Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reversal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_zapasnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg

Napisano Ponad rok temu

Reversal
Witam czy z was ktos może wie kiedy ten film wychodzi w polsce hodzi mi o kopie dvd ripa lub dvd jak ktos ma jakis namiar na film bende bardzo wdzieczny moze ma ktos juz ten film kopie dvd czekam na jkies komentarze o tym filmie odwas i pozdrawiam
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Hej!
U mnie na stronie jest trailel (moze juz widziales i dlatego pytasz o ten film :) ?), można go ściągnąć. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Rzeczywiście film się zapowiada ciekawie, niestety jeszcze nigdzie nie znalazłam DivX :( Na DVD też nie widziałam. Może wkrótce.
Pozdrawiam
Jo
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Oho co widze ? Film o zapasach ? moze byc ciekawie....
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Wlasnie, moze byc interesujaco :) Szkoda ze na razie DVD widzialam tylko na jakiejs niemieckiej stronie. No i w sumie mozecie zajrzec (oprocz mojej strony :) na oficjalną [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tam tez mozna sciagnac trailer. Wydaje sie fajny.
Pozdr
Jo
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Kurcze.... zle napisalam: ma byc reversalthemovie.com
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Boze, co sie dzisiaj ze mna dzieje :) (to chyba przez ten ciezki trening :)

www.reversalthemovie.com
  • 0

budo_zapasnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Poszukajmy wszyscy Moze gdzies znajdziemy i da sie sciognąc dvd kopie pózniej umieszcze wyniki z puchary polski kadetów jak ktoś oczywiscie chce
:)
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Cześć
Jo widze że strona cały czas ewoluuje - magasuper :) .
Ma bardzo mocną drugą pozycje w POL necie :wink:
A co do filmu to też już go szukałem, w stanach byl jakis czas temu a w Polsce nadal nie ma :? . Ehh tak to jest.
Puenta filmu jest chyba taka że ojciec chce zrealizowac swoje marzenia poslugujac się synem .
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
Hej Zapasnik, jeśli chodzi o wyniki Pucharu Polski w Białogardzie to właśnie wrzuciłam na strone: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Muszę się pochwalić :) jeden chłopak od nas w kat. do 69 kg. był drugi. Przegrał w finale z Cukiermanem, znacie go może? No ale za parę dni Puchar w stylu klasycznym :)

Pietrass - tak to chyba o to chodzi w tym filmie, ojciec chłopaka chyba trochę zamęczył :) mały trenował od 7 roku życia, teraz ma 17 i ma już dość :)
A jeśli chodzi o ranking stron :) to już niewiele Ci brakuje do HEROSÓW :) hahaha. Naprawdę masz parę świetnych rzeczy na stronie :) i ogólnie ciekawe pomysły :) Często odwiedzam stronę Pietrassa :) i sprawdzam, czy aby mnie nie dogonił w rankingu :) ale ufff, nie ma obawy chociaż jest mocny :) Fajnie, że podoba Ci się mój nowy image strony. Doszłam do wniosku, że ta nasza "walka" na tym gruncie ma swoje dobre strony i jest z pożytkiem dla fanów zapasów (no jeśli odwiedza nasze strony ktoś jeszcze niż tylko my nawzajem :)
  • 0

budo_poznań ostry
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reversal
cześć Mam prośbe, jak ktoś gdzieś znajdzie ten film to niech odrazu informuje o tytm.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024