Skocz do zawartości


Zdjęcie

bezpieczenstwo .... :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(
Cougarr mnie naprawde slabo jak czytam te twoje posty.
Starcza ci w ogole amunicji zeby zastrzelic tych wszystkich ludzi dookola?
Ile ci wiaderek pociskow schodzi dziennie?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(

Cougarr mnie naprawde slabo jak czytam te twoje posty.
Starcza ci w ogole amunicji zeby zastrzelic tych wszystkich ludzi dookola?
Ile ci wiaderek pociskow schodzi dziennie?

jeszcze nikogo nie zastrzeliłem...ale do mnie strzelano...
widac , że ufasz swoim umiejetnością..ten 15stolatek tez ufał i już nie zyje.powodzenia ci zyczę..:)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(
przedwczoraj w gdańsku policjanci strzelali do samochodu który chciał im uciec i nie zatrzymał sie do kontroli..pewnie tez nie powinni nie??a może wogóle odebrać im broń,co saszak? bo przecież na ulicy i tak jej wg ciebie nie wolno uzyć...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(
Coguarr, wiesz, ale to jest tak że jak się poczyta te Twoje posty to nie sposób oprzeć się wrażeniu że chodzisz po ulicy z giwerą w łapie i walisz do wszystkiego co tylko drgnie... :roll: No dobra. Może trochę przesadziłem... ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(

Coguarr, wiesz, ale to jest tak że jak się poczyta te Twoje posty to nie sposób oprzeć się wrażeniu że chodzisz po ulicy z giwerą w łapie i walisz do wszystkiego co tylko drgnie... :roll: No dobra. Może trochę przesadziłem... ;)

Pozdrawiam,
AdamD

eee tam.... ja tylko usiłuje uświadomić ludziom , że broń jest takim samym (tylko duzo sprawniejszym w założeniach) narzedziem do samoobrony jak pięsci,kastet czy nóż...dziwi mnie podejście niektórych osób, które chętnie wbiją kolesiowi nóż który noszą albo walną technicznie o ziemie ryzykując sręcenie karku przez ofiarę a nie potrafią zrozumiec , że mając broń chetnie z niej skorzystam tylko ,że żeby zrobić to skutecznie (najlepoiej nie oddając strzału) to musze reagować z wyprzedzeniem.
przecież nie maszans na obrone przed nożem jesli ktos podejdzie do mnie.więc po co wogóle ma podchodzić???
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(
i jeszcze jedno, żeby zamknąc temat mojego strzelania na ulicy do ludności bezbronnej (powiedzmy bo i tak każdy cos tam nosi)....broń prywatnie wyciagałem tylko 3 razy i z tego tylko raz strzelałem...do psa nie do człowieka...a chodze z nią non stop powyżej 8 lat...
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: bezpieczenstwo .... :(
Primo:
Ten koleś z auta, jaki by nie był powód jego zachowania, zajebiście przsadził!!!!
Życze mu piach za to!!!!
Secundo:
Cougarr nie wiem czym się zajmujesz prywatnie i służbowo i nie interesuje mnie to, z twoich postów wynika że cały czas masz kontakt z bronią i wiesz jaki i kiedy jej użyć !!! Fajnie !!! Mam nadzieje że nie odpier... ci kiedyś i nie zabijesz nikogo ot tak!
W kilku kwestiach zgadzam się z tobą w kilku mam odmienne zdanie, ale ty masz swoje i oto chodzi!!!!
Ja też mam kontakt z bronia dlatego czaje o co ci biega.
Do sedna: Mam propozycje - spróbuj formuować swoje wypowiedzi jaśniej i sensowniej. nie będziesz wtedy musiał wszystkim tłumaczyc o co ci chodziło i nikt nie zarzuci ci że jesteś killeram z klamką szlajającym się po mieściz z żądzą krwi w oczach!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024