Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
Kto widział ich wczorajszą pasjonującą walkę?
czekam na komentarze
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
A czekaj sobie.
Bylo przegladnac archiwum:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ehh. Co za ludzie. :?
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
no rzeczywiscie Hast po prostu gejzer ,opinii pppłakać sie chce
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop

Kto widział ich wczorajszą pasjonującą walkę?

Wczorajszą !?!?!? ;P.
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
Dobre. To pocieszające, że waląc na punkt można położyć nawet takiego byka
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
a mi sie wydaje ze to byla ustawiona walka kto pada po lewym prostym zwlaszcza taki byk jak sapp ,nawet na szczeke nie siadlo (no takie jest moje zdanie)
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
Aklaw, to niech Ci sie tak wydaje.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop

a mi sie wydaje ze to byla ustawiona walka kto pada po lewym prostym zwlaszcza taki byk jak sapp ,nawet na szczeke nie siadlo (no takie jest moje zdanie)

Tak na oko, to siadło na oko. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich, którzy ustoją taki idealny lewy prosty Cro-Copa. A jakby była ustawiona, to po co się by miała niby kończyć po 45 sekundach???? Aklaw, po prostu Mirko jest debeściak.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
widzlem kilka walk cro copa i nawet walke jak dostaje od kolesia o nazwisku macdonald :) a sapp jest dluzo leprzy tzn wieksza masa i wytrzymalosc na ciosy (nie to ze bronie sappa ale zawsze tam gdzie jest kasa tam sa machlojki) mosieli cos zrobic z sappem bo jak by to wygladalo ze gora miesni bez techniki bije najleprzych kickboxerow i thaiow ktos mosial go pokonac i to nie gigant (a sapp pewnie nie malo wziol za ta walke pod stolem:) )pewnie jest tak jak w boksie cos mi sie tak wydaje
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop

widzlem kilka walk cro copa i nawet walke jak dostaje od kolesia o nazwisku macdonald :) a sapp jest dluzo leprzy tzn wieksza masa i wytrzymalosc na ciosy (nie to ze bronie sappa ale zawsze tam gdzie jest kasa tam sa machlojki) mosieli cos zrobic z sappem bo jak by to wygladalo ze gora miesni bez techniki bije najleprzych kickboxerow i thaiow ktos mosial go pokonac i to nie gigant (a sapp pewnie nie malo wziol za ta walke pod stolem:) )pewnie jest tak jak w boksie cos mi sie tak wydaje

Taaa, przekupili Sappa, żeby przegrał z Cro-Copem, a wcześniej z Mino. A w przypadku Mino zapłacili za mało, dlatego Sapp był wściekły i walczył jak wściekły, łotał nim o matę aż miło. A potem dał sobie założyć balachę, bo się tym biciem zmęczył. Aklaw, spiskowa teoria dziejów.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop

widzlem kilka walk cro copa i nawet walke jak dostaje od kolesia o nazwisku macdonald :) a sapp jest dluzo leprzy tzn wieksza masa i wytrzymalosc na ciosy


Sapp duzo lepszy? ....a w czym poza masa ? Ja rozumiem, ze mozna lubic wielkich, masywnych zawodnikow, ale troszeczke obiektywizmu nie zaszkodzi. W koncu Cro Cop pokonal np. Sakurabe wiec leszczem nie jest.

A Sapp jest baaardzo popularny w Japonii (tam tez lubia duzych kolesi), wystepuje w reklamach itp. Wiec jezeli mieli by przekupywac, to predzej Cro Copa by mu sie podlozyl... :(
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
mikimura ciesze sie ze wierzysz wszystkim walka jakie widzisz w telewizij zwlaszcza kolesia ktory nokaltuje lewym prostym :wink: 170 kilogramowego byka ,to ze crocop pokonal sakurabe nic nie znaczy trza wziasc to pod uwage ze saku nie jest w szczytowej formie,nic nie mam do crocopa lubie ogladac jego walki, podoba i sie jego styl walki ale ze by lewym prostym znokaltowc takiego byka to jakos trudno mi to uwierzyc (nawet na szczeke to nie siadlo)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
Ekhm,
Z tego co pamietam to walka miala taki przebieg ze Bob czasmi zbieral. W koncu zebral na glowe slawetny cios i w zadnym wypadku nie urwal mu sie film. Po prostu cos zaczelo go bolec,eye socket, ktora ulegla zlamaniu w wyniku kontatku ciezkiej reki Mirco z czaszka Sappa.
Bob potem padl na dechy i dla mnie wygladal jak ta ciezka orka zaczela plakac. Ale to chyba tylko moje odczucie.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop

mikimura ciesze sie ze wierzysz wszystkim walka jakie widzisz w telewizij

No bez jaj, we wszystkie nie wierzę.

(nawet na szczeke to nie siadlo)

Aklaw, nie tylko ciosy na szczękę knockoutują, uwierz mi. Jak gdzieś znajdę HL Tysona, zobaczysz knockouty po takich uderzeniach, że zwątpisz. A na razie nie ma się o co spierać, może będzie rewanż, zobaczymy. A tymczasem Cro-Cop RULEZZZZZZZZ!!! :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop

Aklaw, nie tylko ciosy na szczękę knockoutują, uwierz mi. Jak gdzieś znajdę HL Tysona, zobaczysz knockouty po takich uderzeniach, że zwątpisz.


Wrzuciłem go kiedyś do działu BOKS
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
jesli chodzi o HL tysona to mam go a co do ciosow nokaltujacych to moge sie zgodzic z tym ze nie tylko na szczeke moga byc nokaltujace ciosy ,ale jak ktos nokaltuje lewym prostym i to jeszcze nie na szczeke 170 kilogramowego zwierzaka to raczej wydaje sie to troche podejrzane ,
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
Moim zdaniem Sapp po prostu niefortunnie dostał cios w samo oko, pierwszą, odruchową, ludzką reakcją była panika. W takiej sytuacji oko może przecież nawet wypłynąć. Sapp przeraził się, asekuracyjnie padł, a potem już nie miał odwrotu ..... KO.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bob Sapp vs.Mirko Cro Cop
ja też mam takie wrażenie że walka była kupiona.... Oglądałem to ze 3 razy .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024