Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matrix: Reaktywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
no... panowie, ostatnie przygotowania do premiery ruszyly pelana para. w stanach w TV nonstop reklamy, programy przypominajace o filmie, byla juz emisja pierwszej czesci. W internecie ponad 1000 stron na ten temat oraz inne podsycajace zainteresowanie takie jak gry video czy gadzety.

w stanach premiera wyjatkowo w czwartek a nie jak dotychczas w piatki

czekamy, czekamy
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
A w Polsce premiera tydzień po amerykańskiej... to i tak bardzo szybko :)
Choć premiera X-Men 2 była dzień przed amerykańską :wink:
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
To dopiero będzie jazda 8) :
"Matrix" w IMAX-ie!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
ja ogladalem Terminatora-3 w IMAXie i bylem poprostu 'posrany' :) jak to obejrzalem. wyobrazam sobie juz co bedzie jak zobacze 'Matrixa' :) :) :)

polecam posluchac muzy z filmu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja

Naprawde prezentuje się niesamowicie, na mnie zrobił wrażenie 8O
A już byłem coraz bardziej sceptycznie nastawiony do kolejnych Matrixów, teraz zmieniłem zdanie - nie moge się doczekać! :)


Joel Silver nie chciałby spotkać Keanu w ciemnym zaułku (Keanu Reeves lepszy od Jet Li)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Keanu Reeves lepszy od Jeta Li?
2003-05-14 10:56 (czytana: 3204 razy, komentowana: 62 razy)
Dzięki filmowi "Matrix", Keanu Reeves ma szansę stać się nową filmową gwiazdą sztuk walki.

Dzięki choreografom z Honkongu, Yuen Wo Ping i jego bratu, Yuen Cheung-Yam, Reeves osiągnął poziom mistrza, w tym co on nazywa "filmowym kung fu". Ale czy to znaczy że jest lepszy niż dobrze znana gwiazda sztuk walki Jet Li?

Producent "Matrixa" Joel Silver jest tego pewien. Silver mówi: "Zrobiłem trzy filmy z udziałem Jet'a Li (Zabójcza broń 4, Romeo musi umrzeć, Od kołyski do grobu), i na podstawie pracy z nimi obydwoma myślę że Keanu jest lepszy. Keanu nie lubi kiedy tak mówię, ale myślę że tak jest. Chodzi o to że, Jet cwiczy odkąd skończył 4 lata i jest przy tym bardzo, bardzo szybki i bardzo dobry w tym, ale Keanu naprawdę opanował to do poziomu mistrza. Nie chciałbym go spotkać w jakimś ciemnym zakamarku.

Choreograf drugiej części "Matrixa" Yuen Cheung-Yam mówi, że on jedynie pomaga aktorom odnaleźć ich własny styl i przekazuje im umiejętności walki.

John Gaeta, nadzorca efektów specjalnych do "Matrix'a", jest również po stronie Silver'a. Uważa że Keanu nie tylko nauczył sie ruchów, ale także rozwinął swój własny styl. "Bardzo dobrze mu to wychodzi, widać to gdy to robi" mówi Gaeta, nawiązując do scen walk z udziałem Keanu w "Matrix: Reaktywacja". "To nie jest tylko precyzja, w tym jest także spryt. On rzeczywiśice ma swój wyjątkowy styl".

Jet Li miał również ofertę zagrania w dwóch sequelach "Matrix'a" ale musiał je odrzucić żeby dokończyć realizacje filmu Zhang'a Yimou "Hero", którego premiera jest wyznaczona na listopad tego roku.

Producent Joel Silver chciał mu powierzyć rolę Saraph, którą ostatecznie w filmie zagrał Collin Chou.
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
:lol: :lol: :lol:
Nie ma to jak marketing....
Aktor od kilku lat uczacy sie MA przerasta zawodowca, ktory przez ponad 20 lat siedzi tylko w tym klimacie.... same dziwy...
Nooo moze.. jesli by wprowadzic do sztuk walki aspekt aktorstwa i pracy z kamera to Kjanu mialby pewnie niezle szanse - wiadomo - komara, montaz potrafia zdzialac cuda, ale to jest aktorstwo a nie MA. :twisted:

Chyba jednak w ciemnej uliczce wolalbym spotkac zdenerwowanego_Kjanu niz zdenerwowanego_Jet'a..

pozdro
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Dokładnie tak. Keanu wypada przekonywująco, nawet bardzo. I jest to efekt jego ciężkiej pracy i zawodowych choreografów MA.Efektów na kompie plus montażu nie liczę. Ale...takie postacie jak Jet Li czy Jackie Chan ciężko pracująpod okiem fachowców od dzieciństwa...ich pozimo poza planem filmowym jest nieporównywalny do Keanu.Jezeli chodzi o akrobację i zręczność ruchową stawiałbym na Jackiego, jeżeli chodzi o samą walkę - wole Jeta...a Keanu...hmmm niech jego walki ograniczą się do Matrixa :lol:

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja

Keanu.Jezeli chodzi o akrobację i zręczność ruchową stawiałbym na Jackiego, jeżeli chodzi o samą walkę - wole Jeta...a Keanu...hmmm niech jego walki ograniczą się do Matrixa :lol:


Zgadzam się z Tobą. Widziałem Jeta Li robiącego akcję w jednym ujęciu, natomiast ujęcie Keanu jest "pocięte". Tak to można nawet ze mnie zrobić mistrza sztuk walki :wink:
Poza tym ludzie z Matrixa są podtrzymywani przez liny przy wysokach. Myślę, że w realnej sytuacji "na ulicy" nie ma takich udogodnień :)
Silvio
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja

Tak to można nawet ze mnie zrobić mistrza sztuk walki...

w ten sposob wszystkich wykreowano na ekranie. myslisz ze Jet nie linkuje? to samo Jackie? oni wszyscy to zaczeli robic. wiekszosc z nich uzywa trickow i sztuczek filmowych, nawet wielki Bruce czasem uciekal sie do podstepu :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Tak masz rację.Tylko że ja znam filmy Jeta i Jackiego BEZ linkowania...i to co oni potrafią...głowa mała :twisted: Na pewno ty zresztą też wiesz o czym mówię...tricki Jackiego to często jedyne tego typu numery w filmie na świecie. A wydaje mi się że Jet na mistrzostwach Chin w Wushu sportowym obywał się również bez linek :lol:
Kazdy uzywa czasem tricków "technicznych".Zgoda.Ale panowie J&J to inna półka niż Keanu. Definitywnie

a zresztą - cytat z wywiadu z Keanu w ostatnim Newsweeku:

"...Silver kręcił filmy z Jetem Li i twierdzi, że dorównałeś mu pod względem umiejętności w sztukach walki.Co ty na to?
- Nie, to niemożliwe. Jet Li jest poza moim zasiegiem. Uczył się sztuk walki od 4 roku zycia. To miło,że Joel tak mówi, ale to nieprawda."

uważam że ta wypowiedź bardzo dobrze świadczy o Keanu. Sukces Matrixa nie uderzył mu do głowy. poklon

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
ja tez znam ich stare filmy bez linek ale z tego co widze ostatnio za czesto ich uzywaja, i Jet i Jackie.

Keanu nigdy im nie dorowna bo nie jest tylko aktorem i nie ma doswiadczenia w MA jak pozostali.

zreszta w wywiadzie na pytanie czy zagraliby jeszcze w 3 czesci matrixa wszyscy zgodnie odpowiedzieli ze nie. to sa aktorzy a oni nie chcieliby byc kojarzeni tylko z jedna postacia.

dzisiaj ide na premiere, jutro wam zdam relacje z odniesionych wrazen :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
bylem, widzialem, powiem krotko:

!!! ZASKOCZENIE !!!

skoczek
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
AMEN! Zeby cie nie korcilo zdradzac czegokolwiek wiecej ;)
I tak trailery za duzo juz ukazuja...
Pamietam z pierwszego Martixa to zaskoczenie (dodam ze NIC kompletnie wtedy o tym filmie nie wiedzialem)... Niby nic, niby normalny swiat, zadnych przegietych efektow, ladne zdjecia.. a tu nagle BUM!!

-Tell me, Mr. Anderson, what good is a phone call if you are unable to speak?

Bedzie sie dzialo...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
pozdro.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Trochę późno ale wczoraja na TVN-nie dopiero późną nocą zauwazyłem więc podaje dla zainteresowanych.
W piątkowym kinie W TVN

"Matrix"- dla tych co jeszcze nie widzieli a maja zamiar wybrac się na drugą część, to wspaniały wstęp. Godzina 20.40.
Godzina 22.30 "Animatrix- Ostatni lot Ozyrysa" będzie jazda.

A 20 maja coś dla tych którzy jeszcze nie mają dość, i chcieliby wiedzieć więcej. "Matrix- Reaktywacja- kulisy produkcji" Godzina 23.45.

No a dwudziestego trzeciego......, godzina 00.01

Theris no real world, there is only Matrix.....
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja

AMEN! Zeby cie nie korcilo zdradzac czegokolwiek wiecej ;)

nawet o tym nie mysle, niech sobie kazdy z was zobaczy, pogadamy po premierze w polsce :) :) :)

Bedzie sie dzialo...

bedzie i to duzo film twa 2h !!!
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
A propos linkowania...
Pewnie nie zauwazyliscie ale w jednej scenie z Matrixa 1 tworcy nie ustrzegli podstawowego sie bledu.
Otoz w scenie w metrze jak Neo po slowach "My name is Neo!" pozbywa sie agenta i wskakuje na peron u nikajac zderzenia z ciuchcia WIDAC LINKI!!! 8O
Co prawda, trwa to ulamek sekundy i bardzo trudno to uchwycic ale fakt jest faktem.
Znajomy mi powiedzial o tym i wczoraj ogladajac Matrixa zwrocilem na to szczegolna uwage jakbym nie zobaczyl to bym nie uwierzyl.
No coz, wpadki zdazaja sie nawet najlepszym 8)
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
myslisz ,ze zrobilny salto bez linek ?? :wink:
chociaz ,przeciez to matrix :)
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Nie noooo nie o to mi chodzi. Wiadomo ze linek bylo w tym filmie bylo wiecej niz na niejednych zawodach wedkarskich :wink: Chodzi o to ze w tym przypadku linka byla widoczna golym okiem.
Troche to smieszna gdy w filmie, gdzie efekty specjalne stanowia 80% scen i kosztuja ciezkie miliony dolarow, wkradaja sie zwykle bledy polegajace na niedopatrzeniu..

:twisted:
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
Matrix to jeden z filmów o większej liczbie błędów. Polecam stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Te linki to niejedna wpadka :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Matrix: Reaktywacja
rzeczywiscie, w pierwszej czesci az 150 bledow !!! a w drugiej doliczono sie jak narazie 23 wpadek :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024