Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z szefem UFC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z szefem UFC
Dana White opowiada kilka ciekawych rzeczy... Miedzy innymi Tito vs Chuck... Ken Shamrock i pare innych. Naprawde dobry wywiad.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marchew
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z szefem UFC
Pierwsza proba tlumaczenia.... Odrazu mowie, ze jest to na tyle na ile potrafie, mam nadzieje, ze komus sie to przyda.

(fragment o jego pracy, o tym jaki jest zabiegany i ze wolny czas spedza z dziecmi pomijam, przejde odrazu do tego co nas interesuje)

Mike Sloan: Dobra, przejdzmy do rzeczy: Chuck i Tito. Kiedy to sie stanie?

Dana White: Nie wiem, wciaz nad tym pracujemy.

MS: Co jest problemem?

DW: Tito.

MS: Tito opoznia?

DW: Mhm.

MS: Dlaczego? Boi sie czegos? Ma jakas kontuzje? Co sie dzieje?

DW: Nie mam pojecia, z tego co wiemy na dzien dzisiejszy, Tito jest kontuzjowany.

MS: Slyszalem ze ma jakis problem z okiem?

DW: Mial operacje oka, mowil, ze reka i kolano ciagle mu dokuczaja. Mysle, ze ma kilka kontuzji rownolegle.

MS: Wierzysz mu?

DW: Uh... Tak, wierze mu. Zaraz po walce z Shamrockiem pokazywal mi swoja reke. Byla cala spuchnieta i rozwalona, wiec jesli gosc mowi, ze jest kontuzjowany, to co ja moge powiedziec? Jak moge powiedziec, ze nie jest?

MS: Ta, a poza tym musial uderzyc Kena jakies 400 razy. Po czyms takim powinna go bolec reka.

DW: (smiejac sie) Wlasnie, kim jestem zeby mowic, ze go nie boli?

MS: Nie jestem tu by mowic, ze Tito jest tchorzem, albo boi sie walczyc z Chuckiem. Chuck poprostu jest nr.1 do walki o tytul przez ostatnie dwa lata. Kiedy beda walczyc? Wiem, ze Tito skasowal sobie kolano, jest powod by odkladac walke, ale predzej czy pozniej ona sie bedzie musiala odbyc, Tito bedzie musial walczyc wczesniej czy pozniej.

DW: Tak, Chuck zasluguje na te walke. Zwyciezca jego walki z Vitorem Belfortem mial walczyc o tytul, a Chuck ciagle schodzil z drogi, aby Tito walczyl z Kenem Shamrockiem. Chuck juz zrobil wiecej niz do niego nalezalo i teraz jest jego czas, jego kolej.

MS: Na konferencji po UFC 40 Tito wstal i powiedzial, ze aby walczyc z Chuckiem musi dostac dosc pieniedzy, albo pojedzie walczyc do Japoni. Kiedy to powiedzial twoja i Lorenza twarz przybraly dziwny wyraz. Co sobie wtedy pomyslales?

DW: Chcialem go walnac krzeslem (smiech). Nie, nie, nie. Mowilismy o stworzeniu gali w Japoni tego lata. Mysle, ze Tito powiedzial 'Slyszalem, ze mozemy walczyc w Japoni.' co znaczylo, ze bedzie walczyl z Chuckiem Liddellem w UFC, ale w Japoni. Jestem prawie w 100% pewny, ze o to mu chodzilo.

MS: Ja zrozumialem to tak, ze chce przejsc do PRIDE, zamiast walczyc z Chuckiem.

DW: Nie. Co jest smieszne, wiele osob przychodzilo do mnie tej nocy i mowilo jakim to Tito jest scierwem i ze nie moga zrozumiec, ze to zrobil. Ale ja im tlumaczylem o co mu chodzilo. Mial na mysli, ze robimy UFC w Japoni i wlasnie wtedy moglby walczyc z Chuckiem. Jestem prawie w 1000% pewny, ze to o co mu chodzilo.

MS: Tak przy okazji, czy to to samo kolano, ktore rozdarl czy nie?

DW: Nie, to drugie.

MS: Kiedy Tito wroci do formy i bedzie w pelni wyleczony, a Chuck tez nie bedzie mial zadnych problemow, czy Tito chce za ta walke jakiejs konkretnej sumy pienieznej czy jest otwarty na negocjacje?

DW: Mamy juz kontrakt na ustalenie sumy za te walke.

MS: Czyli chocby nie wiem co sie dzialo, nie ma juz zadnych ale, Tito powie ile chce za walke z Chuckiem?
(przypisek tlumacza; Chyba o to chodzilo, to kawalek ktorego nie jestem w 100% pewien :oops: )

DW: Tak.

MS: Czy Tito straci tytul jesli nie bedzie chcial walczyc z Chuckiem?

DW: Hmm.. Czy mu go odbierzemy? To znaczy.... Jesli wejdzie i powie, ze za nic nie bedzie walczyl z Chuckiem, to tak, nie moze odrzucic pretendenta do tytulu.

KONIEC CZESCI O TITO I CHUCKU.
Jesli takie tlumaczenie wydaje sie byc OK, to beda sie czesciej pojawiac, jak znajde jakis wolny wieczor. Jak to porazka (Moj angielski :oops: ) To napiszcie i temat tlumaczen z mojej strony pojdzie w zapomnienie :)

Z nadzieje, ze komus sie to przyda

Marchew

Ps. Komentarze mile widziane.
  • 0

budo_owat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brave New World

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z szefem UFC
tłumaczenie na poziomie :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z szefem UFC
Jestem jak najbardziej za (szczegulnie za jak widze kupe tekstu to az mi sie odechciewa go tluamczyc samemu w domu)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024