Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boli...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Boli...
... i dupa dalej boli :( Jakieś dwa miesiące temu mialem sparing i bardzo mocno miałem stłuczoną kość w nodze - tą co stopa łączy się z dużym palcem. Miałem prześwietlenie (bo wyglądało nie ciekawie) - nic - nie ma złamania. Dostałem tylko leki w razie gdyby było to zapalenie stawów. Minęły dwa miesiące i dalej mnie boli - nie moge się ruszać zbyt dynamicznie na nogach itp. O co tu do cholery chodzi skoro wg lekarzy jestem zdrowy?? :evil: HELP
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Boli...
a ja miełem zbity bark i dalej mnie boli jak mocno machne ręka np.przy ataku jak gram w siatkówkę, mimo , że jestem zdrowy...;-)..minęły już 4 .....lata!!!....od chwili urazu...może to ciebie pocieszy.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Boli...

... i dupa dalej boli :( Jakieś dwa miesiące temu mialem sparing i bardzo mocno miałem stłuczoną kość w nodze - tą co stopa łączy się z dużym palcem. Miałem prześwietlenie (bo wyglądało nie ciekawie) - nic - nie ma złamania. Dostałem tylko leki w razie gdyby było to zapalenie stawów. Minęły dwa miesiące i dalej mnie boli - nie moge się ruszać zbyt dynamicznie na nogach itp. O co tu do cholery chodzi skoro wg lekarzy jestem zdrowy?? :evil: HELP


Jesli to Cie pocieszy: mam dokladnie tak samo, paluch w lewej nodze wybil mi (!) dziewieciolatek (!) kopnieciem 8O :? I niby wydaje sie ze wszystko ok, ale... Zakres ruchu palca jest bardziej oraniczony niz w drugiej nodze - i bol co jakis czas wraca, zwlaszcza na treningach w parterze.. :? Tak, jakbym na nowo go sobie wybijal...
Oczywiscie nie bylem u zadnego lapiducha ( respect sloniak respect - nic personalnie :) ) , kazdy prawdziwy mezczyzna boi sie lekarzy, dentystow i zastrzykow 8) :) . Kontuzja trwa po dzis dzien...
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Boli...
SAMIR:
Nie masz co się przejmować, jakiś rok temu byłem na wycieczce w górach.
No i jak pewnie wiesz góry mają to do siebie że są dosyć niebezpieczne, niestety uważałem inaczej i w pewnym momencie źle stanąłem (noga mi sie osunęła) i coś mi strzeliło w stawie skokowym. Na początku myśle urwało mi noge :cry: , ale nie, to tylko nic nieznaczące skręcenie stawu skokowego 8) , no i tu byłem w błędzie. Cholerstwo babrało mi się przez pół roku z kawałkiem (a to poszedłem na trening bo przestało boleć, a to balety ze znajomymi) :!:
Także radze ci bądź cierpliwy :idea:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boli...

Jesli to Cie pocieszy: mam dokladnie tak samo, paluch w lewej nodze wybil mi (!) dziewieciolatek (!) kopnieciem 8O :? I niby wydaje sie ze wszystko ok, ale... Zakres ruchu palca jest bardziej oraniczony niz w drugiej nodze - i bol co jakis czas wraca, zwlaszcza na treningach w parterze.. :? Tak, jakbym na nowo go sobie wybijal...

Eeee stary, ja miałem palucha 2 razy złamanego, kilka razy wybitego i teraz prawie się nie zgina w środkowym stawie. Niedługo będę mógł kopać palcami stóp. :wink: Ale przynajmniej mnie nie boli.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Boli...
Na razie :)
  • 0

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Boli...
To odrobine mnie pocieszyliście :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024