Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sensej - kobieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Uchideshi &Sally co wy tu robicie ? casting do walki?
Zadne nie zauważyło ,ze juz dawno udowodnilem swoja racje, ,ze nikt nie odpowiedzial na moje pytania, itd?
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
aiki w necie nie jestem "dobrze wychowany" to fakt
tu lubię wyrażać się dosadnie, tym bardziej że na co dzień tego nie robie
ale odbiegliśmy od tematu

podsumowując:
do kobiety, która prowadzi naukę treningów walki wręcz według mnie należy mówić po prostu sensei
zostawiam niekończącą się dyskusję o tym kto do czego się nadaje, bo zwyczajnie nie widzę sensu jej kontynowania (nie widzę sensu kontynowania nieskończonego - znowu ta logika)
i już
  • 0

budo_jacksmith
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Szanowny Aiki--> nigdy nie śmiałem i nie śmiem atakować Pana ( nawet mi taka myśl nie zaświtała ), co się zaś tyczy tematu książek Pana Łysiaka - proszę poczytać, wtedy porozmawiamy :P

ps.

...JS.. wez ty przeczytaj ...

nie pamiętam co prawda, abym miał okazję zapoznać się z Panem, ale jeżeli już koniecznie chce Pan amerykanizować polskie obyczaje i z każdym adwersażem "per Ty" rozmawiać ( bez względu na wiek i różnice między Panam a Pana rozmówcą ), to przynajmniej proszę o używanie ogólnie przyjetych form i owe Ty pisać wielką literą.
Chyba że dokonał Pan w życiu rzeczy tak niesamowitych, iż może Pan nie szanować nikogo. A żeby się z kimś porównywać, zapraszam Pana do ukończenia jakiejś uczelni, następnie zapraszam Pana do uczciwej, ciężkiej pracy, następnie zapraszam Pana do rozpoczęcia/ukończenia przewodu doktoranckiego, następnie zapraszam Pana do założenia i utrzymania prawdziwej rodziny.... a wtedy będzie można doszukiwać się jakichś podobieństw między Panem a mną.. i wtedy byc może będziemy mówić sobie "per Ty".

ps2.

Gdzie ktos napisal ,ze kobiety to k.?

hmm.... jasno to wynika z wątków
- Aiki Wysłany: Sro Lut 05, 2003 2:09
- Aiki Wysłany: Czw Lut 06, 2003 20:07
gdzie padały wyrażenia:
I tak trafia na jakiegoś faceta i pójda spełniac swoj naturalny obowiązek.. z tym sie nie wygra.
.... piękne panie ..... nałożnice .....

ps3

Aiki Wysłany: Nie Lut 02, 2003 10:20
pamietasz jakąs armie w historii proqwadzoną przez kobiete?
--------
Aiki Wysłany: Pią Lut 07, 2003 3:02
...pognila ich z 3 wiosek rozbila 9 legion okolo 70.000 chlopa.. jak na te czasy kupa luda.. ok.. no i co ? No nic.. azaliż tylko dwie? na kilka tysiecy lat cywilizacji ?


cóż, nie zaliżę,
zaś w kwestii pamięci, to niby nie pamiętam żadnych kobiet prowadzących armie, jakkolwiek w podręczniku do historii, z którego ja miałem okazję się uczyć, były też strony ( a może poprostu mi się one nie skleiły ), na których mowa była o na przykład Katarzynie II, o Pani M. Tacher. Nie pamiętam też żadnych kobiet które mogłby być Pana guru ( jak na przykład Pani Ghandi tudzież Pani Skłodowska-Curie ), ale przyjmując taki Pana argument, proszę o odpowiedź na pytanie ilu przez te tysiąclecia mężczyzn urodziło dziecko ??

ps4.

Aiki Wysłany: Sob Lut 08, 2003 0:20
stweirdzilm ze wiecej pozytku z kobiety przy zmywanoiu garow niz w dojo..


Zaprawdę ciężko jest być macho, jeżeli nawet na zmywarkę zarobić się nie potrafi ??

ps5.
szkoda nużyć czytelników niniejszego forum takimi uwagami ( szczególnie moderatorów :nie_powiem: ), w przypadku chęci dalszej wymiany poglądów w temacie pobocznym niniejszego wątku, zapraszam do kontaktu na prv.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
JackSmith - hehe.. Aiki.. Miodek na kanale :) No enface Jack..;)

To Aiki: żaden casting tylko pruba zakończenia temetu który przez tysiące lat byl i przez napewno jakiś tysiąc jeszcze bedzie...

To all nie prowokujcie Aikiego to nie będzie problemu. Przeciez doskonale wiemy co mysli.. respekt dla niego za odwage:wink:

To Aiki nie prowokuj toważystwa to nie bedzie problemu.. brak respektu dla toważystwa za zmienianie człowieka na siłę :cry:
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Ej ludzie weście skończcie.
Jak bym wiedział że taka z tego wyniknie kłutnia to bym nawet nie zaczynał.
Proponuje niech każdy sobie odpuści dopisywanie czegoś na ten temat, bo nic z tego dobrego nie wyniknie oprucz :box:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Idzź lepiej zapytaj u samego żródła jak masz się zwracac i będziesz wiedział a nie siejesz defektyzm :)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta

[
To ze malo ktory facet powie, ze baba sie do czegos nie nadaje, to juz tylko swiadczy o tym facecie, o tym ile ma w sobie meskiej odwagi, a ile zwyklego strachu przed baba...

(piszac baba nie mam na mysli nikogo konktretnego, tak samo jak piszac facet)

...................................................................................

U mnie w dojo cwiczy duzo pan
Traktuje je tak samo jak mezczyzn jesli chodzi o zasady ogolne
Natomias mam co do nich inne wymagania jesli chodzi o cwiczenie niz co do chlopow

Zaraz przepraszam zle to napisalem...
Jeszcze raz:

U mnie w dojo cwiczy duzo panow
Traktuje ich tak samo jak kobiety jesli chodzi o zasady ogolne
Natomiast mam co do nich inne wymagania jesli chodzi o cwiczenie niz co do bab


Czytajac Cie mozna wysnuc wniosek,ze ci faceci,ktorzy nie twierdza,ze baby do czegos sie nie nadaja,boja sie bab.heheh,ale sie usmialam,moj szanaowny tata,tez by sie usmiechnal.

Jakie masz inne wymagania wobec panow jesli chodzi o cwiczenie niz co do bab?
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta

nie pamiętam co prawda, abym miał okazję zapoznać się z Panem, ale jeżeli już koniecznie chce Pan amerykanizować polskie obyczaje i z każdym adwersażem "per Ty" rozmawiać ( bez względu na wiek i różnice między Panam a Pana rozmówcą ), to przynajmniej proszę o używanie ogólnie przyjetych form i owe Ty pisać wielką literą.
Chyba że dokonał Pan w życiu rzeczy tak niesamowitych, iż może Pan nie szanować nikogo. A żeby się z kimś porównywać, zapraszam Pana do ukończenia jakiejś uczelni, następnie zapraszam Pana do uczciwej, ciężkiej pracy, następnie zapraszam Pana do rozpoczęcia/ukończenia przewodu doktoranckiego, następnie zapraszam Pana do założenia i utrzymania prawdziwej rodziny.... a wtedy będzie można doszukiwać się jakichś podobieństw między Panem a mną.. i wtedy byc może będziemy mówić sobie "per Ty".


co to jest za Pan ???

A wiesz Pan, Panie JackSmith, ktory tak bardzo nie lubisz amerykanskich zaporzyczen, ze na macie nie ma PANOW ???
To jest vortal budo.
Prosze sie zastanowic bo:
- podejrzenia ze rozmawia Pan z kims bez wyzszego wyksztalcenia, jst oczywiscie czyms bezzasadnym, powodujacym szufladkowanie rozmowcy, poza tym co za roznica z kim rozmawiam??? Jezeli nie chce sie Pan znizac do poziomu rozmowcy u ktorego podejrzewa Pan brak wyksztalcenia, to prosze najpierw pytac o owo wyksztalcenie, ale ja widze niejakie problemy w nawiazywaniu kontaktow.
- posiadanie doktoratu nie pododuje ze jest Pan lepszy od kogokolwiek tu na forum, czy w ogole gdziekolwiek, chwalenie sie powyzszym daje do zrozumienia (przynajmniej mi) ze jest Pan zadufanym BUCEM, pozatym mysle ze mozna tu znalezc niejednego doktora, czy tam doktoranta z otwartym przewodem, ale to jest jak napisalem vortal BUDO i kazdy ma gdzies Panskie doktoraty
- splodzic dziecko nie jest trudno
- w tym kraju jezeli juz to co sie robi nazwac mozna praca to pracuje sie zazwyczaj niezwykle ciezko

do reszty:
Nie bylo to do mnie ale po prostu mnie ten gosciu rozbroil...
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Czas zamknac ten watek,wszyscy juz wyrazili swoje zdanie,po co sie obrazac wzajemnie.
Mnie jako babie milo jest,ze dla wiekszosci facetow normalne jest ,ze kobieta moze byc sensei.
Tym,ktorzy mysla inaczej,zycze aby zebrali sily i meznie "zniesli" nasza obecnosc w tym zawodzie.
No coz ,dawno temu szkoly byly tylko dla chlopcow,a nauczycielami byli sami mezczyzni,i kto by pomyslal wtedy,ze szkolnictwo zostanie opanowane przez panie :twisted:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
to ja sobie zanim temat zostanie zamkniety cos napisze -
np
terefere
albo
kukuryku


pozdrawiam wszystkich sensejow, sensejowny i sensejki, doktorow, doktorantow i lekarzy (a takze lekarki i lekarstwa)...
buzi buzi
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta

to ja sobie zanim temat zostanie zamkniety cos napisze -
np
terefere
albo
kukuryku


pozdrawiam wszystkich sensejow, sensejowny i sensejki, doktorow, doktorantow i lekarzy (a takze lekarki i lekarstwa)...
buzi buzi


Dobra ,dobra,nie chce Ci przeszkadzac w tym buzi buzi,ale moze bys odpowiedzial na moje pytanie,chcialabym wiedziec co innego wymagasz od chlopcow a co od bab,oczywiscie co do cwiczen w dojo.To bardzo interesujace.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta

Dobra ,dobra,nie chce Ci przeszkadzac w tym buzi buzi,ale moze bys odpowiedzial na moje pytanie,chcialabym wiedziec co innego wymagasz od chlopcow a co od bab,oczywiscie co do cwiczen w dojo.To bardzo interesujace.


Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tej kwestii.. bo w sumie pytanie nie jest do mnie kierowane ale "raz kozie śmierć"

Kobiety chciały równouprawnienia to je teraz mają... Nawet w dojo..
U mnie nie ćwiczy zadna kobieta, ale wiem że wymagano by od niej tyle samo co od mężczyzny... Żadnej taryfy ulgowej... :wink:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta


Dobra ,dobra,nie chce Ci przeszkadzac w tym buzi buzi,ale moze bys odpowiedzial na moje pytanie,chcialabym wiedziec co innego wymagasz od chlopcow a co od bab,oczywiscie co do cwiczen w dojo.To bardzo interesujace.


Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tej kwestii.. bo w sumie pytanie nie jest do mnie kierowane ale "raz kozie śmierć"

Kobiety chciały równouprawnienia to je teraz mają... Nawet w dojo..
U mnie nie ćwiczy zadna kobieta, ale wiem że wymagano by od niej tyle samo co od mężczyzny... Żadnej taryfy ulgowej... :wink:


Sek w tym,ze robie to samo co chlopaki,i sadze,ze moj sensei wymaga ode mnie baby,to samo.
Wiec mnie zaciekawil tym rozroznieniem i dlatego sie pytam.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
noooo miód na me serce...
JS- no to jest tak.. ogolnie zyczajowo uzywa sie drugiej osoby liczby pojednyczej i jest to naturalne. Jedynie w korespondencji oficjalnej wystepuje forma grzecznosciowa. Jak chesz / chce pan to prosze uzywac tej pierwszej formy ,- bedzie latwiej.
Co do Łysiaka.. hmm.. takie cos jak" zazdrosc o penisa" - pamiec szwankuje? "MW" - Waldka Łysiaka . Dodam na marginesie ,ze wszystkie jego ksiązki leża u mnie na półce a wiekszośc znam na pamieć. Taki detal. Jak dojdziesz do ksiazki pt. "Statek" , a pózniej do "Lepszego" ,Najlepszego" - to zrozumiesz ,ze Waldek nie moze byc autorytemet w wileu sprawach. Byl swietny w latach rezimu.. a teraz? No jak sie chce oczarowac jakąs blondynke.. czemu nie.. i owszem. zdecydowanie polecam "Malarstow bialego czlowieka" - jedyne ksiazki z ostatnich lat , ktore daja sie czytac. hmm.. ale do tematu , bo tu moge dlyugo.. posty z 5.6 luty? heheh a gdzie tam tak napisalem ?
Jest janso napisane jakie jest prawo natury i kwita. Co do drugiego to jest to cytat z najważniejszego dziala o sztuce wojennej.. nie do mnie pretensje. Prosze czytac uważnie i nie błaznic sie na przyszlosc.
co do historii.. KatarzynaII nie prowadzila armii, pamietasz moze takiego kulawego czlowieczka? Kutuzow mu bylo.. nie?? kartki sie skleily? pani Teacher tez nie prowadzila armii - siedziala w tym czasie na Downing street nr 10, pani Ghandi (postać na pewno wielka) co ma wspolnego z walką? Podobnie jak nasza noblistka?
Nie rozmawiamy o tym kto co urodzil - ten tema prosze na forum ufo i inne nadprzyrodzone rzeczy.
I ta ostatnia wklejona linika.. nie bardzo rozumiem.. nigdy nie uważałem sie za macho.. a zmywarki sa sux bo nie domyja przypalenizny. O tym trzeba wiedziec - no chyba ze mamusia zmywa i sie nie wie..

PS powiem Waldkowi jakiego ma fana.. ale sie ucieszy..
juz to widze. heheh
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Yokot

aiki w necie nie jestem "dobrze wychowany" to fakt

to wez to zmien.. dysusja z ludzmi , ktorzy maja rozdowjenie jażni to nic dobrego.. na dobra sprawe . nie ma sensu.. mam nadziej ,ze to zrozumiesz.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Chyba kazdy sie zgodzi, ze kobiety sa z reguly slabsze od mezczyzn i od zarania dziejow maja inne zadania na tym swiecie niz walka (fizyczna) ;-)
Jednak nie mozna generalizowac ( a co z amazonkami itp?)
Wiele kobiet nadaje sie do sztuk walki w 100 % , sa lepsze od facetow i bardzo szybko osiagaja progres.
Szybko jednak przyjmuja one wlasnie cechy meskie (lub maja je wrodzone). Niemniej jednak sa kobietami. Dlatego nie mozna uogolniac.

Kobiety powinny byc piekne, mile , czule i leczyc facetom rany z boju :) , jesli do tego jest Kobieta jest waleczna to bardzo dobrze :) , ale lepiej zeby byla KOBIECA niz MĘSKA (cecha charakteru :twisted: )
Kobieta powinna pozostac Kobieta, a Facet nie powinien zniewiesciec :P Koniec i Kropka.

ps. sorky za brak skladni , ale pozno ;)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
MAfox - amazonki sa i były mitem.. obecnie jes to stowarzyszenie kobiet , które wygrały walke z rakiem..
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
Aiki ale tak właściwie to o co tobie chodzi.....?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
sally
no to sobie poczytaj caly watek to sie dowiesz.. zarzucasz mi typowośc, dopisujesz txty , ktorych nie napisalem i nie wiesz o co chodzi ? No to po co w takim razie zabierasz glos? na zasadzie - bo tak i juz ?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensej - kobieta
bo odnosze wrazenie ze ty sie poprostu lubisz klocic , nie chodzi ci o jakas racje, czy poglady. Lubisz jak wszyscy najezdzaja na ciebie , jestes w centrum uwagi,i cholernie zalezy ci na byciu "nietypowym " :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024