Skocz do zawartości


Zdjęcie

wzrost a waga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_nh4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wzrost a waga
czy ze wzrostem 179 cm mozna skutecznie walczyc w 81? ostatnio zauwazylem ze wiekszosc najlepszych gosci nalezy do grupy zawodnikow gorujacych nad swymi kolegami z tej samej kategorii wagowej.
  • 0

budo_sysyphus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
nie jestem osoba szczegolnie kompetentna, ale z moich doswiadczen wynika jednoznacznie - im bardziej cos jest zblizone ksztaltem do kulki, tym trudniejsze do zajeb****. nie chodzi o wzrost czy wage, tylko o owa kulkowatosc. taka refleksja ;)

best regards
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga

czy ze wzrostem 179 cm mozna skutecznie walczyc w 81? ...


ja tam nie widzę żadnych przeciwskazań :)
  • 0

budo_judokaxxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hajnówka

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
Ja mam 186cm i startuje w 73. Wzrost nie jest tak ważnym czynnikiem tu zależy przedewszystkim od siły. W wadze 81kg są zawodnicy już silinli i na to należy głównie zwrócić uwage. :twisted:
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
[quote name="sysyphus"]nie jestem osoba szczegolnie kompetentna, ale z moich doswiadczen wynika jednoznacznie - im bardziej cos jest zblizone ksztaltem do kulki, tym trudniejsze do zajeb****. nie chodzi o wzrost czy wage, tylko o owa kulkowatosc. taka refleksja ;)

Dobry tekst, trenuje BJJ a przeciwnik o posturze "kulki" to dla mnie tragedia.
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
u nas jest jeden taki co jest niski i ma duza mase wyglada niepozornie ale nie mozna go lekcewazyc poniewaz pokonal gosia ktory jest 7 w polsce mozna to nazwac wypadkiem przy pracy bo przy innych okazjach dostaje od niego ale ten pierwszy raz wygral wiec nie mozna takich olewac (z reszta nikogo nie mozna...) ,,kulkowatosc" to jedno ale wysoki zawodnik tesh ma swoje zalety dlugie nogi-idealne do uch-maty
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
ja mam problemy bo w wadze do 73 kg zazwyczaj przeciwnicy są odemnie duzo nizsi (no mam 187cm) i musze cholernie uwazać na wejścia, szczególnie często osoei nage mnie zalatwiają. ogólnie to trzeba sie pilnować bo latwo wchodza pod "centum"
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga

czy ze wzrostem 179 cm mozna skutecznie walczyc w 81? ostatnio zauwazylem ze wiekszosc najlepszych gosci nalezy do grupy zawodnikow gorujacych nad swymi kolegami z tej samej kategorii wagowej.

Chyba coś Ci się pmyliło! Spójrz na polską reprezentację (idąc kolejno kategoriami) czy Kłys, Adamiec, Wiłkomirski lub Karwacki górują wzrostowo w swoich kategoriach? -Nie wydaje mie się...
  • 0

budo_chugaeri
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga

czy ze wzrostem 179 cm mozna skutecznie walczyc w 81? ostatnio zauwazylem ze wiekszosc najlepszych gosci nalezy do grupy zawodnikow gorujacych nad swymi kolegami z tej samej kategorii wagowej.

Chyba coś Ci się pmyliło! Spójrz na polską reprezentację (idąc kolejno kategoriami) czy Kłys, Adamiec, Wiłkomirski lub Karwacki górują wzrostowo w swoich kategoriach? -Nie wydaje mie się...


A jeśli zejść troszkę, troszkę poniżej polskiej reprezentacji (naprawdę tylko troszeczkę :wink: ) - jest Kręciel :) no w sumie też nie jest za wysoki :) :wink:
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
Co za poniżenie... :-) Rzeczywiście do wysokich nie należę. A co do różnic, to poczekajmy jeszcze torchę :balisong:
Wzrost nie odgrywa tak dużej roli, jak np. charakter!!!
  • 0

budo_misiek.green
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Bemowo

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
nie mam zbyt wielu doświadczeń(175cm/68kg-kiedys :) ), ale miałem okazję kulkać się z zawodnikami wyższymi i niższymi i ci ni wysokiego wzrostu przy tej samej masie byli straszliwi :twisted: i robili ze mną co chcieli
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga

miałem okazję kulkać się z zawodnikami wyższymi i niższymi i ci ni wysokiego wzrostu przy tej samej masie byli straszliwi :twisted: i robili ze mną co chcieli

To naprawdę bardzo smutne 8)
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
A ja zawsze jak kulałem się z mniejszymi robiłem z nimi co chciałem no i uwielbiałem parter i wszelkie duszenia i trzymania:-))) stójka mnie nie kręci (no chyba, że boks lub Kick - czym się teraz param) jak najszybciej zejść do parteru najchętniej podcięciem lub co uwielbiam najbardziej rzutem poświęcenia - strasznie się w nim zakochałem od pierwszego treningu lat temu naście......
Do dzisiaj jak sparuję czasem z judokami lub bjj to parter rulezz z tym tylko, że daję się bjjowcom łapać na dźwignie w stawie łokciowym i się doigrałem kontuzja już z 3 miechy;(((... musze nauczyć sie walczyć z rączakmi przy ciele
ale ja czysty amator jestem...
  • 0

budo_nami
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost a waga
ehh ja mam 163 cm (no moze wiecej) i mam samych kolegów w sumie w sekcji a waze 64 kilo i tak robią ze mną co chcą na treningach :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024