Skocz do zawartości


Zdjęcie

Macaco już jest!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_bagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Macaco już jest!!!
Jesteśmy po pierwszym treningu-jest dobry.
Jeśli macie czas i pieniążki to warto przyjechać,naprawdę fajny gość.

pozdrowienia

Bagi

Born To Fight
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
foto , chcemy foto :) :) :)
mam nadzieje , ze ekipa z 3miasta dojechala 8)
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
siemanko
ten gosc jest naprawde niezly....szkoda tylko ze nieuczestnicze w stazu (kasy brak) ale naprawde warto widzialem jak solidnie tlumaczy i prowadzi staz jest zamocny...;;];] i zajebi**** wpazadku ;];];] podrofka ze szczecina .... ;];]
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
taaaa... ja takze z powodu kasy nie uczestnicze w tym stazu...miec takeigo goscia pod nosem i nie moc potrenowac...bad luck... :(
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
a jaki jest koszt ów seminarium ?
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
Więc tak gosciu energia emanuje:)
Panowie z 3city dojechali bo ich odebrałem z dwarca:)
Chłopaki z Krakowa byli na naszym treningu również
jak przypuszczałem i mówię do kolesi patrzcie jak szybko go skonćzy :) Dudu pokazał klase:) nikomu nie pozwolil wyjść z gardy i kończył prawie all(mnie też:),również pan w czarnym kimono nie wiem jak się zwie ogólnie fajnie jest
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!

a jaki jest koszt ów seminarium ?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Prosze.
  • 0

budo_coxo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alwernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
również pan w czarnym kimono nie wiem jak się zwie ogólnie fajnie jest


"pan" :D w czarnym kimonie (Atama?) to najprawdopodobniej Bolo=Orto
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
Małe sprostowanie po uwadze pewnej osoby:)
Dudu pokazał klase:) nikomu nie pozwolil wyjść z gardy
sprostowanie:)
Dudu pokazał klase:) nikomu prawie nie pozwolil wyjść z gardy [/b]
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
LUDZIE MACACO JEST REWELACYJNY

Techniki, które pokazje są niewyobrażalnie skuteczne i nietrudne zarazem.
Warto było wydać te kilkaset zł.

Naprawdę polecam, ostatnia szansa w Poznaniu.

A tak na marginesie, to na stronce Berserker's Team będzie kilka niespodzianek związanych z MACACO.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
A co on ma jakies "wlasne", wymyslone przez siebie techniki? Bo, ze techniki wykonuje prefekcyjnie, to sie chyba mozna spodziewac po gosciach z takim stazem i stopniem.
Pozdrawiam K_P
  • 0

budo_bagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
Dokładnie ma pare technik i twierdzi że on jest ich twórcą a teraz stara się je promować.Ma oprócz tego swoje ulubione, które także pokazuje.


z pozdrowieniem
Bagi
Born To Fight
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
A to zazdroszcze! Niestety, seminaria organizowane przez Was, sa dla mnie troche za daleko (glownie - brak czasu). Ale mam nadzieje, ze kiedys mi sie uda... Na razie po spotkaniu z Soca (bylem niestety zbyt krotko) mam powazny metlik w glowie. (Zamiast zainspirowac sie tym spotkaniem, wobec klasy tego faceta uleglem... zniecheceniu). Musze wszystko jeszcze raz przemyslec.
Niestety. Ciezko i wolno uczy sie czlowiek na wlasnych bledach. A czasu malo...
Pozdrawiam
Kubus Puchatek
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
Jednym slowem moge powiedziec ze bylo ekstra :) Naprawde warto bylo odwiedzic Szczecin i poznac osobiscie Macaco.

Treningi byly rewelacyjne :!:

Pozdrowienia dla chlopakow ze Szczecina i Krakowa :D
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!

Na razie po spotkaniu z Soca (bylem niestety zbyt krotko) mam powazny metlik w glowie. (Zamiast zainspirowac sie tym spotkaniem, wobec klasy tego faceta uleglem... zniecheceniu). Musze wszystko jeszcze raz przemyslec.
Niestety. Ciezko i wolno uczy sie czlowiek na wlasnych bledach. A czasu malo...
Pozdrawiam
Kubus Puchatek


Kubus. Po każdym seminarium jest na początku mętlik w głowie. Zależy też od stopnia zaawansowania bo jeśli ktoś dopiero zaczyna ćwiczyc to nie wyniesie z seminarium tego co ktoś bardziej doswiadczony który łatwiej sie oswoi z nowymi technikami

Pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
Nie jestem zaawansowany, ale... Juz mniej wiecej wiem z czym co sie je. Moze ten "metlik w glowie" Cie zmylil. To chyba jednak niefortunne okreslenie. Nie chodzi np. o to, ze nie spamietalem technik, ktore byly wykonywane. Owszem. Spamietalem.
Co z tego jednak, ze np. zawodnik ligi okregowej tez gra w te "sama" pilke nozna, co np. Ronaldo, jak w istocie uprawiaja dwie rozne dyscypliny? Bjj Soca to byla wlasnie ta inna dyscyplina. Pokazal (mowie o swoim odbiorze, jako ja) takze, ze walka w kimonach to juz zupelnie inna dyscyplin niz bez - do ktorej sie wczeniej mocniej sklanialem.
K_P
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
Wlasnie wrocilem do Krakowa. Jestem zmeczony i musze sie wyspac dlatego tylko tak krotko: MACACO JEST SUPER!!! Niesamowita technika polaczona z nadludzka zwinnoscia (Macaco=Malpa :D ). A do tego bardzo wesoly, towarzyski i sympatyczny facet, nie zgrywa mistrza i zachowuje sie jak kumpel. Krotko mowiac MACACO IS THE BEST!!!

A pasy daje tylko tym ktorzy cos osiagaja w zawodach :wink:
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!

również pan w czarnym kimono nie wiem jak się zwie


Ten pan w czarnym kimonie to byłem JA. Największy z nas to był Wolf, ten najmniejszy to Animek. A ten do którego pozostali mówili "szefie", to Dudu. 8)

Co się tyczy tych wieczornych "kulanek", to chyba laliśmy się w miarę równo: czasami udawało mi się sweepnąć Berserkera, ale też i parę razy schodziłem z maty (- starałem się walczyć na "czucie" i zanadto nie przypalać... za co zresztą później zebrałem straszne bury od Wolfa i Animka, uważających że podczas międzyklubowych sparingów należy postępować według zasady "zes*aj się, a nie daj się!" :shocked!:)

Zaś seminarium było naprawdę pierwsza klasa. Mnóstwo nowych technik (95% z nich to nawet na żadnej kasecie szkoleniowej nie widziałem), ćwiczonych w różnych kombinacjach (na zasadzie "co robić, jeśli w danej sytuacji przeciwnik zachowa się w taki a taki sposób i poprzedniej techniki już nie mozna zastosować"), wszystko wyjaśniane bardzo szczegółowo i powtórzone po kilka razy. Jeśli jednak komuś coś nie wychodziło, albo miał jakieś pytania, to Macaco miał czas dla każdego: podchodził, wyjaśniał, pokazywał różne warianty, przejścia... lub też jak zastosować daną technikę na nietypowym przeciwniku (Bagi rulez! :wink: ).

Krótko mówiąc: jeśli ktoś nie był, to ma czego żałować. I tylko trochę się dziwię Poznaniakom - na weekendowym stażu (które odbywało się w Poznaniu właśnie) pojawił się dokładnie JEDEN reprezentant BJJ Polska. Z Luta Livre też nie było nikogo, pomimo tego że tematem weekendowych zajęć miał być submission wrestling. OK, może seminarium nie należało do najtańszych, ale to chyba nie tłumaczy tak znikomego zainteresowania... Tym bardziej, jeśli komuś odpadają dodatkowe koszty (dojazd, nocleg, wyżywienie). Nie rozumiem takiego podejścia.

Na koniec powiem jeszcze, że Macaco naprawdę był zaskoczony ilością zawodników należących ćwiczących w szczecińskiej sekcji, oraz znakomitą atmosferą na treningu. A przynajmniej tak mówił... do swojej żony (niezła laska, BTW). Tia, bezczelnie ich podsłuchałem. Po portugalsku co prawda nie mówię, ale hiszpański mam opanowany na tyle, żeby większość z tej paplaniny zrozumieć... :twisted:
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
siemanko
Powiem tak wchodze na sale,siadam na worku obok fajnej laski(dotknelem jej uda swoim udem)a tu podchodzi do mnie maly brazylijczyk(niski)juz myslalem ze za blisko usiadlem jego zony a on do mnie
HELLO MY NAME IS MACACO NICE TO MEET YOU
zwariowalem powiedzialem tylko yyyyyyy(angielskiego sie uczylem 8 lat)
a moj koles ktory siedzial obok mnie i kopnal go taki sam zaszczyt po chwili zastanowienia sie zablysna i powiedzial HI)
niesamowity czlowiek,ale i tak powiedzial za BAGI IS SUPERMAN)
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: Macaco już jest!!!
udzialu w seminarium nie bralem, ale posiedzialem troche na sali podczas treningow i poogladalem jak techniki wygladaja...zapamietac je wszystkie to niezle wyzwanie...Macaco bardzo szczegolowo pokazywal kazda z nich, podchodzil do kazdego kto potrzebowal pomocy...Tak poza tym to Macaco okazal sie byc strasznie sympatycznym gosciem,potrafil pojsc i pobawic sie na dyskotece, najmlodszemu uczestnikowi seminarium (kilka latek) pokazal kilka technik capoeiry, ogolnie przesympatyczny facet...a z jak to ktos powiedzial "polish traditions" to pewnie najbardziej zapamieta SZPALER :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024