Skocz do zawartości


Zdjęcie

broń palna-dostep do broni palnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej
Nie chce uogólniać z tą bronia. Wierze, ze ci co ją mają umieja sie z nią obchodzić. A co do kar to prawo jest za łagodne. Ja jestem za trochę dyrastycznymi metodami. Jakby za kradzież odcinać nadgarstek to problem bardzo szybko by sie zmniejszył. Dawniej (czyli średniowiecze i troszke puźniej XVII wiek) to stosowano i były efekty pozytywne. :balisong3:
Pozdrawiam
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej

Broń zalegalizowana jest w Stanach.. i raczej powinniśmy czerpać wnioski stamtąd.. NIE SPRAWDZIŁO SIE TO!


a dlaczego twierdzisz ze sie nie sprawdzilo ?
dwa, popatrz na szwajcarie = tam sie tez nie sprawdzilo ?
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej

Broń zalegalizowana jest w Stanach.. i raczej powinniśmy czerpać wnioski stamtąd.. NIE SPRAWDZIŁO SIE TO!

a dlaczego twierdzisz ze sie nie sprawdzilo ?
dwa, popatrz na szwajcarie = tam sie tez nie sprawdzilo ?


Nie wiem jak jest w Szwajcarii, ale wiem jak jest w Stanach.. I jestem zdecydowanie przeciwny legalizacji broni u nas!

PERUN
  • 0

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej

dwa, popatrz na szwajcarie = tam sie tez nie sprawdzilo ?


Tak ale trzeba brac pod uwage ze tam troszke inni ludzie mieszkaja i nie maja tam dersow itp. Problem jest tez z tym ze cos trza wykombinowac zeby drechy nie mogly dostac broni legalnie a my z koleji bez wiekszych problemow :D np duza akcyza na bron i juz drech nie moze sobie pozwolic na klamke. I za ta akcyze ufundowac iles tam godzin na strzelnicy free dla nowego posiadacza broni i wprowadzic obowiazek wystrzelania na strzelnicy iles tam sztuk amonicji rocznie or somthing like that :) (niestety to jest raczej niewykonalne :cry: w polsce)
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej
Im mniej broni tym lepiej. Broń palna to przedmiot służący do niczego innego jak ZABIJANIE LUDZI.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej

Im mniej broni tym lepiej. Broń palna to przedmiot służący do niczego innego jak ZABIJANIE LUDZI.


A może tak: w naszych warunkach (pokój) broń palna to przedmiot służący do niczego innego jak SAMOOBRONA?

Może być?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: broń palna-dostep do broni palnej
zaraz do zabijania.........broń słuzy do obrony jak sama nazwa wskazuje..caly problem w tym zeby bronic odpowiednich wartosci...a nie kazdy wie jaka jest ta odpowiednia..a niektorzy sie nawet myla chociaz wiedza jakie sa wlasciwe...i dlatego nie kazdy moze miec bron.i dla mnie niech tak zostanie...tylko nie wpadajmy w fobie!! co prawda ja tez dretwieje jak widze pistolet w rekach obcego ale nie mam strachu do pistoletu jako do przedmiotu.to tylko kawal metalu! bron jest dla ludzi tak samo jak noze czy palki..to tylko nieco bardziej sprawne narzedzie..rerszta zalezy od ludzi.i dlatego trzeba tych ludzi selekcjonowac a nie mowic ze bron jest niebezpieczna sama w sobie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024