Skocz do zawartości


Zdjęcie

OTWARTY TURNIEJ BJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Na dzien dzisiejszy chec udzialu wyrazaja nastepujace ekipy:
- Berserkers - Szczecin
- BJJ - Warszawa
- BJJ - Lublin
- Shidokan
- Sambo - Warszawa
- Ju-Jutsu - Bytom
- Judocy Wisly Krakow
- Grappling Krakow (BJJ)
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ

Dudu-czy spotkałeś się już z jakimś oficjalnym stanowiskiem Bjj POlska w sprawie tych zawodów?Ja bym z chęcią pojechał i nie tylko ja odemnie , ale wiesz w jakiej jesteśmy sytuacji.


???
A Poznań boi sie zawodów? :)
Jak kiedyś pisałem, że wacham się z przyjściem na bjj to mnie nikt nie rozumiał, a chodziło mi o takie sytuacje, mam sporo szacunku dla bjj, wręcz propaguję je :)
Jak ktos nie wierzy niech spojrzy na moje wypowiedzi z Samoobrony kobiet.
Ale co i raz okazuje się, że Poznań to czy tamto, to jak jest wiele szkół w Polsce uczących bjj mających luźny związek, czy jest organizacja kierowana przez KM co ma "polityczne skutki" dla ćwiczących, bo albo nie można wyjechać na zawody, a to trzeba wybierać między uczciwością Admina/Moda na forum, a podpadnięciem górze Bjj Polska. Jak to jest w Warszawie? Dla mnie to ważne bo nie pojadę do Krakowa czy Lublina tylko po to by uczyć się stylu który uważam za zajebisty.

A
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Dolaczyla jeszcze ekipa z Chelma - BJJ
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
A
Pytasz się o Warszawe?To przyjdż na trening.Jeżeli zaczniesz trenować wszystko przestanie mieć dla Ciebie znaczenie i będziesz tylko śnił o technikach Brazylijskiego Jiu Jitsu a nie o podziałach organizacji i zakazach.Oczywiście będziesz lojalny wobec swojego trenera itd ale niektórych rzeczy nie można Ci zabronić-rozwoju oraz dostępu do wiedzy.
Pozdrawiam A i wpadnij do nas jak najszybciej na trening bo wszyscy na Ciebie czekamy.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ

ale niektórych rzeczy nie można Ci zabronić-rozwoju oraz dostępu do wiedzy.

A dobry trener i nauczyciel nigdy Ci tego nie zabroni więc zapraszam.
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
dziwne beda te zawody jek beda w nich startowac judocy i kolesie z sambo a z drugiej strony moze przejza na oczy co warto trenowac BJJ RULZ!!!
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Witam,

GraYFox - dlaczego dziwne? Obowiązywać będą przepisy sportowego bjj. Sambista włoży portki, judoka będzie pamiętał, że po rzucie jest jeszcze parter i wszystko będzie cacy. :)

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ

dziwne beda te zawody jek beda w nich startowac judocy i kolesie z sambo a z drugiej strony moze przejza na oczy co warto trenowac BJJ RULZ!!!


Boisz sie konfrontacji ?
Przepisy sa obowiazujace w sportowym bjj. Zawodnicy startujacy musza respektowac owe przepisy i nie probowac lamac regulaminu uderzajac czy tez pchajac palce do oczu.
Odnosnie przejrzenia na oczy. Nie licz ze ktos z sambo czy judo przejdzie na bjj i na odwrot. Ludzie wybieraja systemy z konkretnych powodow i system ktory wybrali im odpowiada, zaden inny.
A haslo bjj rulz zrealizuj na macie na zawodach najlepiej. :wink:
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
rzeczywiscie troche bym sie obawial konfrontacji z judokom troche mniej z sambistom zalezy jeszcze ile kto trenuje. Nie zgodze sie co do jednego uwazam ze wielu ludzi ktorzy trenuja judo badz sambo nie wie co to bjj a to ze ktos zmienia system czesto sie zdaza patrz M. Linke nie znam do konca jego historii ale wiem ze z judo przerzucil sie na bjj. Jezeli zjawie sie na zawodach( stan portfela??? ) to postaram sie pokazac bjj z jak najlepszej strony.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
czasami chodze na wisle popatrzec jak sie judocy kulaja i powiem tylko tyle ze znimi bedze przeje... maja dluzo sparigow w parterze i niezle sobie radza zwlaszcza jak maja trenigi z takim dziadkiem po za tym sa cholernie silni
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ

rzeczywiscie troche bym sie obawial konfrontacji z judokom ....


W gi to zawsze obawiam sie konfrontacji z judoką, w submission już mniej :)
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Wpadniemy... obadamy... pokulamy i bedzie git
  • 0

budo_rene
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Golders Green NW11

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Aklaw napisał:

czasami chodze na wisle popatrzec jak sie judocy kulaja i powiem tylko tyle ze znimi bedze przeje... maja dluzo sparigow w parterze i niezle sobie radza zwlaszcza jak maja trenigi z takim dziadkiem po za tym sa cholernie silni

Nie wiem z jakim poziomem judoków się zetknąłeś, ale nasi z Włocławka na jako takim są (chociażby pani Szczepańska) i problemu z nimi z tego co wiem większego nie było.

Mam pytanie do Dudu: Czy osoby takie jak ja, tzn początkujący (ok. 1/2 roku) mają szansę wziąć udział w tego typu zawodach? Chodzi mi o konfrontację, znalezienie swoich słabych punktów, i ogólną radość z kulania, a nie punkty czy miejce w rankingu.
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ

Mam pytanie do Dudu: Czy osoby takie jak ja, tzn początkujący (ok. 1/2 roku) mają szansę wziąć udział w tego typu zawodach? Chodzi mi o konfrontację, znalezienie swoich słabych punktów, i ogólną radość z kulania, a nie punkty czy miejce w rankingu.


Pewnie. W Krakowie nasza sekcja istnieje nieco okolo roku wiec tez nie wystawimy jakiegos zabujczego teamu doswiadczonych kilerow :wink: Nie chodzi tylko o to zeby kolekcjonowac tytuly z zawodow ale zeby nabierac doswiadczenia wlasnie wlaczac tez z tymi co trenuja dluzej. Dlatego zawody chcemy rozegrac systemem francuskim - po pierwszej przegranej niekoniecznie odpada sie od razu tylko jeszcze sie walczy dalej z szansa na 3 miejsce. Chyba ze zglosi sie bardzo duzo osob, to wtedy ze wzgledu na mozliwosci organizacyjne bedzie musial byc system pucharowy.
  • 0

budo_rene
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Golders Green NW11

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Dzięki Dudu, jak będzie gdzieś bliżej jakieś open to się zgłoszę.
  • 0

budo_lutalivre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
pytanko male mam sa przewidziane zawody graplingu?Bo mam nadzieje ze to bedzie nie odlaczny element tej ligi chlopaki z sambo i luta livre tez by sobie chcieli systematycznie postartowac.pozdrowienia. :lol:
  • 0

budo_lutas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Chyba w Lublinie będzie dopiero submission.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Właśnie dowiedziałem się że Bjjwarszawa nie wystąpi na zawdodach w Krakowie, z powodu odgórnego zakazu Szefa Bjj Polska. Tzn dokładnych słów Pana Matuszczaka nie znam, ale sens był taki, że jak wystąpimy na zawodach w Krakowie, to nie będziemy mogli uczestniczyć w zjazdach organizowanych przez Bjj Polska.

Mimo że Bjj jest takie młode w Polsce , już jest całkowicie podzielone. To wkurza, i nasuwa pewną myśl.... że chodzi tylko i wyłącznie o Kase .

Pozdrawiam z Żalem, że nie Spotkamy się w Krakowie .

Entuzjasta brazylijskiego jiu jitsu
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ
Antonjo.
Szkoda szkoda ze warszawka nie przyjedzie. Widac "maly brat" ma jakis interes aby zabraniac wam startowac. Cos mi sie wydaje ze wyrzucilby swoich ludzi z klubu gdyby chcieli jechac... ale to tylko domysly.
Szkoda.
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: OTWARTY TURNIEJ BJJ

Właśnie dowiedziałem się że Bjjwarszawa nie wystąpi na zawdodach w Krakowie, z powodu odgórnego zakazu Szefa Bjj Polska. Tzn dokładnych słów Pana Matuszczaka nie znam, ale sens był taki, że jak wystąpimy na zawodach w Krakowie, to nie będziemy mogli uczestniczyć w zjazdach organizowanych przez Bjj Polska.



Jezeli to prawda to smutne zeby nie powiedziec zalosne. A chodzi o to ze ci ktorzy najbardziej krytykowali i zwalczali tzw tradycyjnych mistrzow i ich zamykanie sie w swoich gettach teraz sami robia dokladnie to samo. To nie jest duch walki BJJ.

Pozdrawiam z Żalem, że nie Spotkamy się w Krakowie .


Jezeli nie na zawodach to na wspolnych treningach albo wspolnych sparingach zawsze jestescie mile widziani w Krakowie.

pozdrawiam
dudu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024