Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thai u K.O.WALA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Thai u K.O.WALA
...po nazwie tematu można by się spodziewać inforamcji jak to jest u Piotra Kowalczyka...ale ja dopiero chcę się tego dowiedzieć. Leczę sobie właśnie kontuzję...a jak wyleczę to na pewno trafię do K.O.WALA...i tak sobie siedzę...i liczę na spostrzeżenia wszystkich którzy trenują lub trenowali w Jego klubie...Dlaczego P.K. ? Po pierwsze mam blisko, a po drugie podobno jest DA BEST...byłem już kiedyś i obejrzałem jakieś pół godziny treningu dla początkujących...fajnie...ale z doświadczenia wiem, że obejrzenie nawet kilku treningów rzadko daje dobre podstawy do osądów...więc czekam na motywujące REPY !!!
Z góry wielkie dzięki...
  • 0

budo_pisklak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai u K.O.WALA
Witam
Jest spoko. Nie ma natomiast zadnej infrastruktury typu szatnia czy prysznic, ale jak masz blisko to nie masz zle. Sale widziales. Wykladziny jak na stole bilardowym i jeden worek do low kicków. Jest duzo poczatkujacych ale paru kolesi chodzilo wczesniej gdy klub byl jeszcze w jakiejs szkole. Raz w miesiacu sa walki.
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai u K.O.WALA
DZięki za info....czy Ty ciągle jesteś u Kowala ? aha...i jak byłem to zapomniałem się zapytać czy wpisowe 40PLN jest zwrotne ?....ale załóżmy, że tego to się już może dowiem na miejscu.....:-)...Moje pytanie: czy Kowal uczy jakichkolwiek niskich rzutów..obaleń...w Tajlandii je stosują z tego co wiem....w niektórych federacjach chyba nie....u ucznia Kowala w Serafinie, też podobno nic nie ma z tej dziedziny....?
  • 0

budo_pisklak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai u K.O.WALA
Chyba na razie nie uczy :) podłoga tam raczej twarda
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai u K.O.WALA
no tak....rozumiem, że pod tym zielonym słodkim kolorkiem czai się niezwykle elastyczny materiał jakim jest beton...?
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai u K.O.WALA
dzięki za info.....tak swoją drogą....mało jeszcze takich prawdziwych "tajów" w naszym kraju.....no nie ? 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024