Skocz do zawartości


Zdjęcie

rickson G. wraca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzak
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

rickson G. wraca
rickson wraca na ring w 2003, postaram sie przetlumaczyc i zeskanowac wywiad z nim jakis ukazal sie w dzisiejszym magazynie Pride.
Z kim bysmy chcieli go zobaczyc??? ja bym chcial go zobaczyc z mirko kro-cop, lub Yoshia lud bob sapp. nie sadze aby go wysawili do walki z nogeira lub silva...na poczatek...
Aha, czy wiecie ze wiele osob "z branzy" uwaza ze rickson posiada "cos" w rodzaju energie KI :( :( :( Boje sie podejmowac tego tematu bo mnie ludzie z sekt aikido by zatakowali.. :lol: :lol:

uwaza sie tak, poniewa jak Rickoson przyjechal przygotowac sie do walk w Tokyo dome w 2000, to przed walka przez 3 tygodnie pojechal w gory i przyydotowywal sie indywidiualnie bez "maty" i bez partnera. Gimanstykowal sie i jak powiedzial "zbilral energie vitalna od natury". zreszta wiele osob mowi na Ricksona brazyliski samuraj, sugerujac jego nadludzka technike.
narazie
  • 0

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca
Nie wiem czy to prawda, gdyz rickson to juz "dziadek", a jakis czas temu na budo bylo zdjecie, na ktorym widac bylo ze sobie brzuszek zapuscil.
Ale mam nadzieje, ze powroci.
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca
eee tam dziadek sa starsi od niego np. Severn ktory dalej walczy,jakby Rickson chcial to moglby to robic dalej.Pewnie nie chce bo z dzisiejsza czolowka nie mialby chyba szans.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca
Fajny emblemat hoju :wink:
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca
He he zobaczymy, swiat poszedl do przodu, ciekawe czy rickson obroni honor rodziny bo jak przegra to bedzie koniec legendy. Ja sadze ze sa juz o wiele lepsi od niego zwlaszcza ze teraz wszyscy sa bardzej wszechstronni niz kilka lat temu, chociaz kto to wie...
  • 0

budo_bolero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca
Krzak: ta akcja z wyjazdem w góry to pewnie z filmu "Choke", rzeczywiście Rickson robił tam ciekawe rzeczy, np. ćwiczenie z przeponą z jogi, gadał też coś o ćwiczeniach oddechowych i znaczeniu oddechu itp.
  • 0

budo_lal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca

Nie wiem czy to prawda, gdyz rickson to juz "dziadek", a jakis czas temu na budo bylo zdjecie, na ktorym widac bylo ze sobie brzuszek zapuscil.


To pewnie dlatego, że energia chi spłynęła mu do Dan Tien. Tak twierdzą przynajmniej niektórzy masterzy tai chi, którym wyrósł mięsień piwny.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca

Krzak: ta akcja z wyjazdem w góry to pewnie z filmu "Choke", rzeczywiście Rickson robił tam ciekawe rzeczy, np. ćwiczenie z przeponą z jogi, gadał też coś o ćwiczeniach oddechowych i znaczeniu oddechu itp.


NIe sadze. Choke to film wydany w 1997 roku o turnieju z 1995 roku ( a Krzak pisze o roku 2000).

Swoja droga film bardzo mi sie podobal (kupilem go w ta sobote)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rickson G. wraca

rickson wraca na ring w 2003, postaram sie przetlumaczyc i zeskanowac wywiad z nim jakis ukazal sie w dzisiejszym magazynie Pride.


I co przetlumaczyles? Ja jestem strasznie ciekawe co tam napisali.
A w ogole to gdzie mozna kupic te czasopismo?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024