Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matrix: Reaktywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
WElasnie dzieki uprzejmosci braci ze wschodu ogladam Animatrix w postaci wszystkich filmikow na plycie DVD. Trzeba przyznac, ze sugestywnosc produkcji, muzyka ... moze to nawet byc film animowany ale jest kawalkiem niezlej roboty. Polecam jak ktos nie widzial - jest tego ogolnie 9.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Tak wogole na DVD pojawil sie film "Equilibirium".
Mimo iz bardzo przypomina Matrix nie mozna go jednak nazwac jego kalka. Glowna role odgrywa tam Christian Bale jako John Preston(znany miedzy innymi z "American Psycho"). Film opowiada o przyszlosci, swiecie bez uczuc, ktore zastepuje narotyki zwany Prozium. Wobec wladz chcacych stworzyc spoleczenstwo bez sztuki, gniewu i pasji wystepuje ruch oporu. Preston jest Klerykiem, osoba zajmujaca sie sledzenie i eliminacja buntownikow. Jest swietnie wyszkolony i absolutnie pozbawiony uczuc... do czasu. Nie powiem nic wiecej - polecam z czystym sumieniem. Warto go zobaczyc. Polecam doskonale sekwencje z bronia - to nie Matrix ale warto zobaczyc sporo wlozonej pracy w choreografie - ciekawe angielskie okreslenie Gun Kata oraz dwie sekwencje z bokenem i katana - moze nic zaskakujacego ale w sumie mile dla oka.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
ogladalem ten equilibrium
swietny film ogolnie

a co do gun kata to widzialem baardzo podobne jak na tym filmie niedawno na seminarium goshin ryu ,bylo to kata sluzby wieziennej :)

----

ale jeszcze jedno ...apropos animatrixa co to ma znaczyc "moze to nawet byc film animowany ale jest kawalkiem niezlej roboty"
przeciez duuuuzo ciezsze jest zrobienie tak realnego filmu animowanego niz jakiegokolwiek filmu fabularnego

kazda sekunda animacji 3d to cholernie dlugie dni pracy profesjonalistow...
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Przeglądam sobie dziś sieć osiedlową a tu niespodzianka 'Matrix Reaktywacja'
Od razu sobie ściągnołem. Musze teraz walczyć ze sobą żeby go nie obejrzeć bo kopia nie najlepsza i niechce sobie psuć widowiska przed obejrzeniem w kinie. Silną wole trza trenować.

Swoja drogą widocznie zawiodły zapowiadane zabezpieczenia braci Wachowskich na seanse Matrixa mające chronic przed wnoszeniem kamer...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Wa
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Kurde coś się skopało :roll:
Właśnie słucham sobie muzyki z Matrix Reaktywacja - jest mocna 8)
Jestem wkurzony bo nie udało mi się zdobyć biletów na premiere, w zamian obejrze sobie narazie Animatrixa :)
Ci co dziś idą do kina niech nie zdradzają szczegółów - nie wszyscy zobaczą premiere więc prosze bez spoilerów :wink:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
ogladalem equilibrium , fajny film , warto obejrzec :) :) :)

co matrixa reaktywacji to zostalo niecale 6 h do premiery , juz nie moge usiedziec :)
charly , nie martw sie , opowiem ci wszystko ze szczegolami :) :) :)

jak chcesz muzyka z matrixa 2 mam :wink:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Napisałem przecież że słucham, czyli muzyke mam :wink:
Jeżeli zdradzisz jakieś szczegóły z fabuły filmu to nie będzie co z ciebie zbierać po kolejnym sparingu :twisted:
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
A skąd macie muzyke, z jakiejś stronki warez, z kazaa czy ze sklepu ?
Muzyka jest na jednej czy na dwóch plytach ?
Czy są tam poszczegolne utwory jakichs zespołow czy tylko muzyka filmowa robiona specjalnie pod Matrixa ?
Czy druga czesc filmu ma jakis kawalek przewodni, tak jak w jedynce był to utwór Merlin Manson?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Są dwie płyty: na pierwszej są kawałki różnych zespołów min. P.O.D, Marilyn Manson, Linkin Park, Rob Zombie, Deftones, Rage Against the Machine i inne. Druga płyta to muzyka instrumentalna, takie techniczne transowe kawałki (Don Davis i Juno Reactor) - bardzo fajne, to chyba muzyka, która jest w filmie.
Ja mam z DC :wink:
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
ogladalem ...ale jakos mnie nie zachwycil :(
wlasnie jestem po seansie
gdybym liczyl na az taka baje to moze by mnie bardziej wzielo

btw. no porownanie keanu do Jeta to PROFANACJA!
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
i co juz po premierze?
a nie mowilem ze nas zaskoczyli? Wachowscy zrobili nas w bambuko :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
a mnie się podobał:)Swietna muza, efekty specjalne odjechane, choreografia walk bardzo dobra :twisted: , fabuła jest mniej zasakująca niż w jedynce ale to chyba oczywiste. Po obejrzeniu 3 części dopiero będzie można ogarnać cały scenariusz...pierwsza część - najciekawsza, druga - najładniejsza.Zobaczymy co bedzie w trójce :)

Polecam gorąco obejrzenie filmu w kinie .

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja

choreografia walk bardzo dobra :twisted:


wedlug mnie jedyne ciekawe sceny walki byly na stolach przed spotkaniem z wyrocznia oraz walka z setka agentow. a tak poza tym to choreografia sie powtarza, duzo scen jest powtorzonych z pierwszej czesci oraz z innych filmow, min: Terminator, X-Men, SuperMan, BatMan. walki w stylu Wing Chun wziete z filmu 'Prodigal Son' z Yuen Biao.

Po obejrzeniu 3 części dopiero będzie można ogarnać cały scenariusz...

cel Wachowskich zostal osiagniety - kase wpompowali w promocje drugiej czesci zeby dopiero zarobic na trzeciej! niezle... to sie nazywa 'big hollywood production' :-)
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Byłem na premierze. Żenada. W szale efektów specjalnych ktoś zapomniał, że wypadałoby połączyć je jakąś fabułą. Film co najmniej o pół godziny za długi. Każda nowa postać (no prawie każda) wygłasza bełkotliwy pseudofilozoficzny monolog (vide ten gość z francuskim akcentem). Patetyczne gadki rodem z najgorszych amerykańskich chał w stylu Independence Day. Efekty rewelacyjne. Pościg samochodowy zajebiście zrobiony. Ogólnie jednak zmarnowano niesamowity klimat i "kultowość" jedynki.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
NO tak Ving :) Zresztą oni juz wcześniej mówilize dwójka jest jedynie pomostem między 1 a 3. Logiczne prawda :lol: ??

Oczywiście że choreografia się powtarza.ale to nie jest zarzut dla mnie. Jest bardzo sprawnie zrobiona a na dodatek te efekty...walka z 100 agentów była po prostu fenomenalna :twisted: Na stołach też ładnie to zrobili przyznaję....no i tych dwóch kolesiów Leszczyńskich :wink: Sceny z użyciem przez nich noży były krótkie ale bardzo dobrze zrobione. Zero zabawy - błyskawiczny ruch i ciach - Trinity dostaje ciecie :)

Skopali za to scenę walki na schodach. Jakoś widz daje się przekonać jak przez 5 minut toczy się walka wręcz bez broni...ale jak ktoś dostaje pałką po raz 15 i zaraz się podnosi....to już gorzej :?

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Booooze co to za GOWNO !!!
Nuda, kicha, dluzyzny, pseudofilozoficzne wywody.... raaaany po co ja na to poszedlem... moglem sobie z netu sciagnac albo wziasc od ruskich. Dupa mnie tylko od krzesla w kinie boli i spac sie chce. Film nie wnosi nic nowego - dluzyzny przy gadkach, ktore maja niby ukazac jakas koncepcje swiata , pelna tandetnych zalatujacych scientystami podtekstow... a do tego walki - kupa komputerowej zabawy, ktora JUZ WIDZIELISMY WCZESNIEJ. Co mi z tego, ze Neo bije sie z setka agentow... popierdala jak Gumisie po ekranie i co to ma niby byc ? Ehhh... zenada... i jeszcze raz zenada.
O ile pierwsza czesc byla czyms to druga jest niczym.
Zgadzam sie z jednym - NA FALI POPULARNOSCI PIERWSZEJ CZESCI NAROBI SIE KASY. Syfiarskie zagranie w stylu Hollywood ...
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Niestety 2 część jest średniej jakości filmem ... Jeśli chodzi o efekty, walki i tempo akcji (poza bezsensowanym i flakowatym początkiem i niektórymi gadkami) bardzo szybkie - wręcz zawrotne to film dostaje 10/10, jeśli zaś dodamy ocenę fabuły 2/10 , to suma sumarum wychodzi nam 6/10, czyli dobry film sensacyjnyi tyle ....
Co w tym filmie razi to brak spójności scenariusza, zero fabuły, zero zaskakujących zwrotów akcji, kupa amerykańskiego kiczu i brak tej atmosfery z cz. 1 ...
Zdecydowanie polecam obejrzeć go w kinie, bo inczej ocena spada do 4/10 ...
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Mi się podobał, nie wychowywałem się na MTV. Ale chociaż mogli by to inaczej zrobić. Najlepsze to scena pościgu. Faktycznie wyrywa włosy z klatki. Zachowane zostało wrażenie prędkości, realności i grozy. A to Ducati? Uuuhhh! ;) Fajni są ci bracia blondyni od Merowinka. Są konkretni w posługiwaniu się brzytwą. Aha niezła była ta żona Linka. ;)
Fajne mieli miny Smithy jak im zwiał Neo. A ta walka z klonami była do pewnego momentu fajna, ale potem to lekka przesada.






A teraz na wszelki wypadek zrobię SPOILER SPACE dla tych, co nie widzieli Matrixa Reaktywację.




















































Czyżby oni byli wciąż w Matrixie? Pierwszy sygnał to rozmowa z Architektem, wspominał o tym, że Neo jest 6 jest z kolei osobą, która dostąpiła zaszczytu spotkania z nim i dokonania wyboru. Wspominał, że Zion był niszczony i odradzany kilkakrotnie. 8O O co w tym chodzi?
Drugi sygnał to końcowa scena z Strażnikami. Jak on to zrobił?

Tu kłania się "13 piętro".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024