Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noze a oszolom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Noze a oszolom
Sama strone pozostawie to calkiem bez komentarza. A do ogolnosci powiem - boze .. co ludzie za debilizmy pisza.... :twisted:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_g7tommyb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom

Nadaje się do obrony przed jednym przeciwnikiem, mało agresywnym lub pijanym. Mimo swojej niedużej wielkości, nóż sprężynowy skutecznie powstrzymuje ataki mniej agresywnych cudzoziemców. Łatwo tnie, szybko wchodzi w ciało, zostawia trudno gojące się rany i odbiera napastnikowi chęci do dalszej walki.


Siekierka obronna ma szerokie zastosowanie. Jednak szczególnie polecana jest do obrony przed kilkuosobowymi grupami. Z łatwością możecie rozbijać głowy, dotkliwie ranić korpus przeciwnika odbierając mu wszystkie chęci do dalszej agresji przeciwko Wam. Uderzenie siekierką w ramiona powoduje trwałe uszkodzenie kończyn górnych i odbiera agresorowi chęć do dalszej walki. Cios w piszczele unieruchamia na dobre waszego agresora. Możecie zadawać ciosy zarówno obuchem jak i ostrzem.


:) :) :) :) :) :) :)
Qrwa ale siara
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
dlaczego debilizmy , dlaczego siara ?..........przeciez to wszystko prawda
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
Jasne ze to wszystko prawda :-) Co do zaworu obronego autor zapomnial dodac, ze sie odpilowuje dwa oczka a zostawia tylko trzy do uzytkowania...
Sprawa jest tego typu, ze jest to strona humorystyczna, ale jak widac powyzej, nie kazdy ma poczucie humoru :-)
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
DUUUCH! Wosiu się znalazł! Ja tam nie odpiłowywałem, zostawiałem cały zawór, tyle, że wtedy trzeba go precyzyjnie uchwycić.
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
humorystyczna ? widac nie mam typowo angielskiego poczucia humoru :twisted: tak eksordynaryjne zastosowania noza i sierkierki propaguje na polskicj grupach dyskusyjnych.. kurde - strasznie musze byc stary ze mnie to nie cieszy :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
Hej Wosiu , mam nadzieje ze wpadles na dluzej.
Humorystyczne jest nazwa , tej strony " dla wybierajacych sie za granice...".
NAtomiast to co tam jest napisane , na temat pokazanych przyzadow to , mniejsza lub wieksza ale prawda.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
Ehh - to jakiś niezły jajcarz napisał - cool teksty -ale powinno na końcu być ostrzeżenie że to tylko żart :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze a oszolom
Skoro juz o jajach mowa...powinno brzmiec "dla wybierajacych sie po mleko do sklepu" 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024