Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uścisk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk
Ja zaproponuje metody kulturystyczne bo w tym siedze. Wszystkie cwiczenia wykonywane bez paskow. Martwe ciagi, wioslowania. Ogolnie wiekszosc cwiczen na plecy i na biceps rozwiaja przedramiona (ktore umozliwiaja silny chwyt). Mi bardzo odpowiada cos takiego: nakladasz na sztange duuuzo kilo i nie podnoszac jej ze stojaka krecisz w ta i spowrotem, lub nakladasz na sztange rowniez duzo kilo, lapiesz ja, wyrywasz i stisz tak z nia sobie ile tylko mozesz. Na mnie skutkuje.
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk

nakladasz na sztange duuuzo kilo i nie podnoszac jej ze stojaka krecisz w ta i spowrotem, lub nakladasz na sztange rowniez duzo kilo, lapiesz ja, wyrywasz i stisz tak z nia sobie ile tylko mozesz. Na mnie skutkuje.

Dobre, o tym bym nie pomyslal. Jaknajszybciej wyproboje :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk

Ja zaproponuje metody kulturystyczne bo w tym siedze. Wszystkie cwiczenia wykonywane bez paskow. Martwe ciagi, wioslowania. Ogolnie wiekszosc cwiczen na plecy i na biceps rozwiaja przedramiona (ktore umozliwiaja silny chwyt). Mi bardzo odpowiada cos takiego: nakladasz na sztange duuuzo kilo i nie podnoszac jej ze stojaka krecisz w ta i spowrotem, lub nakladasz na sztange rowniez duzo kilo, lapiesz ja, wyrywasz i stisz tak z nia sobie ile tylko mozesz. Na mnie skutkuje.

Tak, a najbardziej skutkuje na twoim kręgosłupie niestety, o czym za parę lat się przekonasz. Miłego dźwigania!! :)
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk
sprobowalem i sie okazalo ze mam w dojo za male ciezary :(
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk
Ja tam uwazam ze najprostrze jest najskuteczniejsze. Uzywam "sciskaczki" ale nie takiej dziadowskiej na sprezynach od ruskich tylko wmire pozadnego sprzetu. Teoretycznie ma specjalny ksztalt aby ksztaltowac miesnie pracujace przy podawaniu lapy - belbelble :)
W kazdym razie cwiczylem przez zime - wlozylem do kieszeni kurtki i zawsze jak gdzies szedlem to napieralem. Po tych 2-3 miechach wszyscy zauwazyli roznice. Juz nie jednego dwa razy wiekszego od siebie klienta poskromilem usciskiem :) :)
Wiec jak ktos znajdzie cos takiego:
Dołączona grafika
to goraco polecam


p.s.
Taisho fajny emblemat :)
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk

...wlozylem do kieszeni kurtki i zawsze jak gdzies szedlem to napieralem...

Tez tak probowalem, ale za bardzo mnie denerwuje, ze "dzwoni" przy kazdym scisnieciu. Wszyscy sie gapia :)
  • 0

budo_ryo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk
moj znajomy wyrobil sobie uscisk sciskajac sztange ^-^
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uścisk
A ja na uscisk proponowalbym wspinaczke skalkowa :-)
W wielu miastach sa ustawione sztuczne sciany - w Wwie goraco polecam Hale na Obozowej!
Trenowalem to cos przez kilka lat i pary w lapach nie co przybylo.
Pamietam jak robilem sobie test z waga - taka co stoi w lazence i sie na nia wlazi :wink: - po 2-3 miesiacach ostrego wspinania z 70kg doszedlem do jakis 110kg uscisku.
Jednorazowy wypad na scianke trwal ok 2-3h a jakies ostatnie 30 min typowa silowka - jeden chwyt i zacisk roznbymi technikami do oporu. Po czyms takim nie moglem czasem ukroic chleba nozem bo zacisnac na nim dloni. Zdazalo sie ze oklady z lodu na przedramie trzeba bylo zastosowac.
Kazdemu kto nie mial kontaktu z tym sportem goraco polecam taki wypad - jakby co sluze wszelka pomoco!!

Pozdrowka dla wszytkich bulderarzy!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024