Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Jork do Warszawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_nycgrappler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nowy Jork do Warszawy
Mam pytanie, zwlaszcza do Warszawiakow. W jakich godzinach mozna sie potaczac w Warszawie w dniach 27 Grudzien i 10 Styczen 03? Dzieki z gory za odpowiedz.
  • 0

budo_conan-x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy
27 grudzień i 10 styczeń to piątek, prawda?
Jeżeli tak to o 11.30 jest trening u Nastuli, ul. Ogólna 9, o 19.15 na Gwardii na Racławickiej, a o 21 znowu u Nastuli. 27 grudzień to zaraz po świętach więc nie jestem na 100% pewien czy trening się odbędzie.
  • 0

budo_lutas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy
Co tam święta, przy darmowym seminarium z purpurowym pasem ;)
  • 0

budo_nycgrappler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy

27 grudzień i 10 styczeń to piątek, prawda?
Jeżeli tak to o 11.30 jest trening u Nastuli, ul. Ogólna 9, o 19.15 na Gwardii na Racławickiej, a o 21 znowu u Nastuli. 27 grudzień to zaraz po świętach więc nie jestem na 100% pewien czy trening się odbędzie.



Sorry ale zle chyba napisalem, bo mialem na mysli dwa tygodnie pomiedzy 27 Grudzien a 10 Styczen. I wlanie dlatego sie pytam bo nie wiem w jakie dni bedziecie zamknieci przez te dwa tygodnie.

Co tam święta, przy darmowym seminarium z purpurowym pasem


Lutas, ja przyjezdam do Polski na wakacje i nie moge za duzo wolnego brac od treningow :) Tym razem seminarium nie bede robil, a bede tam raczej tylko sie potaczac :wink: Seminarium moze innym razem. :wink:
  • 0

budo_lutas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy

Lutas, ja przyjezdam do Polski na wakacje i nie moge za duzo wolnego brac od treningow :) Tym razem seminarium nie bede robil, a bede tam raczej tylko sie potaczac :wink: Seminarium moze innym razem. :wink:


No właśnie o to mi chodziło, że to kulanie będzie takim pseudo-seminarium :)
  • 0

budo_conan-x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy
Jutro zapytam Mirka i dam Ci odpowiedź. Rozumiem że znasz rozkład treningów i chcesz tylko wiedzieć w jakie dni treningi się odbędą?
  • 0

budo_nycgrappler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy

Jutro zapytam Mirka i dam Ci odpowiedź. Rozumiem że znasz rozkład treningów i chcesz tylko wiedzieć w jakie dni treningi się odbędą?


Tak. O to mi chodzilo.
  • 0

budo_conan-x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy
Treningi na pewno będą 27,28,30 grudnia, co do 31 to chyba nie, 1 stycznia chyba nie i dalej będą już normalnie. Mirek dzisiaj strasznie spieszył się na prywatną lekcję z Joe Moreirą więc jedyne co mi się udało z niego wyciągnąć to że treningi będą we wszystkie dni oprócz świąt.
  • 0

budo_nycgrappler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Jork do Warszawy

Treningi na pewno będą 27,28,30 grudnia, co do 31 to chyba nie, 1 stycznia chyba nie i dalej będą już normalnie. Mirek dzisiaj strasznie spieszył się na prywatną lekcję z Joe Moreirą więc jedyne co mi się udało z niego wyciągnąć to że treningi będą we wszystkie dni oprócz świąt.


Conan, dzieki ci za pomoc. Jak wpadne tam to moze zdradze ci pare moich crazy submissions :wink: . Thanks again.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024