushin i cos podobnego ,gdyz jakoś shotokan nie pasuje!!
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Zgadzam sie z LASEREM! GOSOKU-RYU na kazimierzowskiej u Piotrka Wildnera!!! Jest swietnie - troche "malej" mlodziezy i nieco starsi (ja!). treningi sa pelne pomyslowe a atmosfera jak u cioci na imieninach (w najlepszym tego wyrazenia znaczeniu!!!) No i kumite! zdazaja sie kontuzje i gipsy ale SPORT TO ZDROWIE (na zawsze utracone)!
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia

Nie wiem czy tego typu zajęcia można juz nazywać shotokan lepiej jakby gościu przekształcił sie na kyokushin i cos podobnego ,gdyz jakoś shotokan nie pasuje!!


Co co nie pasuje? :) Na ilu treningach shotokanu byłeś, że wyrobiłes sobie utare już wyobrażenie o shotokan jako o stylu niekontaktowym?
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia

Nie wiem czy tego typu zajęcia można juz nazywać shotokan lepiej jakby gościu przekształcił sie na kyokushin i cos podobnego ,gdyz jakoś shotokan nie pasuje!!


A że tak siewtrące. Dlaczego Kyokushin? i od kiedy to Kyokushin przypomina kb czy tb? :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Zawsze KK było realne zanim jes usportowili na wyrost nawidzenie w Polsce :)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia

WKKK jak przyjezdza to zgarnia nagrody. Chcialbym zauwazyc, ze zwykle to WKKK ma 1 miejsce albo chociaz stoi na podium w klasyfikacji druzynowej, w przeciwienstwie do BKKK....
WKKK nie organizuje zawodow... na razie...






a tak sie tylko zp\apytam z ciekawosci kiedy ostatni raz ktos z WKKK zajał 1 miejsce na Mistrzostwach Polski , Pucharze Polski , czy w oogle stanła na pudle w zawodach tej rangi ??bo z tego co ja iwem , to było to baardzo dawno temu .
a prawda jest to , ze to ludzie z BKKK zawsze zajmuja miejsca na pudle , biora udział w zawodach kazdej rangi i to nie tylko w Polsce i to oni sa powoływani do kadry narodowaj a nie ludki z WKKK... no z wyjatkiem s.Gruby , ale on w kata startuje.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Manika pisze prawde !!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024