Skocz do zawartości


Zdjęcie

Książka Si Jo po polsku !!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_azrael
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Książka Si Jo po polsku !!!!!!
Witam !

Dostałem ostatnio w swoje łapki skan książki Si Jo Leung Tinga "Wing Tsun Kung Fu", którą jakaś dobra dusza przetłumaczyła na nasz język ojczysty..... :) Niestety moja wersja to kopia z kopii (albo kopia z kopii kopii ) :cry: Jakość wielu fotek pozostawia sporo do życzenia - są po prostu do d......y !!!!! :evil: Jeśli ktoś ma dostęp do lepszej kopii - błagam o kontakt ! Jeśli ktoś chce moją kopię niech da znać - jakoś się dogadamy.......hehehe :)

Azrael.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
to o czym mowisz to kopia tlumaczenia i wydania z 1984-5 roku. w owym czasie ksiazki takie mozna bylo kupic na bazarach za grosze. rozprowadzane byly rowniez przez kluby. :? historia...

poczekaj az ukaze sie licencjonowane polskie wydanie - nie wiem jak bedzie z tlumaczeniem ale zobaczymy
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
No mam takie wydanie w miare tzn pierwsza kopia Jeszcze z Klubu Dyskusyjnego z Strzelec O.


A se Darek przypomnij ile sie kasy u Ładonia na szaberplacu zostawialo :D To se ne wrati I komu to przeszzkadzalo???
Petr
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!

A se Darek przypomnij ile sie kasy u Ładonia na szaberplacu zostawialo :D To se ne wrati I komu to przeszzkadzalo???
Petr


pamietam, pamietam ale Ladonia mozna jeszcze gdzies tam drapnac i dogadac sie w sprawie kopii. on ma chyba najwieksza biblioteke ksiazek o MA jako kolekcjoner.

nikomu to nie przeszkadzalo tylko gosc poszedl do regular pracy i zaczal... - to se ne vrati
  • 0

budo_ngmui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
z tego co się orientuje niedługo powinna książka być dostępna (bo tłumaczenie zostało (chyba) już dokończone)
  • 0

budo_azrael
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
Dzięki za posty !!
Kopia jest pisana na maszynie na oryginalnych stronach ze zdjęciami ( oryginalny tekst został wymazany )..... Jest też pieczątka KS "Kanku".....Ktoś wie , gdzie to jest ?! :)
Kto to jest rzeczony Ładoń i gdzie się znajduje ?! - Ving ? :) Ja osobiście jestem z Rzeszowa.... :) Jeśli ktoś może pomóc mi w zdobyciu kopii, będę bardzo wdzięczny..... :)

Odnośnie książek po naszemu..... Si Hing Adam z W-wy przygotowuje polskie wydanie, to fakt, ale ciągnie się to już chwile.... :)
Ponadto przygotowywane są książki "SNT", "ChK", "BT".....odnośnie form.
Kiedy reszta ? - chyba przyjdzie jeszcze poczekać..... :?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
no tak jak myslalem. masz ksiazke 'ksero' pochodzaca z kolekcji Ryska Ladonia. to on uzywal znaku "Kanku" na wszystkich swoich reprodukcjach. gosciu w latach rozkitu sztuk walki w polsce /1982-1989/ zbieral i sprzedawal ksiazki i kasety video na ten temat. mieszka w Katowicach i ma najwieksza biblioteke ksiazek i kaset o MA chyba w calej polsce /ponad 2500 oryginalow/ z ktorych robil/robi kopie.

niestety ja stracilem juz dawno z nim kontakt ale moze ktos z forum?
  • 0

budo_azrael
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
Dzięki za info Ving... :)
Kiedyś był pomysł utworzenia forum tylko o WT,WC,VT.....ja jestem jak najbardziej za ! Czyżby pomysł umarł ?! :)

Ktoś na forum ma jakiś kontakt z panem Ładoniem ?!?!?!?!?!! Albo posiada dobre kopie ksiażek Si Jo Leung Tinga bardzo proszą o kontakt.....
RILI PLIZZZZZZZZ :)
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!
ja
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Si Jo po polsku !!!!!!

Dzięki za info Ving... :)

nie ma sprrrrrrrrr... :)

Kiedyś był pomysł utworzenia forum tylko o WT,WC,VT.....ja jestem jak najbardziej za ! Czyżby pomysł umarł ?! :)

pomysl byl i jest ale narazie udzielamy sie na tym forum w dziale KungFu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024