Skocz do zawartości


Zdjęcie

Knife training...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Knife training...
Ja wciaz zapraszam do siebie. Co prawda jest to glownie quasi-szermierka ( co prawda z pilnowaniem sie by nie przerodzila sie w bicie cios za cios tylko uwazaniem w co sie trafilo/pilnowaniem ilosci "ran" ale wciaz szermierka ). Czy ma to cos wspolnego z walka na ulicy ? Pewnie niewiele ale uczy troche tego jak poslugiwac sie nozem. Zawsze to milo dodac sobie te kilka procent do skali przezycia - prawda ?
A czlowiek uczy sie na bledach - lepiej popelniac je na lekko stepionych nozach i atrapach (zarabiajac najwyzej since i otarcia, moze kilka ranek) niz na ulicy.
Trening pomaga w poprawianiu pracy nog i wyczuwanie napastnika (tutaj w koncu wystepuje ten drugi z nozem a nie golymi lapami), walka z nozem w drugiej rece (zeby nie bylo tak latwo), w roznych pozycjach (reka z nozem z przodu, z tylu) i jeszcze kilka innych rzeczy. Teraz ostatnio dodalem drugi noz - zeby mozna bylo zobaczyc jak to jest.
Wedlug mnie warto wiedziec po co stworzono noz poza krojeniem chleba.
Czesto wystepujace walki na zasadzie rownoczesnego trafienia daja do myslenia na przyszlosc...
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Knife training...

dohap , czyli uwazasz rozumiem , ze 20 letni pracownik PKP , nie jest odpowiednim narybkiem do nauki noza ?
Dlaczego , bo jego IQ , nie pozwala mu ogarnac tego co czyni , w przeciwienstwie do pana kierownika z IQ 130 i garniturze Armaniego , w zaciszu domowym onanizujacego sie nago przy lustrze i obcinajacego malym kotka lapki.
Nie przesadzaj , dziesiatki ludzi na calym swiecie uczy noza , nie robiac wywiadu srodowiskowego o swoich uczniach ( a moze masz takie przyzwyczajenia z poprzedniego systemu ?) i jakos nie slyszalem ze ktokolwiek z tych ludzi , cokolwiek komus obciol po zajeciach.
Nie moza tez demonizowac sily noza , pierwsza lepsza, wkurwiona sprzataczka, nozem kuchennym zrobi kous wieksza krzywde , niz zblazowany manager ,uczacy sie Doce Pares po meetingach.

PS
ja nie ucze noza dla pieniedzy , raczej dla przyjemnosci , wiem ze ejst tez kilka osob na forum ktore robia to samo.
Dziekujemy za skierowanie do psychiatry !

Przykład Hanibal Lecter :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024