Skocz do zawartości


Zdjęcie

JKD na samoobrone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo__karol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JKD na samoobrone?
Czy Jeet kune do nadaje sie na samoobrone? Nie myśle tu o ulicy tylko na typków np. ze szkoły.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: JKD na samoobrone?
Nie za bardzo rozumiem pytanie...A czy ewentualny konflikt na ulicy to nie samoobrona? A czy Ty chcesz nabywac umiejetnosci walki w innym celu niz samoobrona lub sport?
Jeet Kune Do nie jest stylem, pytajac wiec czy nadaje sie do samoobrony, nie bardzo rozumiesz chyba czym jest Jeet Kune Do. Pytasz o szkole wnioskuje wiec ze jestes jeszcze mlody wiekiem. Poczytaj troche w necie (jest tego troche) na stronach Dana Inosanto, Paula Vunaka, Larrego Hartsella, Roya Harrisa, Cass Magdy, Mata Thorntona na temat czym jest Jeet Kune Do a mysle ze dostaniesz odpowiedz na wiekszosc nurtujacych Cie pytan.
Pozdrowiam z zyczeniami owocnej pracy poznawczej.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JKD na samoobrone?
Kenjiro , jak tam egzaminy u R.H. ?
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: JKD na samoobrone?
Egzaminy jak i kurs niestety zostaly odwolane. Nie powiem ale ze wzgledu na wojne z Irakiem to sie troche z tego powodu ucieszylem (a szczegolnie moja zona). R.H. bedzie w maju goscic w Polsce i ma przyjechac kilka dni wczesnie zeby odwiedzic mnie w Gdyni. Tak wiec bede kilka dni ciezko cwiczyl z Royem sam na sam i wtedy bedzie czas takze na egzaminy.
Pozdrowionka
  • 0

budo__karol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JKD na samoobrone?
Chodzi mi o obronę przed typami co podstawiają nogi, popychają itp.itd. Czy warto ćwiczyć JKD i czy to jest skuteczne na takiech ludzi niekoniecznie mądrych. A nabywać wiedze o sztukach walki to tylko do samoobrony bo jakoś mnie nie ciągnie do bicia słabszych. A co do tych stron: fakt jest tego dużo ale trzeba znać angielski w dobrym stopniu :( Zostaje mi tylko siedziec ze słownikiem bo troche umiem angola :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024