Skocz do zawartości


Zdjęcie

bjj w szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
A zdradzisz mi jaki klub wybrałes? :)
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
Berseker's :twisted:
znam kadre z widzenia, podobne korzenie i kilka osob znam z dziecinstwa z sekcji Judo ale pewnie mnie nie kojarza a takze z osiedla np. Robert S.
  • 0

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
Później tylko zdaj relacje z pierwszego treningu :wink:
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
zapraszam rowniez do nas jest killka osob w toweim wieku tak na szybkiego kojazac z 10 oosb napewno jest;];] w tym wieku wiec zapraszam LINKE GOLD TEAM...;];]
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
Hm... dzieki... ale nie kojarze w ktorym to miejscu na Ku Sloncu... co prawda do Bersekers'ow mam blizej ale od Was blizej na Centralny :) a nie wiem gdzie bede musial sie udac po pierwszym treningu. Myslalem ze jutro sie wybiore na jakis trening ale cos z choroby nie moge wyjsc pomimo antybiotyku. Chyba zaczne od stycznia coby sie troche przygotowac. moze troszke silowni i sie rozruszac, porozciagac. Ale chetnie ot tak po prostu bym do Was zajrzal. mozna? W jakich godzinach i kiedy najlepiej? Zreszta bylem trzy razy jakos dwa lata temu u Macka Linke na treningu jeszcze na Krzekowie. A pozniej kontuzja na treningu JJ i kolano to mi strzyka do dzis... To co zajrze do Was?
  • 0

budo_thiankian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
a jednak Berserker`s Team i jak podobało się ?? w jednym kawałku jesteś ?? ;) żartuje , pozdro
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie

a jednak Berserker`s Team i jak podobało się ?? w jednym kawałku jesteś ?? ;) żartuje , pozdro


heh... dopiero dzis mialem isc. czy pojde nie wiem. nie wykorowalem sie. Pewnie mi sie spodoba. zreszta juz kiedys bylem tylko prawie 2 lata temu. Zima to zly okres na powroty do walk i treningow. Ale korci mnie by isc. Tylko musze wymyslec co zonie powiedziec. ze gdzie ide? podziebiony - na trening? to na pewno nie bede w jednym kawalku tak mloci.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
juz Ci tlumacze gdzie znjaduje sie nasza salka ! ;] jesli jedziesz od miasta wysiadasz jeden przystanek po PO pl.KOSCIUSZKI w strone pomorzan ;] wysiadasz z trmaju idziesz na prawa strone i masz taki jakis parking samochodowy (niemyl z komisem ) i jesli juz bedziesz na rogu powinienes isc w dol i zobaczysz dosyc duze oznaczenie MACACO I LINKE GOLD TEAM ;] zapraszam ;] jesli mial bys jakis problem z dojazdem mozna sie ustawic i zaprowadzic D;] wiec wszystko na spokojnie ;] bad girl a ty sie nieobijaj :D tylko zasowaj :D :D;]
  • 0

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
Ja sie nie obijam, narazie tylko w domQ ćwicze :P
Ech..gdyby w Szczecinie byli normalni lekarze, to bym juz pewnie chodziła na treningi :twisted:
Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
też się wożę z zamiarem podjecia treningów na KuSłońcu, ale nie wiem czy poczatek roku (luty, po sesji) to dobra pora? Szczególnie, że jestem zielony całkiem w kwestii VT/bjj. Tzn. pewnie bym musiał w jakiejś początkującej grupie się znaleźć - ale czy takowe są tam teraz? czy zaczekać z tym do września? (ale się serce moje rwie, wyrywa na matę!)
wiem, że najlepiej to pójść i osobiście wybadać temat na miejscu... ale jakby już ktoś przy okazji z macaco&linke odpowiedział, to będę wdzięczny.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w szczecinie
zapraszam odrazu ;] naprawde niemasz sie czegos bac sa ludzie mniejzaawansowani jak i wiecej...niema znecania sie jakiegos;] z zawodnikiem wiecej doswiadocznym wiecej sie nauczysz.. jak narazie niemasz kimona zabieraj dresik i ruszaj ; ] pon st i pt na 18 ;] lub 20 30 bjj ;]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024