Skocz do zawartości


Zdjęcie

glupoty w sieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci

nie ja pierwszy zwróciłem uwagę na tę stronę, przede mną był moro i E2rd, ale dobra jeżeli dla Ciebie pełne rozsądku jest zdanie że, za to że ktoś Ci demoluje samochód kulka w łeb...


Tak powinno być :wink: Następnym etapem po demolce auta- może być demolka pasażera. (zresztą było to pisane w kontekście tłumu - a nie jeden osoby która niszczy Ci auto!) Zresztą miejscami zdaję się na inteligencję czytającego :)

Śmiać mi się chciało jak przeczytałem że dzięki wytrenowaniu Combat na grani nie zawachał się i zdążył znaleźć chwyt, każdy wspinacz dobrze wie że możesz być wytrenowany i gibki ale jak nie masz psychy to odpadasz...
Jest tam wiele rzeczy z którymi się nie zgadzam.


Hmm - tak to wygląda. A sztuki walki czasem nie kształtują owej "psychy", co? Pomyśl :)


Nie no Combat wyluzuj, ja myślałem że nabijamy sie tu i śmiejemy z "głupot w internecie"...


Ogólnie - wszystko tu może podpadać :)

Celeowo podałem Twój adres, bo chciałem pokazać, że obrażacie innych ludzi..


A gdzie?

A skoro tak robicie to pewnie nie macie nic przeciwko, aby ktoś was obrażał. Ocena głupoty jest subiektywna i zależna od stanu wiedzy (choćby Twój komentarz do strony Charly-ego - wykazałeś się niewiedzą, ale zanim dobrze się zastanowiłeś już publikowałeś na forum wg. Ciebie "głupotę")


J.w. bardzo rzadkie słówko -stąd ta niewiedza... Jak pisałem pod kategorię "głupoty w sieci" można wrzucić prawie wszystko....

Poza tym poradnik Charly'ego nt. obrony przed nożem - jest "ciekawy" - delikatnie mówiąc - odsyłam do forum nóż - gdzie podałem wcześniej link. To dopiero są głupoty...

Ja osobiście z wieloma rzeczami się na Twojej stronie nie zgadzam, użawam je za śmieszne - ok może się mylę, ale SUBIEKTYWNOŚĆ jest cechą każdej oceny.
Widzę jednak że poczucia humoru starcza Wam na robienie jaj z innych - wasza wola. Ja jednak bardzo nie lubię gdy podważa się czyjeś wypowiedzi nie dając mu prawa obrony, a to właśnie robicie.


Ok :) Jakieś konkretne zarzuty - to proszę bardzo wyjaśnię.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
Combat nie ja pisałem te porady na temat obrony nożem na stronie - czytaj podpis kto jest autorem jak już krytykujesz (mamy wielu redaktorów)... zresztą w tym artykule na początku jest pewien tekst na czerwono, który powinieneś przeczytać :)
Ja się nie interesuje obroną przed nożem więc nie będe się wypowiadał co do samej treści :roll:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci

Combat nie ja pisałem te porady na temat obrony nożem na stronie - czytaj podpis kto jest autorem jak już krytykujesz (mamy wielu redaktorów)


Ale Ty zdaje się autoryzujesz i zamieszczasz w obrębie witryny - a więc po trosze podpisujesz się pod tym :)

... zresztą w tym artykule na początku jest pewien tekst na czerwono, który powinieneś przeczytać :) )


Tak

"Poniżej przedstawiłem listę zasad, którymi powinno się kierować w czasie ewentualnego starcia. Od razu zaznaczam iż: nie posiadam uprawnień do nauczania tego rodzaju walki. Są to w większości zasady zaczerpnięte z licznych żródeł na temat samoobrony oraz moje własne spostrzeżenia i uwagi. Nie gwarantuję, że będą one skuteczne. Należy podchodzić do nich ostrożnie, zwłaszcza do zasad opisujących walkę z uzbrojonym przeciwnikiem. Jeżeli ma się zamiar je stosować, warto przedtem poradzić się instruktora z odpowiednim certyfikatem. Może on / ona zalecić inne sposoby obrony."

I co z tego? :wink:

Powinno być też dodane: czerpałem z "self defence class" Monty Pythona lub "Humor tu zawarty powali niejednego". :lol: :lol: :lol: Albo "o walce nożem czytałem w BRAVO GIRL numer 1996/12" :twisted:

Kenshiro

Wiek: 24
E-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GG: 2183000

Styl
Taekwondo - od ?

Wcześniejsze style
Viet Vo Dao - ?
Wu Shu - ?
Karate - ?

Stopień: TKD - 1 DAN

Przyłączenie do redakcji: Grudzień 2001


Ja się nie interesuje obroną przed nożem więc nie będe się wypowiadał co do samej treści :roll:


Hmm - ten gość też nie ma pojęcia o nożu :twisted: :)
  • 0

budo_panczo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci

Tak powinno być :wink: Następnym etapem po demolce auta- może być demolka pasażera. (zresztą było to pisane w kontekście tłumu - a nie jeden osoby która niszczy Ci auto!) Zresztą miejscami zdaję się na inteligencję czytającego :)


Powinieneś napisać "według mnie tak powinno być", zgoda pisane było w kontekście tłumu, czyli że w sytuacji ekstremalnej jak tłum zabija ci znajomego, lub tłum niszczy samochód. Nie ma tam wzmianki o tym że jesteś w nim. (Pominę fakt że w kontekście samoobrony opisujesz obronę mienia.) Ja uważam, że jak ktoś mi demoluje auto, a wszczególności tłum to lepiej zadzwonić na policje, a nie działać samemu, zaczniesz może strzelać do np. 10 ludzi. Naprawdę masz aż tak dobre auto, że potrafisz za nie zabić?

Śmiać mi się chciało jak przeczytałem że dzięki wytrenowaniu Combat na grani nie zawachał się i zdążył znaleźć chwyt, każdy wspinacz dobrze wie że możesz być wytrenowany i gibki ale jak nie masz psychy to odpadasz...
Jest tam wiele rzeczy z którymi się nie zgadzam.


Hmm - tak to wygląda. A sztuki walki czasem nie kształtują owej "psychy", co? Pomyśl :)


Combat nie znam Twojego doświadzenia wspinaczkowego, ale jedno wiem napewno, możesz być nie wiem jakim wojownikiem i nie bać się nikogo, ale to nie świadczy o tym, że będziesz się dobrze wspinał.



Ok :) Jakieś konkretne zarzuty - to proszę bardzo wyjaśnię.


I właśnie tym stwierdzeniem udowodniłeś że nie zrozumiałeś treści mojego porzedniego posta, chociaż liczyłem na inteligencje czytelnika 8)
Bo niby dlaczego miałbyś mieć szanse mi coś wyjaśniać, skoro nie dałeś jej innym?
Nic nie musisz mi wyjaśniać to się mija z celem, w pewnych zagadnieniach mam odmienne zdanie od Twojego. Ja znajdując jakąs głupote w sieci, olewam to, jeśli jednak mnie to męczy nawiązuje kontakt z autorem. Daj innym prawo obrony swoich racji.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci

Nie ma tam wzmianki o tym że jesteś w nim. (Pominę fakt że w kontekście samoobrony opisujesz obronę mienia.)


Samoobrona? Ogólna sytuacja - nie samoobrona stricte.
Chodziło o to że jesteś w samochodzie, nie masz gdzie uciec - przykład użycia broni palnej :) (bo wiele osób by tak zrobiło w tej sytuacji -np. znajomy policjant...)

Ja uważam, że jak ktoś mi demoluje auto, a wszczególności tłum to lepiej zadzwonić na policje, a nie działać samemu, zaczniesz może strzelać do np. 10 ludzi. Naprawdę masz aż tak dobre auto, że potrafisz za nie zabić?


To kwestia honoru :wink: :wink: :lol: J.w.

wiem napewno, możesz być nie wiem jakim wojownikiem i nie bać się nikogo, ale to nie świadczy o tym, że będziesz się dobrze wspinał.


Czy ja to napisałem? Nie - twierdzę jedynie że ukształtowanie wytrzymałości, determinacji itp. może cholernie pomóc w górach :)

Bo niby dlaczego miałbyś mieć szanse mi coś wyjaśniać, skoro nie dałeś jej innym?


A komu nie dałem szansy?? Jest mail, fora, GG itp. itd..... :lol:

Daj innym prawo obrony swoich racji.


Hmm- tak trudno kliknąć linka?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
Combat podałeś dane Kenshiro to się z nim skontaktuj i pogadaj z nim, a nie wypisujesz zarzuty na forum. Zresztą on też jest zarejestrowany na Budo...
Jak pisałem nie znam się na obronie przed nożem i nie autoryzowałem tego, nie tylko ja tworze tą strone :wink:
  • 0

budo_panczo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
Combat, nie zamierzam z Tobą polemizować, jeżeli jednak chcesz to pisz na mojego mejla, bo inaczej ten temat stanie się naszą osobista rozmową, a nie takie jest założenie forum.
Skończmy na stwierdzeniu że ja nie zgadzam się z częścią tych rzeczy które ty masz na. A ty natomiast uważasz że to co napisałeś jest dobre i ok.
Odniosę się jednak do tego, że ludzie mają prawo do obrony, bo mogą kliknąć na linka, bądź przez inne komunikatory pogadać z wami jeśli nie za pośrednictwem forum.
Oczywiście, ale muszą najpierw wiedzieć że ktoś publicznie podważa treść ich materiałów, bo przecież nie ma obowiązku zapoznania się z treścią postów VortaluBudo.

Panczo
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
1) Słuchaj - gdy czytam wierutne bzdury na temat noża - nawet nie mam ochoty polemizować z autorem na priva. Daję tekst na WWW , komentuję... Albo linka - coby inni poczytali.

2) Forum jest od tego żeby dyskutować - oczywiście masz rację - najlepiej powiadomić o tym fakcie autora... Ale PIERWOTNIE tekst BEZ ZRODLA znalazłem skopiowany na budo.net.pl (mówię o tekście o samoobronie - nóż) dopiero później znalazłem go na stronie Charly'ego.

3) Moro też na początku mnie nie powadomił - sam znalazłem tą dyskusję przez google'a.
  • 0

budo_panczo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci

1) Słuchaj - gdy czytam wierutne bzdury na temat noża - nawet nie mam ochoty polemizować z autorem na priva. Daję tekst na WWW , komentuję... Albo linka - coby inni poczytali.


I to jest według mnie nie fair, bo podajecie to w taki sposób że stawiacie siebie w pozycji wszechwiedzących, a jeśli nie to z pozycji monopolisty na wiedzę. Forum jest do wymiany mysli, a tu tej wymiany nie ma, bo grupa osób mających podobne opinie jedzie po majtach innym, a osoby objeżdżane nawet o tym nie wiedzą (jak choćby ty dowiedziałeś się o tej dyskusji przez przypadek).

2) Forum jest od tego żeby dyskutować - oczywiście masz rację - najlepiej powiadomić o tym fakcie autora... Ale PIERWOTNIE tekst BEZ ZRODLA znalazłem skopiowany na budo.net.pl (mówię o tekście o samoobronie - nóż) dopiero później znalazłem go na stronie Charly'ego.

Nie no jasne nie zawsze jest możliwe ustalenie autora (Internet daje niestety taki możliwości)

3) Moro też na początku mnie nie powadomił - sam znalazłem tą dyskusję przez google'a.

Mój pierwszy post w tym temacie nie był skierowany osobiście do Ciebie tylko do ogółu ludzi tutaj wypowiadających się w tym temacie (szczerze napisawszy, użyłem Twojej strony bo tylko ty ja podałeś w profilu), jakby moro podał to byłaby jego. Ja nie neguje wartościowości Twojej strony, ale z pewnymi Twoimi poglądami się nie zgadzam, (nie chodzi o techniczne np. o używanie noża) Ale tak to jest co człowiek to inne podejście.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci

A w wolnej chwili kolejne anty-polecane strony :!:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kluje oczy, meczy, bez grafiki - totalna beznadzieja merytorycznie lezy...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To trzeba zobaczyc :)


szczegolnie ta druga ....:) spadlem z krzesla
ide juz spac;)
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
jeszcze dodam ze tam jest podpis "Strona sponsorowana przez Komputery SONET" hahahaha
ciekawe o ile sprzedaz spada :)
:twisted: :twisted: :twisted:

tak wogole, jak sie widzi takie perelki to sie mysli ,ze powinna byc jakas internetowa komisja dopuszczajaca pod wzgledem estetycznym i merytorycznym ... :)
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
Ciekawe czy gdyby sie Wam przydarzyło to co temu chłopcu czy znalibyscie taekwondo tak jak on i czy stworzylibyscie taka strone...
Jak sie jest zdrowym i silnym łatwo krytykowac...
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
Tak, to pokazuje ze trzeba byc ostroznym w opiniach a zwlaszcza w zlych opiniach... prawda Mafox ?
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
oj pozno juz bylo, myslalem ze to zwykla stronka "klubowa", a nie sprawdzalem co sie przydarzylo chlopcu
(nadal nie wiem) , juz nie otwieram tej strony...
ale jezeli cos mu dolega to BARDZO PRZEPRASZAM :(
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glupoty w sieci
Chlopiec ma zespół downa , trenuje taekwondo i pisze w htmlu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024