Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota-Saleta, będzie walka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Gołota-Saleta, będzie walka
Gołota - Saleta: Wszystko ustalone!

Jak poinformowało "Życie Warszawy", dojdzie do skutku walka dwóch polskich pięściarzy Andrzeja Gołoty i Przemysława Salety. Wszystko zostało już ustalone!

Pojedynek Gołoty z Saletą powinien odbyć się w maju na warszawskim Torwarze.

"Uważam, że jesteśmy wstępnie dogadani. Andrzej chce walczyć z Przemkiem. Zaczął już nawet trenować. Na razie ćwiczy w Chicago. Trochę narzeka jeszcze na bark, którego operację przeszedł w grudniu w Warszawie. W piątek dzwonili do mnie nawet z propozycją, aby zmierzył się w kwietniu z Francoisem Bothą, ale odmówiłem. Po pierwsze, nie jest jeszcze gotowy do takiej walki, a po drugie, nie chcemy wystawić Przemka do wiatru. Już raz musieliśmy zrezygnować z pojedynku z nim na rzecz walki z Tysonem. Z Saletą Andrzej poradzi sobie nawet z bolącym barkiem. Walka z Bothą to już zupełnie co innego" - powiedział Ziggy Rozalski, menedżer Gołoty.

"Jeśli Andrzej się nie rozmyśli, wszystko inne jest ustalone. Udało nam się znaleźć sponsorów, którzy wyłożą pieniądze na ten pojedynek" - zapewnił Andrzej Wasilewski, szef Knock Out Promotion.

Najprawdopodobniej walka będzie transmitowana przez Polsat, ale w o pokazanie tego show stara się jeszcze TVP i TVN.

"To będzie nie tylko wydarzenie sportowe, ale i towarzyskie. Nie sądzę jednak, aby pięściarze dostali więcej niż po 150 tys. euro. O sumach, które wcześniej deklarował Dariusz Michalczewski (250 tys. euro), nie mają co marzyć" - powiedział Piotr Nurowski z Polsatu.
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
Komu będziecie kibicować? Ja oczywiście Salecie.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
jup

saleta sucks. niecierpie tego nadetego kolesia.
mam nadzieje ze andrzej wbije mu nos w czaszke
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
Ja nie przepadam za jednym i za drugim, ale wolę już Saletę.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
jup

Andrzeja zawsze lubilem. to bylby super bokser gdyby nie to co siedzi w glowie. jednak jak dla mnie to jest ktos - po prostu dobry , polski bokser.
a saleta? nitotonitotamto - jego walki sa zalosne - szczegolnie ostatnia (jedna z osatnich - nie pamietam). poza tym jak zauwazylem - jest bufonowatym pozerem - i mam nadzieje ze dostanie w dupe
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
moj brat byl w chicago mowil ze golota spotyka sie w knajpie z zwyklymi ludzi chetnie robi zdjecia ze swoimi kibicami podobno to spoko koles ,o salecie niestety nic nie slyszalem oprucz opini krazacej jeszcze w kicku o jego szklanej szczece :) ja jednak chyba za golota bede :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
Biedaczek Saleta...toż on po tej walce nawet do reklamy już się nie będzie nadawał...
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
Wczesniej obstawialem Salete ale po tym co pokazal z tym Turkiem ...zupełny brak obrony to bardziej jestem skłonny ku temu ze wygra Gołota o ile oczywiscie nie zrobi czegos niesportowego :P
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
I juz nieco nowsze info z wp.pl :

Walkę bokserską pomiędzy Andrzejem Gołotą a Przemysławem Saletą planuje zorganizować w maju w Warszawie Andrzej Wasilewski, szef Hammer KnockOut Promotion.
Do 12-rundowego starcia pięściarzy miałoby dojść w drugim weekendzie maja na warszawskim Torwarze. Pojedynek ma być zwieńczeniem gali bokserskiej, podczas której mają wystąpić również Tomasz Bonin, Krzysztof Włodarczyk i Maciej Zegan. Ich przeciwnicy nie są jeszcze znani.

"Walką zainteresowane są trzy stacje telewizyjne: TVP1, TVN i Polsat. Jeszcze nie zapadła decyzja, która z nich przeprowadzi transmisję. W każdym razie zwycięska telewizja przeznaczy po 150 tys. dolarów na honoraria dla obu bokserów" - powiedział Wasilewski.

Z oboma bokserami prowadzone są rozmowy. Wasilewski rozmawia menedżerem Gołoty Ziggim Rozalskim. Natomiast Saleta prowadzi pertraktacje osobiście. Promotor walki uważa, że wzbudzi ona wielkie zainteresowanie.

"To raczej nie będzie walka o coś, czyli o tytuł. Ale będzie interesująca ze względu na popularność i aurę, jaka otacza obu dżentelmenów: Saleta - dobry, Gołota - zły" - zakończył Wasilewski.

Osobiscie wole Salete, ale nie wiem, czy facet ma jakies szanse... :(
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka

Biedaczek Saleta...toż on po tej walce nawet do reklamy już się nie będzie nadawał...


Będzie, będzie. Z tym ze teraz nie będzie reklamował "przed" tylko "po"-np.efekty po uzyciu kosmetyków konkurencji :)
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
jup

ale ja nie rozumiem okreslen - golota zly , saleta dobry. dla mnie jest to bardzo niedobra klasyfikacja...
powiedzialbym inaczej: andrzej - w porzo koles , dobry bokser . saleta - nadety dupek , dupa nie bokser.
uwazam ze wlasnie taki podzial bardziej pasuje. i jezeli obejrze te walke to nie po to , by zobaczyc jak "dobro tryumfuje nad zlem" ale po to by zobaczyc jak saleta ma obita maske.
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
A ja myślę że to będzie jakiś cyrk, typowa ustawiona walka na zrobienie kasy (150 000 $ piechotą nie chodzi), Gołota będzie miał w kontrakcie "nie bić Salety zbyt mocno", no ale Andrzej wiadomo..., i może Salecie się oberwie :)
  • 0

budo_kenedy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
myśle że Andrzej spuści duży wp.....l temu nadętemu cwaniakowi salecie ,
a jak nie to sam tam wjade na ring :) [/list][/quote]
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
Sam wejdziesz na ring, tia?
No to powodzenia, hehehehe :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka

myśle że Andrzej spuści duży wp.....l temu nadętemu cwaniakowi salecie ,
a jak nie to sam tam wjade na ring :)


I obydwaj dostana wpierdol.... :D Albo....sie pogodzą i Kenedy dostanie wpierdol...od obu... :)
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
krzychu wezmiesz troche koksu (JAK TEN CWANIAK)i nic nie stoi na przeszkodzie ,a takie gadanie andrzej zly przemek dobry to pomylka chyba powinno byc na odwrot ,ja stawiam na golote :)
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
No i nie bedzie walki Gołota vs Saleta. Gołota się podobno wycofał :(

Pozdrówka.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
Dokładnie, i po temacie. Salecie tak ulżyło, że teraz drze szaty i ryj, że on to by wygrał bez problemu, a Gołota się go boi. Kona ze strachu przed pośmiewiskiem Saletą, pogromcą leszczy spod budki z piwem.
  • 0

budo_pączek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
I to mnie najbardziej wkurza w zawodowym boksie. :X Te podchody ...Raz skacza sobie do gardła ,raz sie wycofują..jak ktos ma jakies info o tym dlaczego sie Gołta wycofał to dajcie...
Gdyby walka sie jednak odbyła stawiam na Gołote
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota-Saleta, będzie walka
No i dzisiaj kolejna walka Tysona zostala przelozona. Mowi sie o zniecheceniu tego boxera do ringu. Co prawda Tyson wymawia sie, ze jest chory, a organizatorzy maja nadzieje, ze dojdzie niedlugo do walki, ale czy "Bestia" nie powinien przejsc na emeryture? ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024