Skocz do zawartości


Zdjęcie

Carlos Newton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_saba-san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Matplanety

Napisano Ponad rok temu

Carlos Newton
Jak ktos ma jakies info o tym zawodniku to niech wrzuca.Podobno nie trenuje on bjj a judo oraz "israeli survival jiujitsu"(cokolwiek by to bylo?) i samemu wymysla techniki 8O 8)
Nie podnosi ciezarow cwiczy bez silowni.Podczas walki sprawia wrazenie takiej nieskoordynowanej kupy miesni,rece mu lataja na wszystkie strony,ruchy wydaja sie byc momentami wykonywane bez kontroli,slamazarnie jakby byl pijany czy cos takiego a czasem blyskawicznie.W parterze koles czasami przechodzi jednym ruchem z przetoczeniadodzwignidodudszenia a innym razem go jakby cos zamulilo i siedzi na przeciwniku i mysli co zrobic wstaje.Moze to smieszne ale takie mam wrazenia po ogladaniu jego kilku walk.

Z kim on trenuje,u kogo sie uczyl itd.jesli ktos cos wie to niech pisze.
Licze zwlaszcza na wypowiedz Seikena (jakies historie i ciekawostki,jak wyglada jego trening?itd) ktory cos tam kiedys przebakiwal o wspolnych treningach w klubie Newtona w Kanadzie.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
Newton trenuje Dragon Ball Z jiu-jitsu. :) :) :P
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
JAk najbardziej cos napisze ale jak wroce z pracy............
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
Carlos , mlody jest ale juz zna 4 jezyki .........on jest montrala po prostu
Zaczynal dlubac od karate , dlaczego ...bo jego tatus byl instruktorem.
Przyjechal do Canady , obija sie o karate , jednoczesnie na Universytecie of torotono , jest czlonkiem team judo ( prowadzonego , ironio przez Polaka ,i znanego advokata , pozniej dolacza do szkolenia inny mistrz judo - bez irronii- )i co zaczna cwiczic w klubie samuraii w Richmod Hill
Carlos byl w OLimpic trails w judo ale nigdy nie byl reprezentantem Canady.
Carlos zaczynal trenig grappling wlasnie w Samurai Club , gdzie zajecia prowadzilo wlasnie 2 izraelskich instruktorow..............ale to bylo pure BJJ ....nazwiska ,,,,nie tu nazwisk nie podam.
Carlos idzie na kase , nie poznaje mojego sparingpatnera z przed lat ...
Z tego co wiem obecnie jest zafilifiwany mocno ze szkola Ricksona .............
  • 0

budo_saba-san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Matplanety

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
Dziwne to wszystko,ta cala konspira z tym co i u kogo trenuje :)

Mowisz Seiken "sparingpartnera" 8O :o miales sie okazje z nim kulac!!!
No to napisz cos wiecej ,jakies szanse miales aby stawic chociaz opor czy w ogole nie wiedziales co sie dzieje i w ktora strone lecisz? :)
Czy to taki "genetyk" jak o nim mowia wiecej talentu niz techniki?
Jak wyglada jego codzienny trening?czy zeczywiscie nie cwiczy w ogole na silowni??
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
To prawda Carlos nie stosuje typowego treningu silowego z przyzadami , ale 2 razy dziennie uprawia cwiczenia izometryczne , mowi ze to wystrcza mu jezeli chodzi o sile a jednoczesnie nie ma negatywnego wplywu na jego szybkosc ,dynamike i elastycznosc.
Ma on te bardza wazna naturalna koordynacje , kazda technike wykonuje jedna fala , nie ma tam szarpania czy silowki , jest matematycznie dokladny jezeli o technike , np. triangle choke , wykonuja go juz wszyscy na okolo , ale osobiscie uwazam ze 90 % tych ludzi nie wie jak to robic , Carlosa trojkat jest niesamowity , raczej nie mam problemow z wychodzenie z tego tym bardzie u ludzi lzejszych jednak u niego 50 % konczylo sie moim klepaniem.
W okresie kiedy Marcus Soares wyjechal do Vancouver , nie bylo autorytetu w dziedzinie grapplingu w okolicy , wlasnie Carlos , Mzirahi , Schilling , Sweeney,Goodridge , Sosnovskikh ,i moja skromna osoba spotykalismy sie co tydzien na "sparingach" , Carlos jest naprawde znakomitym technikiem ale jednak nie wazy tyle co ja wiec z tym klepanie bylo roznie , po obydwu stronach.
Historia z zycia wzieta , lat temu chyba z 5 , poszlismy razem z Carlosem i 2 znajomymi na dyskoteke , jeden z kumpli wyszedl na dymka i wdal sie w sprzeczke z kilkoma albanczykami , Calos rozwalil 4 z nich , niestety w momecie kiedy wylecialem na zewnatrz 5 z tej grupy zrobil mu nozem 5 dziur w plecach ,Carlos pozbieral sie w rok czasu i jest tym czym jest dzisiaj , to chyba swiadczy cos o jego charakterze
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton

Mowisz Seiken "sparingpartnera" 8O :o miales sie okazje z nim kulac!!!
No to napisz cos wiecej ,jakies szanse miales aby stawic chociaz opor czy w ogole nie wiedziales co sie dzieje i w ktora strone lecisz? :)


Hmmm, wiekszosc z Was tak dlugo bawi na tym forum, a nie wiecie jaka postacia jest Wasz moderator?

Dziwne. :roll:

W kazdym badz razie macie tu najbardziej praktycznie i teoretycznie doswiadczonego Polaka w kwestii BJJ i NHB (i pewno kilku innych aspektach). Polaka, ktory zetknal sie osobiscie z najwiekszymi postaciami BJJ i innych sztuk walki, z wieloma najlepszymi instruktorami i zawodnikami. A spotykal ich i spotyka na wspolnych treningach, seminariach, zgrupowaniach czy zawodach.

Doprawdy, nie wiem jak mozecie na to nie zwracac uwagi.


Pozdrawiam i zycze sukcesow,
MR.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
jup

MRad - powiedzialbym cos , ale wzietoby to za wazelinke.
tak ogolnie - wszyscy wiemy kim jest Seiken. wiemy i doceniamy.
  • 0

budo_saba-san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Matplanety

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
>W kazdym badz razie macie tu najbardziej praktycznie i teoretycznie doswiadczonego Polaka w kwestii BJJ i NHB (i pewno kilku innych aspektach). Polaka, ktory zetknal sie osobiscie z najwiekszymi postaciami BJJ i innych sztuk walki, z wieloma najlepszymi instruktorami i zawodnikami. A spotykal ich i spotyka na wspolnych treningach, seminariach, zgrupowaniach czy zawodach.

Doprawdy, nie wiem jak mozecie na to nie zwracac uwagi. <

Ale skromny z niego facet 8) ogolnie trzeba go bylo troche podpuscic zeby cos tam konkretnego napisal :)


Seiken dzieki za odpowiedzi
  • 0

budo_nycgrappler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carlos Newton
A obecnie Seiken to pod kim trenujesz (on daily basis)? Z gory przepraszam ze nie wiem cos o moderatorze (zeby wszyscy sie nie zucali)ale ja tak strasznie duzo czasu to nie spedzam tu na forum.
Poza tym co myslisz o walce Carlos vs Rodrigo w ADCC w 1998? Nie na marno zaliczajo to walke do jednej z najleprzych walk w ADCC. Right?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024