Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate godne polecenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Oj to prawda Kk polecam z całego serca tylko nie wystarsz się tam panującej atmosfery i kontaktu w kumite , a zwłaszcza na Kosmonautów :)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Tylko uważaj,bo tam grasuje karateka-człowiek o kilku pasach i obliczach :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia

Tylko uważaj,bo tam grasuje karateka-człowiek o kilku pasach i obliczach :)

Ale woilny i nikt mi nie zabrania jeżdzić na seminaria i do tego wiem o wszystkim , a nie jak na Wichrowych trzymani w ciemnocie i z zakazami. :) 8)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Tyle,że ja na Wichrowe nie chodzę :)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
A ja polecam w Poznaniu klub Shorin-ryu karate i Kobudo. Szczegoly na stronie po podpisem:-). Mi sie tam podoba wiec polecam
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
hmmm, co by tu powiedzieć.
Napewno polecam Ryu Te u Louisa.
Jeśli gosoku to polecam sekcje na kazimierzowskiej, lub na ochocie, tylko na ochocie chyba trochę lżejsze treningi, dla dzieci świetne.
Jeśli ktoż chce kontaktowe to chyba Bielański klub KK mogę polecić.
A z innych to polecam Liu Penga i Pak hok, tai chi oraz sanda w jego wykonaniu. Kiedyś na wiśniowej treningi prowadził.
Bardzo sympatycznym człowiekiem i fajnie prowadzącym treningi równierz z elementami Judo jest Ewaryst Myszewski ale to TKD. Więc dla każdego coś miłego :-)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Jelenia Góra: Jeleniogórskie Centrum Oyama Karate prowadzone przez sensei R.Majde 3 dan- w tym roku klub obchodzi 10 lecie ...w tym czasie dorobili sie wielu medali na MP,PP,ME w Hadze,MŚ w Nowym Yorku i wielu mniejszych zawodach...klub organizuje co roku letnie obozy , dodatkowo zgrupowania...docenieni przez władze miasta i wladze Oyama karate w Polsce sensei M.Janicki uznany najlepszym zawodnikiem roku a sensei R.Majda trenerem roku...
dla tych co lubia cos innego shidokan prowadzony przez sensei M.Ligiżyńskiego i sensei P.Jończego obaj 1 dan obaj utytyłowani zawodnicy opyama karate od roku trenujacy shidokan z licznymi sukcesami rowniez swoich podopiecznych.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Czestochowski klub karate kyokushin u senseja Zbyszka Górki w 2 aleii naprzeciwko "killera".
Ogulnie duzo walki, bardzo duzo tarczowania (minimum kata i kihonu)
Dobre stos. z klubem judo (ich trener obecnie uczy nas w niedziele parteru i kilkukrotnie zapraszal nas na wtorkowe sparingi u nich w klubie).
Przez pewien czas (rok) dodatkowo cwiczylismy techniki bokserwerskie na lapkach.
Mozliwosc dorobienia sobie kluczy do 2 salki cwiczeniowej z siłownia gdzie oprucz pakowania czasami umawiamy sie na dodatkowe sparingi w parterze lub rekawicach.

Minus czasami zbyt czesto na rozgrzewke jest koszykówka (w sumie mozna zespolowo parter pocwiczyc).

Klub sie ciągle rozwija i ma wielu młodych zawodników.
Wszystko przed nami :)
  • 0

budo_karateka 2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Polecenia godne jest Oyama K. A shihan Dyduch to GOSC !
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
ale fajnie :-) na forum jest dwoch karateka...jeden lubi oyama karate a drugi nie heheh...moze to bracia? :)
p.s. karateka 2 ty trenujesz oyama karate?jak tak to u kogo?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Widać ,że ktos już nic sam nie potrafi wymysleć i naśladuje lepszych :)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
Tak,to bracia...Albo nie:karateka1 to Shokei Matsui a karateka2 to Shigeru Oyama :wink: :)
Tak na poważnie-karateka2-coś mało przekonywujące są te Twoje argumenty...Ja też sobie mogę wpisać "Tsunami jest super,a soke Murat to fajny gość i zna ninjitsu" :lol:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
KARATEKA 1 to poprostu kyokushin bez przeróbek,podróbek i kiczu 8)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
no rzeczywiscie ten wpis karateki 2 niezbyt przekonuwyjacy...mogl cos wiecej napisac ale widac chyba niewiele wiecej wie :( do tego probuje na forum w jakis sposob reprezentowac oyama karate i mysle ze to naprawde duza szkoda dla stylu :(
  • 0

budo_karateka 2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
a strone naszo znajo ? znajo ! samuraja czytajo ? czytajo ! Opinie i to DOBRE o nas znajo ? znajo ! to co bede więcej pisał .
Jesteśmy EXTRA i wsio !
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
stronki znam artykuly z samuraja tez z tym ze z tym samurajem to takie palcem po wodzie pisane ( kazdy tam siemoze chwalic ze jest najlepszy nawet slynny sensei z poznania hehehe i nikt tego nie sprawdza)opinie dobre znam i zle tez ale widac kolega tych zlych nie zna lub poznac nie chce...szkoda ze w tym co piszesz nie ma zadnych faktow tylko same opienie typu jestesmy najlepsi...jak taki z ciebie fascynat oyama karate to przedstaw wyniki jakis zawodow , jakies relacje z seminariow itp.
  • 0

budo_slawnur
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
dobra sekcja to taka w której rzezbi się przez lata podstawy i meczy kata do upadłego a potem na zawodach okazuje sie że ci stoją mocno na nogach są lepsi od tych co potrafią "piękne karate"
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
To ja teraz może trochę napiszę o Łodzi: jeżeli chodzi o kyokushin to napewno świetny jest sensei Sokołowski w YMCA na Moniuszki, jak ktoś lubi tradycyjne to też na Moniuszki bo tam 100 mistrzów świata(-: , a osobiście polecam Shidokan na Jaracza.OSU!
  • 0

budo_slawnur
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia
właśnie dostałem info od naszej dziewuchy ogolila kata i kumite na zawodach!!! brawo Agnieszka
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate godne polecenia

hmmm, co by tu powiedzieć.
Napewno polecam Ryu Te u Louisa.
Jeśli gosoku to polecam sekcje na kazimierzowskiej, lub na ochocie, tylko na ochocie chyba trochę lżejsze treningi, dla dzieci świetne.
Jeśli ktoż chce kontaktowe to chyba Bielański klub KK mogę polecić.
A z innych to polecam Liu Penga i Pak hok, tai chi oraz sanda w jego wykonaniu. Kiedyś na wiśniowej treningi prowadził.
Bardzo sympatycznym człowiekiem i fajnie prowadzącym treningi równierz z elementami Judo jest Ewaryst Myszewski ale to TKD. Więc dla każdego coś miłego :-)


W którymś poście na formum, w tej chwili go znaleść nie moge, napisałem źle o shihannie Piotrkowiczu i o jego treningach. Nie miałem tego zamiaru.
Chciałem napisać o sekcji na Saskiej kępie na której wtedy oprócz shihana treningi prowadził jeszcze jeden człowiek, i o jego treningi mi chodziło. Treningi piotrkowicza zawsze lubiłem. I ci którzy odeszli z karate a z którymi rozmawiałem też tak uważaja. treningi były twarde i prowadzone pomysłowo. W poście który cytuję zamiast sekcji ochota powinna być sekcja saska kępa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024