Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego AIKIDO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Masz rację paskuda. Jest takie powiedzenie na OKINAWIE: nie ważne jest jaką drogą wspinasz się na szczyt góry, ważne jest, że ten kto tam dotrze zobaczy ten sam przepiękny widok co inni którzy też na ten szczyt dotarli.
Myslę, że w tym jest cała sentencja dot. sztuk walki


Ciekawe powiedzenie,mozna je w przerozny sposob interpretowac.Swego czasu duzo lazilam po gorach,tych prawdziwych,ale kiedys poznalam himalaiste ,po uslyszeniu jego opowiesci ,wpadlam w zadume...
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Masz rację paskuda. Jest takie powiedzenie na OKINAWIE: nie ważne jest jaką drogą wspinasz się na szczyt góry,


JAk to nie wazne???? oj widac ze po gorach sie nie chodzi zbyt czesto :wink: w gorach wiele drog prowadzi do nikad, a inne prosto do przepasci rotfl

Po górach to ja chłopie niejedną parę butów i czekanów zdarłem, ale nie o to chodzi. W tym co napisłaem jest potwierdzenie tego o czym wspominasz. Przeczytaj uważnie. Nie każdy zostaje mistrzem SW i nie każdy zdobywa najwyższe szczyty :D
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
po wejsciu na niektore gory widzi sie jedynie mgle i zawieruche.. wazne jest by wejsc a nie ogladac widoki... Gory sa wyzwaniem dla mezczyzny, wejscie na nie, niezaleznie czy jest to Wzgorek Wenery czy Czomolunma , stanowi sybmol przelamania swoich slabosci i okazania mestwa, odwagi, wlasnej wartosci..
kobiety tego nei rozumieja..
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
Aiki ja nie stulam smutków i nie mam zamiaru chamować się w swoich wypowiedziach. Jak do tej pory nie napisałeś nic co by było związane z tematem. Twoja odpowiedź to nie bo nie, lub jak wolisz tak bo tak. Jeżeli Ci nie odpowiada temat to po grzyba się odzywasz.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
w tam zwyle pieprzenie.. udowodnilem to w poprzednim poscie. sam nie wiesz o co pytasz, nie wiesz o co ci chodzi , chcesz jakis odpowiedzi. Niby na jakiej podstawie ?
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
W poprzednim poście to ty nic nie udowodniłeś, a pytanie jest na samym początku tematu. Poza tym w większości postów negujesz innych a to bardzo zła cecha. Na jakiej podstawie - ponieważ zadałem takie pytanie. :twisted:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Panowie! Czytam te posty i nasówa mi się pytanie - skoro nie wierzycie w techniki aikido to dlaczego w nim siedzicie??? Większość pisze o braku realiów w technikach o podejściu do treningu itp.

- jasne.. neguje innych. wez idz sie popalcz , poskarż mamusi.. moze obetrze lezki i zaprowadzi na trenieng jakies samoobrony. Sensej Cognard pewnei by sie wstydzil, gdyby sie dowiedzial ,ze jakis mieczak sie podpiera jego nazwiskiem.
Nasuwa pisze sie przez ó .
Kto pisal ,ze nei wierzy w techniki aikiod? Lto z cwiczacych ,a nie "sympatykow" ?
Jaka wiekszosc pisze o braku realiow? Skad te dane? Kto robil ten sondaż?
Mnie tam nie obchodzi dlaczego np. Mr. Smail cwiczy aikido.- ciesze sie ,ze to robi.. co mnie obchodza jego pobudki?
napisalem poprzednio dlaczego ? bo tak... teraz to pisze jeszcze raz otwartym texte,m - moze dotrze . Mam nadzieje
  • 0

budo_kenny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Panowie! Czytam te posty i nasówa mi się pytanie - skoro nie wierzycie w techniki aikido to dlaczego w nim siedzicie???


Tzn kto konkretnie nie wierzy, zresztą sztuki walki to nie jest kwestia wiary tylko praktyki. Mi się wydaje że nie "wierzą" ci którzy czegoś tam nie umieją albo ci którzy w ogóle nie ćwiczą aikido i starają się na siłę zbudować teorie o braku realności, skuteczności itd. A powód dlaczego ja trenuje aikido? ćwiczyłem inne sztuki walki i wiem jak co wygląda i z mojego doświadczenia aikido jest tym co mi najbardziej odpowiada...

Pozdrawiam
Adam
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
Niom. Ja tak samo. Nie wyobrażam sobie siebie na treningu innej SW. A jakbym miał brać udział w kumite, czy wogóle w zawodach to ja wysiadam. Pozatym aikido jest inne od wszystkich SW, jest takie tajemnicze, mistyczne, a aikidoka żucający uke majestatyczny, pełen gracji. Kij, że trzeba lat do osiągnięcia tego, i że może mi się to nie przydać w życiu. To troche jak z tańcem.
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Panowie! Czytam te posty i nasówa mi się pytanie - skoro nie wierzycie w techniki aikido to dlaczego w nim siedzicie??? Większość pisze o braku realiów w technikach o podejściu do treningu itp.


Zebyś się pytał...
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Panowie! Czytam te posty i nasówa mi się pytanie - skoro nie wierzycie w techniki aikido to dlaczego w nim siedzicie??? Większość pisze o braku realiów w technikach o podejściu do treningu itp.


Zebyś się pytał...


:) :) :)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
Aiki jeżeli chodzi o ortografię zdarza sie, ale jeżeli zwracasz komuś uwagę to sam powinieneś się pilnować
Czomolunma nie istnieje :) :) :) spójrz w atlas :) :)
Poza tym mi nie jest smutno i nie muszę płakać, chyba że nad takim abnegatem jak ty!!!
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
moj bląd to literowka ,
twoj to ortograf ,
Abnegat - czlowiek nie dbajacy o wyglad
a mi sie robi czasem smutno jak widze takie pytania.. po raz kolejny i kolejny...
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
Wierzę i sorry! Ale to forum jest otwarte dla wszystkich. Każdy nowy na nim (a ja takim jestem) ma prawo do zadawania pytań. Chcę poznać Wasze zdanie, a zdawkowe odpowiedzi nie dają prawdziwego obrazu tylko domysły. To powoduje przeinaczenie wypowiedzi. :D
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
uhumm.. ok. pasuje mi taka postawa Fan BG ?
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
Co to jest Fan BG bo nie kumam :?:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

Co to jest Fan BG bo nie kumam :?:


rotfl
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
heh ale jaja .. zastanow sie co za awatarka uzywasz :-))))))))))
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO

heh ale jaja .. zastanow sie co za awatarka uzywasz :-) )))))))))


Aiki Ty znasz tego wingmana???
Wingman ktoś Ty???
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego AIKIDO
uchideshi - nie, nie znam.. choc kto wie.. moze jakis mlodziak z Bielan..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024