Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajne lei tai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_yagua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tajne lei tai
Czołem !!!!
Poniosła mnie fantazja i w związku z tym pytanie -czy są jeszcze organizowane turnieje lei tai w "ostrej formie" bez podziału na kategorie wagowe i z kilkoma tylko ograniczeniami?
Parę lat temu w teleekspresie widziałem materiał o jakims karatece z okolic Żywca( ale tego miejsca nie jestem pewien).Dostał on zaproszenie na jakiś turniej lei tai w Hongkongu ze wzgledu na to ,że był rekordzistą świata w knock out'owaniu przeciwników. Wie ktoś o kim mowa?
Za każdą info dziękuję
Pozdrowienia
RR
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne lei tai
wiem! Frank Dux, nie, wroc, Zan Klod Van Dam.
:D
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne lei tai
Tak, i miejmy nadzieje, ze ma w zapasie brata, ktory tam potem pojedzie go pomscic, albo co... :) :) :)
  • 0

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne lei tai
Reportaż taki faktycznie był. Pokazywano w nim jak ów karateka przygotowuje się do imprezy. Głównie widać było ćwiczenia kondycyjne i rozciągające. Nie spotkałem się jednak z reportażem o jego wyjeździe. Więc może nie pojechał albo nie wrócił J.
A co do lei tai to ponoć się odbywa, ale z tego co słyszałem jest oczywiście nielegalna, więc wiarygodnych informacji o jej przebiegu raczej nie uzyskasz.
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne lei tai
Daleko nie trzeba szukać ..

Walki za kasę bez ograniczeń odbywają się takze w Polsce. Sam byłem na czymś takim dawno już , co prawda, w jednym mieście na Śląsku. Poziom lepszy od knajpianego, ale nic co by zachwycało. Mimo lokalnie paru znnych nazwisk. Gościu brał za walkę około 1000 PLN.

Jak szukasz, to znajdziesz.

W Azji to się za bardzo nie różni. Jak masz kasę na zakłady, to na pewno znajdziesz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024