Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe automaty na horyzoncie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Nowe automaty na horyzoncie
1. MOD Triton (projekt J. Harkins'a oczywiście). D/A OTF Auto z ostrzem 3,6". Wygląda wspaniale... zobaczymy w praktyce jak im wyjdzie pierwszy OTF. W każdym razie wysoko sobie poprzeczkę postawili zaczynając od produkcyjnej wersji Triton'a (oryginał uważany jest za najlepszy custom D/A OTF ale to tylko zasługa Jeff'a). Cena nieznana. Proto poniżej:

Dołączona grafika



2. Microtech mini Socom Elite. Ostrze 3,25" jak sądzę. Wygląda ciekawie... Cena nieznana. Będzie też wersja "manual" co widać poniżej. Fotka proto:

Dołączona grafika



3. Microtech-Terzuola D/A collaboration folder. Ostrze circa 3,9". Mechanika jak sądzę taka jak w LCC D/A. Jak ktoś lubi styl Boba Terzuoli (jak ja) to zakocha się w tym nożu... Cena nieznana. Będzie też "manual". Proto poniżej:

Dołączona grafika

Ciekawie się wiosna zapowiada... a tak BTW, to kto wymyślił te różowe tła na fotkach? :lol:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie

Ciekawie się wiosna zapowiada... a tak BTW, to kto wymyślił te różowe tła na fotkach? :lol:

Pewnie to modele walentynkowe. :D

MSPANC :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
MT Terzoula to beauty , nawet na tym "sexy pinky" tle.
Tylko ciekawe jaka bedzie cena , no i oczywiscie czekam na manualna wersje
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
To ja coś od siebie:

Dołączona grafika

Microtech Scarab.
450$? Za drogo!

Zdjęcie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
O Scarabie nawet nie wspominałem... jasne, że każdy ma własny gust, ale TO JEST BRZYDACTWO PO PROSTU. Bleee...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
Ponieważ na prawdę podoba mi się ten MT/Terzuola to postanowiłem zgłebić temat... dostałem taką odpowiedź:

*******
Looks like the new DA will be available in 30 days. Tony will be hand grinding each blade and they will make only 1500 total. 200 the first run and then 100 per month after. The price should be around or just below $700.
*******

A to oznacza SZAMBO i to przez bardzo duże "S". Bo wersji z ostrzem robionym przez Tony'ego za $700 po prostu nie kupię z przyczyn tzw. obiektywnych, a wersji produkcyjnej jak widać nie należy się spodziewać... no i po ptokach :(
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
:evil: :evil: :evil: ....jego mac , zepsules mi lunch.
Pojebalo ich , za takie pieniadze moge kupic kazdy custom folder ( no prawie kazdy) , a ze special edition .......olac , obrazilem sie na MT
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
....qffa tez ostrzylem sobie na to cudo pazurki....i jak to dzisiaj przeczytalem na "microholic"....to myslalem ze wyje....monitor przez okno......a najlepsze w tej calej paranoi jest to ze oryginal Terzuola (oczywiscie manual) kosztuje jakies 550$......wiec nawet gdyby bylo mnie stac to wybralbym dzielo mistrza a nie MT................a MT ma gleboko w dupie takich szaraczkow jak my bo i tak wszystkie noze sprzedadza na pniu....debili nie brakuje....ehh
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie

a MT ma gleboko w dupie takich szaraczkow jak my bo i tak wszystkie noze sprzedadza na pniu....debili nie brakuje....


No, bez przesady stary. Są ludzie (nie debile - zapewniam), którzy po prostu mają możliwość kupić ten nóż bez żadnego problemu i wzbogacić swoją kolekcję Microtechów. Ostatnio był na microholics post o kolekcjonowaniu tematycznym SOCOMów... kiedyś był o UDT. A jak ktoś zbiera tematycznie wszystkie D/A Microtecha to łyknie tego Terzuolę bez mydła. No niestety, to jest po prostu życie - w USA trochę inaczej na to patrzą. :roll:
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe automaty na horyzoncie
hmmm...powiem tak - "poziom debilizmu" pacjenta jest odwrotnie proporcjonalny do zawartosci portfela :) ....ale szkoda cholera szkoda...
spuud
pozdrawia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024