Skocz do zawartości


Zdjęcie

Capo na teledyskach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Capo na teledyskach
Próbuje zebrać do swojej kolekcji teledyski z capo w tle.

Udało mi sie juz ściągnąc Christine Aguilere & Redman - Dirty, troche sie zawidłem na tym clipie bo myslałem że więcej pokażą capo ,no ale trudno.

Teraz szukam Fu-Dystans ale ni jak nie moge znaleźć, jeżeli macie jakieś link to prosze zapodajcie na forum.

Znacie jeszcze jakies teledyski z capo w tle? Swoją drogą słyszałem że Modjo ma taki jeden ale nie znam tytułu.
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Z tego co wiem Safri Duo tez jakis mieli...
  • 0

budo_myh@
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Kartuzy

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Podobno też Tina Turner ale tytułu nie znam.
  • 0

budo_boogie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Przede wszysktim Sepultura i 'Roots Bloody Roots'! To już nie do końca moje limaty, ale kiedyś się słuchało... Tak czy inaczej w utworze berimbau, w teledysku capoeira.

Pozdr
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Jesli chodzi o teledysk to slyszalem ze Sash - With My Own Eyes (chyba tak to leci) ma klimat capo w tle.
Jesli nie chodzi o teledyski to leftfield ma chyba dwa utwory z berimbau i DJ Cam w jakims utworze ma berimbau. Jak znajde to zapodam tytulami.
  • 0

budo_eddy capo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z orzesza

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
hejka
piszecie o tylu teledyskach to może macie jakieś adresy www z których można by to ściągnąć?


był bym bardzo wdzięczny
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Podaje tytuly utworow i z jakich plyt one są:
Leftfield - Leftism - cd1 - 02 AFRO - LEFT
Leftfield - Leftism - cd2 - 05 AFRO-CENTRAL

DJ Cam - Loa Project (volume II) - 12 Angel heart

Jesli ktos uzywa Direct Connect nie powinien miec problemow ze znalezieniem tych mp3
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Vanessa May też ma jeden z capo. Nawet fajny i jest tam trochę tego capo. To ta skrzypaczka, japońska chyba. Tytułu nie pamiętam (może "Red Hot", ale nie jestem pewien), jak się dowiem to napiszę.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
skrzypaczka pół chinka pół angielka dokładniej :)
  • 0

budo_boogie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Ha! Dzięki temu tematowi odkryłem, kiedy po raz pierwszy w zyciu zobaczylem capo! jakieś niezliczone lata temu Vanessa Mae grała w Wawie koncert... Moja luba ówczesna dostała darmowe bilety, co było robić, poszliśmy... Vanessa miała ze sobą dwóch 'tancerzy', którzy spodobali mi się najbardziej z całego show. Wtedy oczywiście nic nie wiedziałem o capoeira, ale to, co robili, było najczystszym regional. A to ci dopiero! $ero$lav, dzięki za pomoc w odtwarzaniu wspomnień. I sorry za off-topic.
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach

$ero$lav, dzięki za pomoc w odtwarzaniu wspomnień. I sorry za off-topic.


8O
Spoko :D . Cieszę się, że byłem pomocny :lol:
Pozdroowka
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Pojawil sie nowy i na dodatek polski teledysk w ktorym jest capoeira mianowicie DJ Feelix i Franchman - Beribazu.
CI co są z tej grupy moze cos wspomną jesli wiedzą gdzie sie odbylo realizowanie teledysku bo chyba na nim pojawil sie wasz Mestre albo inny stopniem.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Najwiecej capo widzialam dotychczas na teledysku Bellini (to Ci od samby di Janeiro). Niestety, nie pamietam tytulu. Lecialo swego czasu bez przerwy na mtv2 pop.
  • 0

budo_serio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
W Sash - With my own eyes wystepuje profesor Rui. Najpierw jest troche brekdance'u ale potem jest capo haha:P A poza tym slyszale, że Nelly Furtado cos motała wiec w jej teledyskach powinna być...
  • 0

budo_picapau
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakoff

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
ten teledysk modjo to "no more tears"
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
hmm tak off topic ogladal ktos wczoraj mortal kombat ? z tego co zauwazyly moje oczka to reptile walczyl uzywajac capo chyba nie ?
  • 0

budo_xmadonex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach

Pojawil sie nowy i na dodatek polski teledysk w ktorym jest capoeira mianowicie DJ Feelix i Franchman - Beribazu.
CI co są z tej grupy moze cos wspomną jesli wiedzą gdzie sie odbylo realizowanie teledysku bo chyba na nim pojawil sie wasz Mestre albo inny stopniem.


jest cala plytka w klimacie utworu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_picapau
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakoff

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach

hmm tak off topic ogladal ktos wczoraj mortal kombat ? z tego co zauwazyly moje oczka to reptile walczyl uzywajac capo chyba nie ?


no przeciez, obie czesc filmu znam na pamiec. Pojedynek Lorda Rayden z 2 Reptile byl jednym z 1szych fragmentow filmu na ktorym widzialem capoeira. Nie wprawione oko nic w tym nie zauwazy ale jak sie czlowiek przyjzy to widac rabo de arraia, rastera, armada, au sem mao i oczywiscie ta mariposa na poczatku. SZkoda ze ten fragment to tylko pojedyncze elementy, napierw wydaje sie ze juz bedzie cos tylko z capoeira tzn gdy rayden robia mariposa ale zaraz po tym zaczyna "lapac" kopniecia co juz nie odwoloje sie do naszej sztuki walki. Pozniej mamy scene ktora budzi najwiecej skojarzen i tu wydawalo by sie idealnym posunieciem wkrecenie prawdziwego pojedynku, bylo jeden na jeden mogla byc prawdziwa twarda gra. Ech szkoda ze to zepsuli ale i tak to najlepsza czesc calego filmu.
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
Mysle ze te techniki nie tylko pochodza z capoeira wiec z takim stwierdzeniem bylbym raczej ostrozny bo przeciez rastera jest to tylko podciecie ktore rownez w kung - fu wystepuje.
  • 0

budo_picapau
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakoff

Napisano Ponad rok temu

Re: Capo na teledyskach
o wiele bardziej uniwersalna jest chyba armada albo jak ktos woli round house kick (tak chyba w kick boxingu sie nazywa). To ze ten fragment filmu byl posiwecony raczej capoeira to mozna byc raczej pewnym, cale dwie minuty byly wyjatkiem w calym filme. Zdecydowanie bardziej luzne walki i jakis taki taneczny styl w ogole. Gdyby usunac to "lapanie kopnec" przez Lorda Rayden i dodac moze troche wiecej elementow to okreslenie byloby juz bardzo latwe. Teraz jak jeszcze raz ogladam ten frament to wydaje mi sie ze producenci filmu nie chcieli ewidentnie zrobic odniesienia do jednej sztki walki a wporowadzic jakies urozmaicenie, akrobatyka odnosila by sie do capoeira natomiast np ta koncowka z wymiana uderzen podchodzila by mi pod kalaki. Mozna wiec powiedziec ze to miala byc raczej mieszanka innch niz wschodnie sztuki walki. Co do tej rasteira, hmm ona tam idzie zaraz po rabo de arraia na negativa, choc krzywo to jednak tak to wyglada. Nie wiem moze w kung-fu tez jest negativa :D ja sie nie znam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024