Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Mam TEKKENa 5 :) :) :)
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Powiem tak: ;]
Fight Club to lipa a Def Jam to tez lipa na poczatku fajnie sie gra bo grafika i raperzy
Ale giera jest niedopracowana i po paru godzinach nudna bo wszytsko umiesz i juz obczajone wszystko i nie ma czym sie ekscytowac bo np.postaciom zupelnie innym powtarzaja sie chwyty i uderzenie a te mozna opanować w 15 minut.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA

no to w sumie kicha... :? ej a w sumie czemu nie robią takich gierek na PC?? przecież blaszak ma większą moc obliczeniową niż konsola poza tym jest to platforma której używa o wiele więcej ludzi 8O

po pierwsze:jaka konsola?bo strasznie generalizujesz...x-box jest w stanie spokojnie stawic czoła niezłemu pcetowi,nie mowiac juz o tym za chwile pojawi sie ps3 i xbox360

po drugie:gdy wychodziło pierwsze playstation i saturn,a razem z nimi pierwsze trojwymiarowe gry(m.in.masa bijatyk) zawedrowaly pod strzechy,pecetowcy mogli najwyzej patrzec i wzdychac...era voodoo przyszla pare lat pozniej...

po trzecie:sam gatunek bijatyk powstal i króluje w salonach arcade,a automaty zawsze byly blisko powiazane z konsolami (podobne bebechy,ci sami developerzy ect.)

po czwarte i najwaznijsze:grajac w dwie albo wiecej osob,co jest bardziej naturalne-tłoczenie sie przy biurku gapiac sie,w najlepszym razie,w 19 calowy monitor i probujac sie podzielic klawiatura;czy tez siedzenie z kumplami na kanapie przed telewizorem z padem w jednej a piwem w drugiej rece...

po piate:kozacki masz avatar :roll:
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
mogłby mi ktoś przybliżyć tą grę PRIDE ?? mam ps2 i bym sobie z chęcią zagrał :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
proszę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
niestety nie mialem okazji w to zagrac,ale to gra ludzi z Anchor develepments,a oni stworzyli UFC na dreamcasta...zadecydowanie najlepsza gre walki(slowo 'bijatyka' jakos mi nie pasuje do tej gry) w jaka kiedykolwiek gralem
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Ja mam tylko kompa niestety, ale wkurza mnie to ze prawie wszystkie gry MA sa robione na konsole:( na PC sobie nie mozna pograc zbytnio. Ja na kompie osobiscie gralem tylko w pare gier MA.
  • 0

budo_kokaina
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Marcholt i inni:

Skad zassaliscie PRIDE na ps2?
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA

Marcholt i inni:

Skad zassaliscie PRIDE na ps2?

ja Pride œcišgnełem z emule
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Nowa gra na PS2 K-1 World Max 2005, ma ktoœ ?? po screenach to wyglšda na zajebistš gre!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Mam to (na podstawie filmu, ktory pewnie bedzie zajebisty) :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Z tym, ze na razie mam za slabego kompa, zeby to odpalic ;] ale w niedziele troche w to pogram, wiec zdam jakas relacje :) [/code]
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
nie grac w to gowno, ktore wymienilem wyzej
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
ale co fabuła ? motoryka postaci? grafika? rusza się jak wóz z węglem?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA

ale co fabuła ? motoryka postaci? grafika? rusza się jak wóz z węglem?


nie chcesz wiedzec :D

w fabule sie nie wglebialem, bo wytrzymalem jakies 15 minut. a reszta jak najbardziej tak.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
na konsole jest najwięcej legendarnych już bijatyk i nie ma nawet co dyskutować, ze PCt może choćby minimalnie w tej dziedzinie podskoczyć konsoli. Mam swoich faworytów, chociaż sądzę, że w swoim wyborze nie będę oryginalny.

Virtua Figter[seria]- gra głównie słynie ze swojego realizmu. Nie zaznamy tutaj jakiś fireballi, czy innego strzelania oczami. Każda postać reprezentuje odmienny styl, z którego zostały zaczerpnięte hurtowo różnej maści techniki za pomocą motion capture. Opanowanie niektórych technik naprawdę zajmuje wiele czasu, chyba 3 część była najtrudniejsza.

Tekken [seria]- bardzo grywalna gra, z którą spędziliśmy głównie masę czasu na multiplayerze. Podobnie, jak wyżej masa technik, kopnięć i punchów zaczerpnięta capturem prosto od profesjonalistów, ale jednak tutaj bardziej położony jest nacisk na rozrywkę arcade i już niektóre postacie strzelają z rąk itd :D Opanowanie niektórych postaci do perfekcji potrafi znokautować oponenta za jednym podejściem (juggle).

Soul Calibur [1 część]- mój faworyt. ultrapłynna gra, w której każda postać posługuje się jakimś rodzajem białej broni. trudno nie ukryć, że efektywność gra tutaj pierwsze skrzypce. Każda postać ma swoją pokazówkę katy itp. Gra chyba najlepiej sprawdza się w pojedynku ze swoją kobietą, która masheruje, aż miło :) cóż, właśnie to jest atut gry, że można patrzeć na nią z dwóch perspektyw- grania taktycznego, które opanowuje się tygodniami i mashowania, czyli dzikiego nawalania w przyciski pada. Różnorodność styli, kombinacji, kombosów, juggli i rozwiązywania wielu problemów miażdży. Każde cięcie trzeba blokować w inny sposób (dół, góra, tułów). Typomy must have- dla osób, które jeszcze grały.

Dead or Alive [seria]- podobna do Soul Calibura gra, pod względem walki (kombinacje, długie opanowywanie postaci). Tutaj jednak ponownie wracamy do korzeni i walczymy wręcz. 3 część serii powstała na platformę Microsoft- X-box, zaś czwarta szykuje się na nowe cacko firmy Billa gatesa- Xbox 360. 4 odsłona masakruje realnością i klimatem- średniowieczna japonia, slumsy itd.
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Def jam: fight for n.y...
Gierka dosc brutalna w "ulicznym" znaczeniu tego slowa. Mamy tu kilka szkol walki ( jesli dobrze pamietam to 5). Po kazdej walce zdobywamy doswiadczenie, ktore wydajemy na rozwijanie zawodnika ktorego stworzylismy... Rozbijanie butelek na glowie, uderzenia czyjas glowa w slup i takie tam rozne fajne rzeczy ;) Gierka na ps2...
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
Ja tam gram w Fight Night round 2. Fajna symulacja boksu, na PS2:)
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
IMHO pierwsza czesc lepsza :) Fajniejsze sterowanie, choc w dwojce dochodzi pare minigierek... Jedynka tez git.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
I znowu VF :D (zwłaszcza VF4:Evolution)Ale nie moge wskazać nic innego!Grałem we wszystkie"większe"bijatyki na konsole(PS2 jak i X-Box)ale żadna nie spasowała mi tak jak Virtua Fighter!Ten realizm, odwzorowanie stylów!Aiki-Jujutsu, i Judo-o nich mam spore pojęcie i moge się wypowiedzieć-powiem tylko, że zadna inna bijatyka nie odwzorowuje ich lepiej!!!
  • 0

budo_kwazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z AZS AWF Wrocław Judo Team :P
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
znalazłem zajebiście prymitywną gierke judo...no ale jak by nie było jest bardzo miło

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry MA
IK+ (International Karate + :) )
Było w tej grze pare elementów, które sprawiały, że była trochę bardziej 'symulacją' walki niż np. tekken ;)
- jeśli wciskałeś jakiś cios, powiedzmy kopnięcie boczne i nie trzymałeś wystarczająco długo przycisku to zawodnik nie robił pełnego kopnięcia tylko np. zdążył podnieść kolano a potem zaraz opadało. Podobnie jeśli trzymałeś za długo to kopał boczne i trzymał nogę w powietrzu.
Można było w ten sposób naprawdę rozróżnić szybkość grającego, gdzie podczas gdy jeden zrobił jedno kopnięcie drugi zdążył w tym czasie wykonać dwa ciosy (bo pierwszy nie czuł ile trwa kopnięcie i trzymał za długo, a jak chciał szybko to cios nie dochodził). To było coś.
- Celność - o ile w tekkenie jesteś za daleko i cios nie dojdzie (i trzeba czuć dystans na tyle żeby wiedzieć kiedy będzie można sięgnąć przeciwnika) to jak już podejdziesz wystarczająco blisko możesz walić wszystkim. W IK+ był trudniej, jeśli się podeszło za blisko to niektóre ciosy przestrzeliwały - trzeba było naprawdę czuć dystans bo każdy cios miał swoją odległość w której był skuteczny.

Panza KickBoxing
- animacja ruchów
- niesamowite bloki i uniki (i nie dwa, trzy ale pełen wachlarz - prawie przed każdym ciosem różny blok/unik)
- rozwijanie parametrów swojego zawodnika (trening wytrzymałości, szybkości, refleksu! w specjalnej sali gimnastycznej)
- parametryzowanie swojego zawodnika - 54 ciosy do wyboru z których można wybrać swoje ulubione i zaprogramować takie ciosy jakie sie chcę, które stają się wizytówką danego gracza/zawodnika.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024