Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anabole...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Anabole...
Cześć !
Co sądzicie o koxach w Judo ?
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
O co ci dokladnie chodzi??? Chcesz cos wziasc???
  • 0

budo_jaximus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętochłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
tona koksu to cena około czterech i pół stówy :lol:
  • 0

budo_jaximus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętochłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Chyba po tej poraszce w Pucharze Polski niemasz zamiaru sie szprycować. Nastepne zawody tej rangi już za rok głowa do góry. :roll: :)
  • 0

budo_kaviorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
koksy moze nie najlepszy pomysl, ale troszke masy miesniowej by mi sie przydalo :( w koncu za rok na seniorach moge startowac :D
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Na poziomie zawodowo/mistrzowskim to chyba nie ma goscia co by nie byl skoxowany. Czuje sie jak sie walczy z judokami, straszna sila (szczegolnie ciezsze wagi).

Panowie, a gdzie TECHNIKA, "ustepowanie sile", "pcha, pociagnij, ciagnie, pchnij" ;-) co to sie porobilo...
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...

"pcha, pociagnij, ciagnie, pchnij"


Mówimy o Judo, nie o sexie :)
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...

"pcha, pociagnij, ciagnie, pchnij"


Mówimy o Judo, nie o sexie :)


Kano się w grobie przewraca :)
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
ehhh... od tych koksow juz sie wam poprzestawialo ;-) ))
czas zmniejszyc dawke testosteronu ;-)
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...

Co sądzicie o koxach w Judo ?

Koksiarze to psy (nie obrażając czworonogów ani tym bardziej naszej dzielnej policji :wink: ) Dla mnie ktoś kto używa tego gówna (NRD, CCCP sucks...) albo oszukuje w inny sposób, np. odejmując sobie kilka lat w metryce (pozdrowienia dla Kaukazu...) jest śmieciem!
Trening, trening i jeszcze raz TRENING !!!


Na poziomie zawodowo/mistrzowskim to chyba nie ma goscia co by nie byl skoxowany. Czuje sie jak sie walczy z judokami, straszna sila (szczegolnie ciezsze wagi).

Zastanów się czy nie obrażasz kogoś tymi słowami!
Nie prawda, że każdy senior koksuje- ja czuję się seniorem a nie tykam tego (z resztą nie tylko ja). TO jest stale kontrolowane na większych imprezach i niektórych zgrupowaniach.

  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Zdaje się, że nie bardzo wiesz o czym piszesz. Koksują się wszyscy, albo niemal wszyscy z czołówek światowych rankingów niezależnie od sportu. Nawwt brydżyści amfe wciągają na poprawe koncentracji a Ty pitolisz o koksach i czworonogach.
O koksie się nie mówi publicznie to w złym guście jest, ale jakiś polski zawodnik kiedyś się wynurzaj po badaniu że mu nandrolon podali w odżywkach - jakich qrwa domięśniowych bo tylko tak można podać ten środek ?

Koks to norma a to, że jest niewykrywalny to tylko dlatego, że koksiarze są zawsze krok naprzód względem organizacji piętnujących proceder.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Zapewniam że kręciel wie o czym pisze ..
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Znaczy co jest zawodnikiem ? Nawet jeśli to i co z tego o koksie sie nie mówi - często brak bratu się nie przyzna to kolesiowi z maty tym bardziej.
  • 0

budo_koczo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Ci którzy naprawdę widzą o koksach( prawie wszystko) to ich nie biorą, a dlatego, bo są za madrzy żeby na własne życzenie zabijać swój organizm.Jest wiele sposoów na wynik ale do tego potrzeba włożyć sporo pracy ,a Ci co biorą chcą mieć wszystko od razu.I niestety dopiero po latach okaże się jakim kosztem. :lol:
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
wiec jak sądzicie co bradz zeby efekty było widac po krutkim czasie aha zaszczyki odpadają cos innego niech sie wypowiadaja ci co wiedzą !!!
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Kuba5z nie pakuj się w to gówno -naprawdę niewarto. Ale pewnych ludzi nie przekonasz. Jak się już zdecydujesz to przynajmniej tak, żeby się nie zabić. Pogadaj z ludźmi którzy nie to, że biorą - ale brali i to długo. Potem sie zdecydujesz. I ciekawe kto Ci zagwarantuje, że nie sprzedadzą Ci gówna. Na forum sie nie dowiesz co i jak - ani nikt Cię nie nauczy robić zastrzyków. JA JESTEM PRZECIWKO STERYDOM I KAŻDEMU ICH ODRADZAM, ale widziałem gości, którym w wieku 27 lat wątroby i serduszka siadały. Z wielkiego mistrza w 3 miesiące zmieniali się w smutnych chłopców z dietą albo wizytami na dializie. Więc jeśli już ktoś się decyduje - niech to robi tak, żeby minimalnie sobie szkodzić.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...

wiec jak sądzicie co bradz zeby efekty było widac po krutkim czasie aha zaszczyki odpadają cos innego niech sie wypowiadaja ci co wiedzą !!!

Idz do lekarza. Jak jestes dorosly a nie napalony malolat to przedstaw jasno sprawe. Wiekszosc lekarzy to normalni ludzie, ktorzy widzac pacjenta majacego jeden cel w zyciu - bycie kupa miesni - pomoga mu wybrac co odpowiednie. Ja tam sie zawsze pytalem odnosnie suplementow i tym podobnych produktow dietetyka zeby miec pewnosc czy sobie nie zaszkodze oraz czy nie biore czegos niepotrzebnie.

Co do prawdziwych anabolikow - daruj sobie. Wyglad to chujowa rzecz tak naprawde jesli nic sie pod nim nie kryje. Wole swoj wyglad np i mocne sciegna oraz stawy, ktore duzo wytrzymaja. Widzialem gosci, ktorzy dzieki treningowi mieli wieksza sile niz ci, ktorzy dobierali sterydy. Kwestia wycwiczenia i sumiennosci.
Pamietaj taka jedna moze frazesowa madrosc "Nic co przychodzi szybko nie trwa dlugo" oraz taka druga "Nic co przychodzi latwo nie ma takiej wartosci jak to o co musimy walczyc."
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
więc tak mam 17 lat, trenuje judo juz około 3 lat waże około 93kg, mówie odrazu niechce fajnie wygladac tylko chce miec wiecej siły , tak jak napisałem zastrzyki odpadają !!!!!!!!!!,i jeszccze jedno nie chce brac tego niewiadomo ile tylko troche i co najlepiej brać ???
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
Tak to się mój drogi nie da - łyknę dwa listki tabletek i będą efekty. Żeby mieć efekty z przyjmowania sterydów musisz niestety podpisać cyrograf z diabłem. 97 kg? pewnie masz trochę mięsa? Idź na siłownię i ćwiczenia wyłącznie na siłę - nie na masę. 3 miechy solidnych treningów i powinieneś uwierzyć w siebie.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabole...
jezeli masz cokolwiek brac to nie mete, skoro zastrzyki odpadaja to winstrol w tabletkach i przemysl najpierw po co bierzesz...
a co do sportu dla rekreacji to faktycznie sterydy nie maja sensu, wyczyn - niestety bez koksow go nie ma, tu zgadzam sie z Jarkiem...
nie wiem co to za kolo rzucil tekst do Jarka ale z jego postura to mogby Jarkowi sluzyc jako podstawka pod piwo :) i skoro kogos nie zna to niech nie rzuca takich tekstow...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024