Skocz do zawartości


Zdjęcie

warszawa nie przystąpiła do bjj polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

warszawa nie przystąpiła do bjj polska
warszawskie centrum vt i bjj nie przystąpiło do bjj polska - nadal jednak będzie dość ściśle współpracować z Karolem Matuszczakiem . Z tego co wiem to Mirek nie podpisał podesłanej mu przez Karola "lojalki" ...
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

warszawskie centrum vt i bjj nie przystąpiło do bjj polska - nadal jednak będzie dość ściśle współpracować z Karolem Matuszczakiem . Z tego co wiem to Mirek nie podpisał podesłanej mu przez Karola "lojalki" ...

Nie przystapilo.
Raczej odeszlo.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Nie przystapilo.
Raczej odeszlo.


Hmm, dopiero teraz mialo byc "formalne" przystapienie do grupy skupionej wkolo matuszczaka. Nie ma takiego formalnego przystapienia. Odejscia tez jako takowego nie ma z prostego powodu. Pan Mirek nadal jest zalezny w pewnych kwestiach od matuszczaka.
Mozna to nazwac stanem przejsciowym :wink: .
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Stan przejściowy, który obliguje nas mimo wszystko do jeżdżenia wyłącznie na zawody organizowane przez BJJ Polska. Mamy jedak wolną rękę w kwestii kontaktów z zagranicą i ewentualnych szkoleń :D
  • 0

budo_badpafcio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
J myśle że wyjdzie nam to wszystkim na dobre.

Widze Hast że masz wiedomości z pierwszej ręki... :-)

pozdro Antonjo :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Dzwoniłem do mirasa w tej sprawie, faktycznie potwierdza to że nie jest w bjj polska. Dziwna sytuacja bo straciliście bardzo dużo a nie zyskaliście kompletnie nic.
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Tak Ci sie tylko wydaje Fiodor :) pozyjom uwidzim
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Stan przejściowy, który obliguje nas mimo wszystko do jeżdżenia wyłącznie na zawody organizowane przez BJJ Polska. Mamy jedak wolną rękę w kwestii kontaktów z zagranicą i ewentualnych szkoleń :D


Czesc Antonio! To w sumie nie moja sprawa ale skoro oglaszacie to jako swoj sukces na forum to powiem ze ja nic z tego nie rozumiem 8O Do tej pory mieliscie znizki na obozy, seminaria itp, BJJ Polska was reklamowalo, mieliscie pelny dostep do Harrisa i MOGLISCIE uczyc sie u innych (mieliscie Shmita na obozie i byliscie na seminarium ze Stapelem wiec bez kitow). A teraz straciliscie to wszystko oprocz mozliwosci uczenia sie u kogos innego. Czyli ja to widze tak jak byscie nadal byli w BJJ Polska tylko straciliscie prawa obywatelskie - staliscie sie jakas kategoria "podludzi" w tym systemie i nadal wspieracie ten totalitaryzm bojkotujac zawody ktore nie sa "poprawne politycznie". Po prostu nie pojmuje co was w tej sytuacji jeszcze trzyma z BJJ Polska zamiast zostac obywatelami wolnego swiata BJJ 8O Ale widocznie macie jakis PLAN bo PLANY sa ostatnio w modzie :wink:

A tak przy okazji to dam Ci przyjacielska rade - nie osmieszaj sie z takimi textami jak ten o wyzszym poziomie zawodow BJJ Polska na innym forum. Bo gdyby urzadzic mecz miedzy reprezentacja wybrana z zawodnikow walczacych na Lidze i reprezentacja wybrana z zawodnikow walczacych w zawodach BJJ Polska to bylby POGROM! Zakladajac nawet jakies ryzyko przypadku to sadze ze reprezentacja Ligi nie przegrala by wiecej niz w jednej kategorii wagowej. Nawet gdyby dolozyc do tego tych wszystkich najlepszych macherow z BJJ Polska ktorzy sa tak dobrzy ze w zawodach nie musza startowac, to na siedem kategorii wagowych byloby cudem gdyby reprezentacja BJJ Polska wygrala wiecej niz w dwoch. I moge na to postawic duze pieniadze! I nawet sprawadzic bezstronnego sedziego z za granicy jezeli BJJ Polska wyrazi chec takiej konfrontacji poziomu zawodniczego.
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Dudu co my Ci zrobilismy, ze znowu nas atakujesz? Masz jakies kompleksy czy co?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Dudu co my Ci zrobilismy, ze znowu nas atakujesz? Masz jakies kompleksy czy co?


Rozumiem bronsik ze osiagnoles stan Ja = bjj polska = my :lol:

Dudu:
Na rywalizacje z karolkiem czy jego uczniami na macie nie masz szans.
karolek nie bede ryzykowal tego ze jego mity upadna ;) niech zyje nadal mitami ;)
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Dudu co my Ci zrobilismy, ze znowu nas atakujesz? Masz jakies kompleksy czy co?


Bronson -nikt Was nie atakuje, tylko na innym forum poleciał tekst, że "i tak zawody bjj polska są aktualnie na najwyższym poziomie zawodniczym". Po co takie teksty rzucać - skoro nie ma możliwości tego skonfrontowania. To jest właśnie czepianie się. Ch... nie jedziemy ale i tak nie ma czego żałować bo tam wiocha i mogiła.... Ech...

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Hast co ja Ci zrobilem, ze mnie atakujesz? Nie Ciebie pytalem. Poza tym dlaczego piszesz moj nick zdrobniale przeciez jestem starszy i absolutnie nie jestes w kregu moich zainteresowan seksualnych?

Aviator text Dudu to zwykly atak (i to na oslep) i jak mozesz to podaj kto napisal ten tekst w codzyslowie bo jestem ciekaw. Z Twoimi wnioskami jak najbardziej sie zgadzam, ze jak nie bylo konfontacji to prozna gadanina jaka zastosowal Dudu wypisujac juz zwyciestwa w poszczegolnych wagach :) .
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Hast co ja Ci zrobilem, ze mnie atakujesz? Nie Ciebie pytalem. Poza tym dlaczego piszesz moj nick zdrobniale przeciez jestem starszy i absolutnie nie jestes w kregu moich zainteresowan seksualnych?


Bronsik,
Zakladam ze jestes zdrowy na umysle i uzyles okreslenia "my" w stosunku do wlasnej osoby tylko przez przypadek :lol: .
O ile pamietam to jest taka choroba ktorej objawem jest mowienie w innej niz 1 osoba :lol: .
Grzeczna uwage odbierasz jako atak ? Hmm.. to moze kolejne schorzenie ? Oj nie dobrze z Toba nie dobrze :wink: .
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Aviator text Dudu to zwykly atak (i to na oslep) i jak mozesz to podaj kto napisal ten tekst w codzyslowie bo jestem ciekaw. Z Twoimi wnioskami jak najbardziej sie zgadzam, ze jak nie bylo konfontacji to prozna gadanina jaka zastosowal Dudu wypisujac juz zwyciestwa w poszczegolnych wagach :) .


Bronson - jeśli masz ochotę przejrzyj sobie pozostałe fora (nie jest ich tak dużo - szybko znajdziesz). Ja wyłączam się z tej jałowej dyskusji. Na pewne rzeczy mam widać inne spojrzenie i ciężko mi je sobe racjonalnie wytłumaczyć. Nie będąc żadną z bezpośrednio zainteresowanych w tym temacie stron - zamilczę.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Stan przejściowy, który obliguje nas mimo wszystko do jeżdżenia wyłącznie na zawody organizowane przez BJJ Polska. Mamy jedak wolną rękę w kwestii kontaktów z zagranicą i ewentualnych szkoleń :D


Czesc Antonio! To w sumie nie moja sprawa ale skoro oglaszacie to jako swoj sukces na forum to powiem ze ja nic z tego nie rozumiem 8O Do tej pory mieliscie znizki na obozy, seminaria itp, BJJ Polska was reklamowalo, mieliscie pelny dostep do Harrisa i MOGLISCIE uczyc sie u innych (mieliscie Shmita na obozie i byliscie na seminarium ze Stapelem wiec bez kitow). A teraz straciliscie to wszystko oprocz mozliwosci uczenia sie u kogos innego. Czyli ja to widze tak jak byscie nadal byli w BJJ Polska tylko straciliscie prawa obywatelskie - staliscie sie jakas kategoria "podludzi" w tym systemie i nadal wspieracie ten totalitaryzm bojkotujac zawody ktore nie sa "poprawne politycznie". Po prostu nie pojmuje co was w tej sytuacji jeszcze trzyma z BJJ Polska zamiast zostac obywatelami wolnego swiata BJJ 8O Ale widocznie macie jakis PLAN bo PLANY sa ostatnio w modzie :wink:

A tak przy okazji to dam Ci przyjacielska rade - nie osmieszaj sie z takimi textami jak ten o wyzszym poziomie zawodow BJJ Polska na innym forum. Bo gdyby urzadzic mecz miedzy reprezentacja wybrana z zawodnikow walczacych na Lidze i reprezentacja wybrana z zawodnikow walczacych w zawodach BJJ Polska to bylby POGROM! Zakladajac nawet jakies ryzyko przypadku to sadze ze reprezentacja Ligi nie przegrala by wiecej niz w jednej kategorii wagowej. Nawet gdyby dolozyc do tego tych wszystkich najlepszych macherow z BJJ Polska ktorzy sa tak dobrzy ze w zawodach nie musza startowac, to na siedem kategorii wagowych byloby cudem gdyby reprezentacja BJJ Polska wygrala wiecej niz w dwoch. I moge na to postawic duze pieniadze! I nawet sprawadzic bezstronnego sedziego z za granicy jezeli BJJ Polska wyrazi chec takiej konfrontacji poziomu zawodniczego.

Oczywiscie . Spoza kadry trenerskiej to kogo wy macie . Ile ma twoja sekcja ze sie tak chwalisz. Jedyni od was dobrzi to beakersi lecz tez nie popisali sie na zawodach w wawie.
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Dudu co my Ci zrobilismy, ze znowu nas atakujesz? Masz jakies kompleksy czy co?


Hi Bronson! Nie atakuje was tylko reaguje na zwykla nieprawde za jaka uwazam stwierdzenie ze zawody Bjj Polska sa na wyzszym poziomie. Pisanie takich zeczy to zwykle pomawianie i proba ponizenia tego co nam sie udalo zorganizowac w Krakowie. A jezeli ktos tak naprawde uwaza to ja po prostu proponuje mecz - najprostszy sposob zeby porownac poziom zawodnikow startujacych na jednych i drugich zawodach. I to nie sa zadne kompleksy tylko mam juz dosc czytania po roznych forach nieprawdziwej propagandy.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Koleś, to co napisałem na innym forum to po pierwsze był cytat mojej rozmowy z Mirkiem, .
Po drugie nie ja podejmuje decyzje związane z jakimi kolwiek ruchami w sprawie BJJ POLska, zawodów i innych tego typu reczy. Dyskusja więc na temat czy straciliśmy czy zyskaliśmy jako klub powinna być prowadzona z Mirkiem a nie ze mna.
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

Koleś, to co napisałem na innym forum to po pierwsze był cytat mojej rozmowy z Mirkiem, .
Po drugie nie ja podejmuje decyzje związane z jakimi kolwiek ruchami w sprawie BJJ POLska, zawodów i innych tego typu reczy. Dyskusja więc na temat czy straciliśmy czy zyskaliśmy jako klub powinna być prowadzona z Mirkiem a nie ze mna.


Po pierwsze to Mirek w Krakowie mowil cos innego o poziomie naszych zawodow. A poza tym jak zaczniesz podobne bzdury powtarzac po forach to moze najpierw pogadaj z ludzmi ktorzy byli na Lidze i na zawodach BJJ Polska i posluchaj co oni sadza o poziomie zawodow.
Po drugie to jak juz napisalem to nie moja sprawa ale skoro chwalicie sie ze nie jestescie juz w Bjj Polska ale razem z nimi bojkotujecie zawody, to ja widze w tym pewna niescislosc. Zwlaszcza ze od bojkotu zawodow wlasnie ta cala zadyma sie zaczela. Dla mnie to po prostu jakas dziwna gra i tyle. A poza tym to zycze wam jak najlepiej bo znam fajnych ludzi z BJJ Wawa.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska
Trudno wypowiadać mi się jako oficjalny przedstawiciel Bjj warszawa, nie wszyscy myślą chyba jednogłośnie, CHyba wogóle ogranicze ilośc swoich wypowiedzi na internetowych Forach, bo wynika z tego więcej zamętu niż korzyści.

POzdrawiam i TO samo dla was
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: warszawa nie przystąpiła do bjj polska

CHyba wogóle ogranicze ilośc swoich wypowiedzi na internetowych Forach, bo wynika z tego więcej zamętu niż korzyści.


Daj spokoj, po to sa miedzy innymi fora zeby wyjasniac nieporozumienia.

Do zobaczenia wkrotce jezeli nie na zawodach to przynajmniej na jakims seminarium :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024