Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
No fakt Tekken 3 zajebista gierka, były czasy że grałem w to więcej niż chyba normalnie trenowałem :)

Ogolnie Paul to najprostsza z postaci. Gram nim tylko jak chce kogos powkurzac ;>


Ja tam się nie zgadzam. W sumie gram Paulem, więc to czysto subiektywna opinia, zresztą tak samo jak Rabiego, ale dla mnie nie jest to najprostsza postać. Choć faktycznie wiele osób nią gra (i do tego często wygrywają nim turnieje) ale głownie dlatego, bo jest skuteczna ( a na tym forum już o skuteczności było chyba wiele :) choć takiej nie multimedialnej, czy jak to tam nazwać) Ogólnie dla mnie najbardziej proste postacie to właśnie w kolejności: Hwoarang, Eddie, Law, co im wcale nie umniejsza na wartości, bo chodzi głównie o to żeby wygrać (mój kumpel, zero praktyki w tekkena, na turnieju w tej bijatyczce, wygrał z potencjalnie lepszym kolesiem, za pomocą lk, lk, lk i jeszcze raz lk,lk,lk czyli 6combo Hwoaranga zajebiście proste).

No ciekawe jak teraz zaprezentuje się Tekken 5...

No a poza Tekkenem, to na równi z nim stawiam Soul Calibur 1 i 2 (2 nawet lepsza): Mitsurugi rządzi!
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Capoeira Fighter 2 :-)
  • 0

budo_lokee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Garwolin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
szkoda, ze na PC nie ma dobrych mordobic...
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Heh, grałem kiedyś ostro w Tekken 3, ale jak zacząłem sam trenować to nie było już to samo. Późniejsze Tekkeny (tag tournament i 4 się spedaliły). Poza tym Soul calibur 2 wymiata, Virtua Fighter4 evo, seria Street Fighter (teraz nonstop nawalam SF 3 alpha masakra :twisted: ) a poza tym Samurai Showdown 4 i 5, King of the fighters, Capcom vs SNK, Marvel vs Capcom, X men: children of the atom, Marvel Super Heroes vs Street Fighter, X men vs Street Fighter. Nie można tutaj nie wspomnieć o wspaniałej serii Dead or Alive (ach te falujące piersi niczym balony z wodą :) ). A pozatym gier jest cała masa Killer Instinct 1 i 2, Rise of the Robots, Primal Rage (plastelinowe dinozaury :lol: ), Fighting Vipers, Last Bronx - ta są starsze pozycje :-) Mortal Kombat (za tą serią jakoś nie przepadam), seria Guilty Gear, Rival Schools, Bloody Roar, Battle Arena Toschinden, Kensei: sacred fist (koleś przypominający Steven Segala). Takich gier jest ogrom. Poza tym fajne są także tzw. chodzone mordobicia np. Cadillacs and dinosaurs (klasyk). Niemniej najlepszą z tego radzaju gier jest Spikeout. Dostępny do tej pory tylko na automatach (4 zlinkowane lub po sieci, ale tylko w Japonii) a już nie długa także dla posiadaczy Xboxów. Ciekaw jestem czy znacie te gry, które wymieniłem :twisted: :twisted:
  • 0

budo_lokee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Garwolin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
ja kojarze Battle Arena Toshinden, Mortal Kombat i Primal Rage - byly na PCta...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Battle Arena Toshinden: Zajebista gra naprawdę miód nie wciągnołem się z żadną inna nap.. na PC tak jak w to.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA

Battle Arena Toshinden: Zajebista gra naprawdę miód nie wciągnołem się z żadną inna nap.. na PC tak jak w to.


ahh, te miecze...wieki minely od czasu gdy ostatnio w to gralem ;] i ten robal z maczuga :) earthworm Jim :D
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Z mordobić "mieczykowatych" wolę Soul Calibura 1&2 ( Cervantes rulez :twisted: ) albo Samurai Showdown, ale to tylko moja osobista opinia :lol:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Ja zaczynalem od street fightera na automatach.Dluuuuugo takie gierka byla moim number uno.Potem przyszlo PSX i Tekken 3,to byl okres jak trenowalem Capoeire,i moglem szpanowac przed kumplami ze znam nazwy technik ktore wykonuje Eddy'im.Potem kupilem Dreamcasta,wlasciwe ze wzgledu na jedna gre-UFC nie zawiodlem sie ani troche.Inne bijatyki w porownaniu z nia wygladaja jak masherskie i efekciarskie zabawki dla dzieci,IMHO of course ;) .Problem z UFC byl taki ze trzeba sie bylo jej uczyc,i to nie paru kombinacji klawiszy jak w tekkenie/VF/SF/mortalu etc.,tylko strategi walki,wyjsc z technik konczacych,ktore ucieczki prowadza do jakich pozycji itd.Na poczatku zadnemu z moich znajomych nie chcialo sie w to grac ale jak sie poduczyli...jesu co sie zaczelo dziac...te wszystkie piatki gdzie ielismy sie napic u mnie a potem wyjsc na miasto,i ktore prawie zawsze konczyly sie kolo 4 -5 rano wylaczeniem dreamcasta :) ...no i niesmiertelne:"no dobra jeszcze jeden turniej,ale ten juz naprawde ostatni" :lol:
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
No UFC zajebiste, zwłaszcza że można zrobić sobie własną postać :!: Tylko jak dla mnie za szybko zrobiła się schematyczna i poźniej już brakowało świeżości, ale naprawde gra udana. Ponoć Prajdy na PS2 jeszcze lepsze, ale w nie, nie grałem (jak ktoś chce mi użyczyć konsoli, żebym mógł "zobaczyć" to będę bardzo wdzięczny:) ).

Ale ogólnie na Drima to Sol Kalibur :D rządzi, ile to już czasu minęło, a z kumplami zawsze "daje się radę" w to jeszcze pograć i świetnie bawić (o czym świadczą emocje typu: no nie znowu żeś lamował, teraz masz wpie...l :-) normalnie jak w życiu....)
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Nie chcialem nowego tematu robic a ze o grach to sobie pograjcie w flashowa gierke "Muay Thai" :D


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
A oto nowa gierka we flashu :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Czy ktos z was znalazl jakies zapowiedzi nowych bijatyk??

A moze cos jest przygotowywane na PC??


--
Washi
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
A dla lubiacych flashowych samurajow:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:D

--
Washi
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Z nowych tytułów to chyba coś z serii Guilty Gear. Jest GG X, ale nie jestem pewien co do drugiej części, GG XX a GG Isuka to narazie tylko na PS2. Możesz się ratować emulatorami WinKawaks albo Mame (polecam ten pierwszy) i ściągać z netu romy z grami. Albo kup konsolę :)
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Moje młodsze rodzeństwo właśnie przytargało DJ: fighting for NY...

Zrąbista gierka jak tylko młodego odciągne od konsoli to ide pograć.... :)
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
mam pytanie. czy istnieje możliwość zagrania w UFC na pececie ? ( poprzez jakiś emulator ). jak tak to ma ktoś może linki do emulatora i do ufc ?
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Odgrzewam kotleta :)

Może już ktoś o tym wspomniał,ale stawiam na to że nie.
Wyszła sobie kolejna gierka, dodam że całkiem grywalna i niestety cholernie frustrująco trudna ( wrażenia z 10 minut rozgrywki) :/
Wyjątkowo śmiesznie wygląda ale naprawde można pograć.

A zajmujemy się w niej boksem.

Heavyweight Thunder

Heavyweight Thunder to trójwymiarowa gra bokserska wyprodukowana przez
Roundhouse Entertainment, a wydana przez Iridon Entertainment.

Pojedynki w Heavyeight Thunder toczone są w trzech perspektywach. Pierwsza,
FPP, to widok z oczu pięściarza, który najskuteczniej urzeczywistnia
wrażenie udziału w starciu bokserskim, druga to widok znad ramienia
prowadzonej postaci, trzecia zaś to rzut TPP - najbardziej "telewizyjny" w
całym zestawie. Do pobicia oddanych zostało dziesięciu bokserów o fikcyjnych
nazwiskach.



Pieniążki zarobione na walkach można wydawać na różne zbytki. Gracz może je
spożytkować wedle własnego kaprysu i na przykład kupić drogą posiadłość lub
ekskluzywne auto, pojechać gdzieś na wakacje, zaopatrzyć się w egzotycznego
zwierzaka, apetyczną panienkę lub w szereg innych przewidzianych tylko dla
milionerów luksusów. Wydawanie pieniędzy wcale nie musi wiązać się z kupnem
czegoś. Można spróbować pomnożyć je w ekskluzywnym kasynie w pięciu różnych
grach hazardowych (m.in. jednoręki bandyta, poker czy blackjack).

Dołączona grafika
  • 0

budo_maciek_1989
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Kubutek na co jest ta gra bokserska?? Poza tym zna ktoś gierki na PC o tematyce Kung-fu lub z możliwością gry przedstawicielem tej sztuki walki?? :?: :roll: :wink: 8)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Maciek na psxa była gra "shaolin" ,w której mogłeś walczyć 8 stylami kung-fu. Bardzo ciekawa gierka, można walczyć w 8 osób na jednej arenie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024