Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedstawcie się !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Tfu, wrzesnia 2001.
  • 0

budo_myh@
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Kartuzy

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
No to też coś napiszę.

A więc mam na imię Krzysztof. Mam 20 lat.(jak w jakimś ogłoszeniu matrymonialnym :) ) Jestem z Kartuz (pomorskie). Jeszcze oficjalnie nie należę(ale w styczniu mam batizado) do ABADA. Trenuję od września 2002. Wcześniej nie trenowałem żadnych sztuk walki. Grałem trochę w kosza i siatkę. To chyba tyle...
  • 0

budo_iwo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witam wszystkich!

Parę słów ode mnie ...

Mam na imię Iwo ( to wcale nie jest xywa ! :twisted: )

Jestem z cudownego rocznika 1982 8) :lol:

Trenuję od września 2001 w warszawskiej super-grupie BERIBAZU :D

Mam totalnego bzika na punkcie Brazylii (straciłem przez to wielu przyjaciól, a reszta mnie znienawidziła.. Kto wie o co chodzi, ten wie o co chodzi :lol: )

Teraz zbilża się sesja, ale zbieram się w sobie, by od lutego zapisać się na BJJ (wolałbym Luta Livre, ale w wawce żadna sekcja nie powstała :( )

Zanim rozpocząłem mój, jakże owocny, romans z Capoeira - trenowałem przez 9 lat żeglarstwo regatowe :)

tyle ode mnie


muito axe para voces
  • 0

budo_mysza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
To teraz ja jako trzecia kobietka ;)

Nazywam sie Sylwia, zwana przez znajomych Myszą.
Capo trenuje od czerwca 2002 roku (z wakacyjna przerwą) we wrocławskiej sekcji grupy Porto de Minas.

Przed Capoeirą trenowałam gimnastyke artystyczną (az rok) i niestety teraz mam naleciałosci :(

Capoeire kocham i kochać nie przestane :D
  • 0

budo_baryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
no wiec teraz kolej na mnie:
mam na imie Bartosz, capo trenuje juz okolo 2,5 miesiaca lub nawet wiecej, po moim podpisie mozna chyba poznac w jakiej grupie i gdzie :P
wczesniej trenowalem przez 3,5lata Oyama Karate
moj rocznik jest....smieszny wiec nie bede go lepiej zdradzal :lol:
i jeszcze jedno: jezeli jest tu ktos z krk i trenuje w adg to niech mi da znac, chociazby na mejla!
pozdro 4 all!
  • 0

budo_wookiss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Siemka capomaniacy.
Ja jestem Wookiss z Wrocka. Capoeira zainteresowalem sie dopiero kiedy wyszedl Tekken3. No coz lamerskie, ale to wlasnie wtedy po raz pierwszy zobaczylem capoeire. Zainteresowalem sie tym troche.
Dwoch moich kumpli zapisalo sie na Hwa-Rang-Do (wplyw Hwaranga? :P ), ale ja jakos nie lubie ofensywnych sztuk walki, wiec nie zapisalem sie. Po jakims czasie jeden z kumpli powiedzial mi, ze we Wrocławiu dziala jedna grupa capoeira (Capowrocek). Razem udalismy sie na jeden trening i od razu sie nam spodobalo. Niestey z powodow pienieznych lazilem na capo tylko 6miesiecy, pozniej 6miesiecy przerwy, pozniej 4miesiace znowu polazilem na capo i znow z powodow kasowych sie wypisalem. Zapisuje sie napewno na nowo po wakacjach. Zrobilbym to juz teraz ale mam maturke.
W miedzyczasie z kilkoma kumplami działamy w grupie "Back to the Ground" i zajmujemy sie roznymi trickami (ale o tym moze powiem kiedy indziej bo niedlugo postawimy stronke dotyczaca tego).
Narazie zamiescilem kilka filmikow na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

Niestey z powodow pienieznych lazilem na capo tylko 6miesiecy, pozniej 6miesiecy przerwy, pozniej 4miesiace znowu polazilem na capo i znow z powodow kasowych sie wypisalem. Zapisuje sie napewno na nowo po wakacjach. Zrobilbym to juz teraz ale mam maturke.

Jakiego typu tricki ćwiczysz?
Pewnie po egzaminach na studia znajdziesz czas by poćwiczyć gdzieś w parku na trawie z kumplami. Jakby co to możesz wpadać na Pilczyce na stadion Parasolu. Tam często są osoby od nas z grupy (Magia).
Pozdroowka
  • 0

budo_wookiss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
...Oczywiscie tricki zwiazane ze sztukami walki.
mariposa, raiz, sideswipe, aramada dupla, 720, cheat720, aerial twist i inee tricki. Probujemy wszystkiego.
Do capoeiry mam wielki sentyment
  • 0

budo_pangol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
No to tera ja :)
Cwicze Capo juz jakies 7-8 miechow na Batizado jeszcze niebylem ale mam nadzieje ze na najblizsze pojade. Jak widac z mojego logo cwicze w grupie Artes Das Gerais pod okiem Veneno :) Aha Mateusz jestem :)
Znowu cos mi sie przypomnialo :) przed Capo mialem zamiar trenowac Kick Boxing lub cos w tym stylu lecz gdy zobaczylem Capo niemoglem sie powstrzymac sprobowania tego i uleglem pokusie :)
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Mam na imie Bartek , licze sobie 20 latkóf , moje zainteresowania capoeira uaktywnily sie jakies 5 latek temu po ujrzeniu OTS , lecz nie znalazlem wtedy zadnej sekcji w p-niu ... "ale co sie odwlecze to nie uciecze" ... zaczolem trenowac od poczatku stycznia 2002 ( fajnie mi sie odmierza :lol: ) , a wiec niecale 1,5 roku ... poczatki mialem w grupie ##### ... a od wrzesnia 2002 powstala poznanska sekcja ABADA i wlasnie do niej skierowalem swoje kroki ...

Pozdrawiam ! Axe !
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Ja jestem Uirapuru, znany również jako Kashoob. Moje życie opierało się wpierw na piłce nożnej (w sumie od 1 do 6 klasy podst. grywalem we wszystkich zespolach w trojmiescie, procz Lechii hehe ;) ), potem na modelarstwie lotniczym (hehe, rownolegle z pilka nozna, tez 6 lat, hehe). W wolnym czasie interesowalem się komputerami, do dzis siedze przy dwoch kompach na raz ;)

Capoeira zainteresowalem sie przypadkiem, zobaczyłem plakat i na początku drugiej klasy LO (wrzesien 2000) postanowilem sobie pojsc popatrzec na pokaz :) Potem pochodzilem na treningi, chcialem wytrzymac minimum pol roku, ale okazalo sie to tak fajne, a ja trafilem na fajnych ludzi i ogolnie bylo git, ze zostalem do dzis ;) W miedzyczasie zmienilem sekcje (cwicze u Veneno) pozostajac w grupie Artes das Gerais :) na dzien dzisiejszy dochrapalem sie amarello i jakis czas jeszcze nim zostane :) Prowadze stronke o capoeira: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (przy okazji pozdrawiam stalych czytelnikow), jednak za tydzien pisze mature, wiec juz troche czasu minelo od ostatniej aktualizacji. W planach mam studia na AWF (i tak nic z tego nie bedzie pewnie) i dozgonne trenowanie Capoeira :) Pokochałem Capoeira, pokochałem Capoeiristów. Sporo mnie nauczyła i zmieniła mnie bardzo, tak sądzę. Właściwie wszystko co mam zawdzięczam jej pośrednio lub bezpośrednio, i wszystko staram sie rozpatrywac przez pryzmat Capoeira :) Takie zboczenie :)

No, a teraz jestem moderatorem na Vortalu Budo w dziale Capoeira. Tyle apropos 'poznaj swego wroga - moderatora portret własny'. ;)

aaa :D no i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :sex_69:
  • 0

budo_cyberiusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
To i ja się przedstawię - jam Michał Wolański z Białegostoku (tak - to te miasto gdzie zimą chodzą po ulicach białe niedźwiedzie, a statystycznie pija się najwięcej wódki).
Ja zaś zaczynałem od koszykówki, poprzez szermierkę i żeglarstwo. Jednak któregoś razu zdażyło mi się przyuważyć w jakimś filmie dziwny taniec połączony ze sztuką walki. Jako namiętny fan reggae i pochodnych, nie mogłem tego czegoś przegapić. A tu jak na życzenie: z jednej strony Tekken, z drugiej OtS... No i oczywiście błogosławieństwo stałego łącza, czyli nieprzebrana masa różnorakich filmików poznajdywanych w zakamarkach sieci. Tak więc uzbrojony w 'wybiórczą wiedzę początkującego capomaniaka' postanowiłem upraktycznić swe niecne plany ćwiczenia capoeiry.
Ale zaraz, zaraz... Gdzie i jak ? Na ziemie sprowadził mnie refren pewnego utworu Kultu: Polska, mieszkam w Polsce... mieszkam tu, tu, tu... No i tak, po uświadomieniu sobie tragizmu mojej sytuacji, postanowiłem 'doczekać lepszych dni...'
A przyszły one wraz ze śniegiem i minusową temperaturą w listopadzie 2002 roku. Jeden ze znajomych 'od reggae' dowiedział się, że podobno ni stąd ni zowąd, capoeira zawitała do naszego pięknego grodu nad Białką.
Pomyślałem sobie - o proszę, warto sprawdzić i przejść się na trening - ... i jak się okazało - myślę tak do dzisiaj.
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

To i ja się przedstawię - jam Michał Wolański z Białegostoku (tak - to te miasto gdzie zimą chodzą po ulicach białe niedźwiedzie, a statystycznie pija się najwięcej wódki).

Że jak - białe niedźwiedzie piją najwięcej wódki? :lol:
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Siemka all widze ze normalnie pociagnac za jezyki i odrazu siem rospisujemy i zyciorysy szczelamy ;)

Heh ja jestem tej troszke starszej daty ;) 1980.08.05 ale co mi tam czuje sie na... mniej :P hehe Capoeire cwicze jush ponad 2 lata lecz tego czasu trenowali mnie moze rok czasu ludziki a pozniej sie pozawijali z mego jakze specyficznego miasteczka Kielce, hehe grupa: no ja mysle ze jestesmy w Porto ale wiecie jak z ta biurokracja i wogole :P Nie no ja i reszta ekipy ode mnie cwiczymy sobie 4x w tygodniu no a ostatnio sie cieplo zrobilo to trenole sa codziennie prawie ;) hehe Dobra bo wyszedlem s tematu, lubie kompy tak jak uirapuru co mozna zauwazyc kierunkiem studiow (infa) a co najwazniejsze KOCHAM Basie moja kobiete :********** tyle ode mnie :P

AXE all
  • 0

budo_fili
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia - ABADA Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Jestem Fili znny również jako Fili.
Mam 17 lat i niecałe 3 lata ćwicze capo. Na początku w ADG lecz po roku trafiłem do ABADA Capoeira(całe szczęście :) ). Jak nrazie doczekałem się laranja-amarela. No to by było na tyle .
  • 0

budo_maras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
o teraz na mła kolej. OK mam na imię Marek.
Mam 17 lat. Capoeira interesuje sie od momentu kiedy zaczoł ternowac moj brat (ok. 2 lata)Trenuje w ADG Gdańsk pod okiem Aluno Graduadu Veneno.
Na batizado jeszcze nie byłem ale napewno pojade.
Pozdr. 4all
AXE!!!
  • 0

budo_dora
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Wpisuje sie jako czwarta kobietka :-)

Na imie mi Dorota (zreszta nick to zdradza :wink: ). Mam 17 lat. Capoeira trenuje w trojemiejskiej grupie Artes das Gerais, od poczatku lutego. Przed Capo nic nie trenowalam (no moze aerobik od 4 do 6 klasy podst. :-) ), wiec po treningach mialam niezle zakwasy, ale spoko przezylam, bo warto :wink: Na Batizado jeszcze nie bylam i Abada tez nie mam (we wszystkich, ktore byly w Hamburgu, podobno bym sie utopila wiec kolega mi nie kupil :? ) ale mam nadzieje, ze juz niedlugo... :) Trzeba byc cierpliwym jak to trener ostatnio mi powiedzial :wink:

Pozdrowionka dla wszystkich! Axe! :-)
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Axe, jestem Dawid(186cm, 97kg, 21 lat), pierwszy raz spotkalem sie qapułera za sprawa mesztre mleczko[paolo]. bylo to w listopadzie 2002. po rozpadzie 'grupy' zalozylismy nieoficjalne stowarzyszenie pt. Capoeira Olsztyn, gdzie trenujemy juz konkrety dzieki wspolpracy z ADG Gdynia i ins. Piriquito oraz Francesa, zle byloby tez nie wspomniec o Marcinie i Pawle :box: . tu trafil takze Gubrin :) . jak latwo sie domyslic, bedziemy sie starac o przynaleznosc do ADG.
pozdrawiam
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
hehe, Wagabund - polecam 3manie sie ADG - świetna grupa (wiem, bo sama do niej swego czasu nalezalam ;) ) a swoja droga, fajna data przylaczenie sie do grona budo - walentynki i tym samym moje urodzinki :D
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Radosna - to juz wiemy dlaczego z Ciebie taka romantyczka :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024