Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kabury raz jeszcze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kabury raz jeszcze
Wlasnie jestem swiezo po lekturze nadeslanego na 2003 rok katalogu Blackhawk. Mimo iz warto zajrzec na strone (prosdukty i ich jakosc mowia same za siebie - sam jestem posiadaczam paru z nich min uniwersalnego paska do BDU, balaclavy, kilku lacznikow) zaczalem sie zastanawiac nad ich kaburami szczegolnie dwie :
Ambidextrous flat belt holster za 22.95$ wykonana z NyTaneonu (nazwa wskazuje obustronne uzycie)
Dołączona grafika
oraz
Executiv protection hip holster (mozliwosc noszenia na zewnatrz i wewnatrz paska)
Dołączona grafika
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kabury raz jeszcze
Nie wiem , ale ja uwazam ze Blackhawk to najgorsze jakosciowo produkty z jakimi sie zetknolem ( nikt z pro ich nie uzywa) , te fruwajace nitki ( szczegolnie przy kaburach ) to nic dobrego.
Cena jest atrakcyjna ale nadaje sie to tylko do survivalu .
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kabury raz jeszcze
Nie napisalem ceny tej drugiej - ona wlasnie kosztuje 22.95$ a ta pierwsza tylko 17.95$.

A tak wogole to jeszcze kilka z nich, ktore znajda zastosowanie poza sluzbami mundurowymi:
Angle draw shoulder holster (54.95$) nachylona o 45 stopni ( dodatkowy plus przy wyciaganiu). Podwojne miejsce na magazynek po drugiej stronie. Mozliwosc dostosowania dla leworecznych.
Dołączona grafika
Holster-inside trousers ( do trzymania broni z tylu). Pentla mocujaca do paska obraca sie (udogodnienie- mozliwosc zmiany kata nachylenia).
Dołączona grafika
No i oczywiscie 5-5-10 Urban Carry Cases
Obureczne, szybki dostep do broni, 3 rodzaje wielkosci, wykonane z NyTaneonu , miejsce na zapasowe magazynki lub latarke
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kabury raz jeszcze

Nie wiem , ale ja uwazam ze Blackhawk to najgorsze jakosciowo produkty z jakimi sie zetknolem ( nikt z pro ich nie uzywa) , te fruwajace nitki ( szczegolnie przy kaburach ) to nic dobrego.
Cena jest atrakcyjna ale nadaje sie to tylko do survivalu .

Mowisz o kaburach czy wogole o produktach Blackhawk ?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kabury raz jeszcze
wszystko , panie dzziki , wszystko jest do dupy.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kabury raz jeszcze
Jesli tak (to ciesze sie, ze nie mialem zapalu by wiecej u nic zamowic - albo czegos drozszego niz 40$ heh) to podrzuc moze innych wytworcow paramilitarnych tutaj prowadzacych sklepy on-line co ?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Kabury raz jeszcze
dzikki.z kabur to chyba nic lepszego nie wymyślono jak motyl - skórka,dwa podparcia na pasie...;-)...

drugie cos co mnie zachwyca to wewnetrzna kaburka z materiału (nie wiem co to jest)..mięciuitka ale i sztywna zarazem..do noszenia głównie w lecie kiedy motyl zbyt wielka sensacje by budził..chociaz pod koszulkę jesli ma jeansy to i w motyle klamke włożę niech sie tam domyslają co to może być pod tą koszulką...
żadne kydeksy ani inne takie np.parciane czy kordurowe wymysły jakoś mnie się nie sprawdziły....a klamkę mam ciężką i holster to podstawowe moje "ubranko"...i mówię tu o kaburze "cywilnej:w mundurze to inna bajka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024