Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antigrappling?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
Albo nie zaczynal bojek tylko podchodzil do losowo wybranego goscia i mowi "Jebalem twoja matke, o tak jeczala jak ja bralem"
Dalej juz jakos szlo ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
koofa, prawie się popłakałem :)
Ze śmiechu :) :) :) :) :) :)
W pracy cholera jestem, nie powinienem tak ryczeć 8)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?

To ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Chociaż o tych 300 walkach powtarzał także w innych wywiadach.


Eee tam, co to jest, ja tam nie chwaląc się wygrałem 600 walk na ulicy, mówie wam znam świetny styl na ulicę "superduper street fight", chcecie się nauczyć za jedyne 100$ na miesiąc ? :wink:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
Na poczatku mojej przygody z chwytami walczylem z pewnym kolesiem szybkim , silnym ogolnie dobrze walczacym( oczywiscie na ulicy ) . Pamietam ze probowalem mu wtedy wejc w nogi, ale nie zabardzo umialem , i moje nogi zostaly zabardzo z tyl wiec nie moglem go wynies.
Przez jakies 10 sekund napierdalal mnie w kregoslup.Tak naprawde nic nie poczulem ( mial na to wplyw stres zwiazany z walka) w koncu odpuscilem. Walka po jeszcze paru minutach zakonczyla sie remisem.
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
Panowie, w ogole niepotrzebnie sie podniecacie :wink:
Sprawa jest prosta, grappling jest modny, wiec pojawia sie na rynku cale mnostwo kaset "antygrapplerskich" i pojawiac sie bedzie, poki moda potrwa. Ludziska zarobic probuja. Prorokuje, ze w najblizszym czasie kazda szkoleniowka, na ktorej ktos wykonuje kontratak przeciwko chwytom bedzie miala dopisek "zawiera techniki przeciwko chwytaczom :!: ".
A Bozetepe po dobrej szkole marketingowej Leung Tinga doskonale wie, co jest modne i na czym mozna zarobic :wink:

K.
  • 0

budo_lal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
Jeszcze jedna ciekawostka z życia niepokonanego E. Boztepe potwierdzająca ile jest warty cały jego Wing Tsun i antygrappling

ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])

Poniżej fragment.

Q
Kancho, getting back to styles, I like Muay Thai very much, especially the elbow and knees, what’s your feeling on it.

Bluming
Yes, yes, it’s good, it’s very good. The only thing what I have against Muay Thai for self-defense is that there is no throws, and no groundwork.

And you know, it’s very funny, the Chinese Boxing Federation, the Wing Chun, they are very very selfish and dedicated to their own style. My boys went over there (to Emin Boztepe’s) Dolman and Vrij and a few other guys, because he claimed no one can beat him, you know, he was on his knees crying, and I’m not kidding you. He’s an asshole. He said, please guys this is only for advertising, come on, I just want to make a dollar, that’s all, so they just spit on him and they left. No, he’s an asshole. I personally don’t know him.
Then there’s a guy named Dick Wachtberger. To my great surprise, last year he called me and said, “Mr. Bluming, sensei, is it possible that you accept an invitation to teach for a few hours?” I was surprised; he said we want to see some other styles, and what’s going on. I said sure, so he was so surprised and so happy with it, after the teaching, that he instead of the money he promised me, he gave me 50% more. He said you deserve it (laughter) it was funny. So after that I taught again and next month I teach again there. They want to know about groundwork and some throws, and that’s nice.

Bluming to dość znany w Holandii gość, posiada (tego nie jestem pewien) 10 dan w karate i judo.

W sumie nie powinno się tracić czasu na oszołomów typu Boztepe, ale moim zdaniem, tak jak w polityce piętnuje się wszelkie przejawy korupcji, przekupstwa itp., tak w sztukach walki powinno się publicznie piętnować oszołomów, pseudomasterów i innych wyciągających z kieszeni nieświadomych pieniądze.
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
A ja mam takie pytanko. Jak ktos tak "z byczka" wchodzi w nogi to jak powinna wyglądać kontra na to wejście. Ja znam tylko jedną. Starać sie wejść rękami na biodra zachować dystans, nie dopuścić do złapania i obchwytu, wyhamować jego impet i przykopać powiedzmy z kolana powiedzmy w krocze. A jak to wygląda w wersji sportowej może bardziej skutecznie? Czy ktos wie?
  • 0

budo_lutas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Antigrappling?
Możesz na przykład przeprowadzką wejść mu na plecy. Sprawdza się - próbowałam na sparingach :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024