Skocz do zawartości


Zdjęcie

...swiat zwariowal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_kdh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
oszz qr*a, niefajna akcja i niefajna strona, nie mam nic do gejow, ale jezeli chodzi o takie sporty to raczej powinni otwierac osobne sekcje, bo jezeli dla geja kulanie sie z typem to to samo co dla "zwyklego" typa z panna to powinni cwiczyc gdzies indziej, mam nadzieje ze nikogo nie urazilem takim podejsciem do sprawy
  • 0

budo_kdh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
przeczytalem ze dwa pytania z FAQ i dochodze do tego ze chyba bym zabil takiego typa jakby ze mna walczyl/kulal sie, niestety w tym wypadku brak tolerancji ale pacjenci, ktorym staje podczas kulania????? masakra
  • 0

budo_badpafcio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
Fuj...

tyle

pozdrówki
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

przeczytalem ze dwa pytania z FAQ i dochodze do tego ze chyba bym zabil takiego typa jakby ze mna walczyl/kulal sie, niestety w tym wypadku brak tolerancji ale pacjenci, ktorym staje podczas kulania????? masakra


Czy to oznacza iz bedziesz uwaznie obserwowal partnera czy przypadkiem nie tuli sie do Ciebie bardziej niz powinien ? :wink:
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
a wy jak cwiczycie z kobietami nie macie przez przypadek ochoty zeby przytulic sie bardziej i macac :?: nie podniecacie sie zagladajac jej pod kimonko czy jak zdajecie sobie sprawe w jakiej pozycji jestescie :?:

ps.licze na szczerosc :) ...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

a wy jak cwiczycie z kobietami nie macie przez przypadek ochoty zeby przytulic sie bardziej i macac :?: nie podniecacie sie zagladajac jej pod kimonko czy jak zdajecie sobie sprawe w jakiej pozycji jestescie :?:

ps.licze na szczerosc :) ...


Ja autorytatywnie musze zeznac iz nie zdazylo mi sie patrzec na kobiete w czasei kulania jak na obiekt ktory mocna by wykorzystac w inny sposob :wink: .
Jakos nie wiem ale wtedy mam co innego w glowie niz kopulacja czy instynkt predluzania gatunku :wink: .
Prosze mnie nie bic za moje wynaturzenia :!: :oops:
Odnosnie owych pozycji .. o so chodzi :?: :oops:

Jak zwykle,
Szczery ^Hast^ :oops:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

a wy jak cwiczycie z kobietami nie macie przez przypadek ochoty zeby przytulic sie bardziej i macac :?: nie podniecacie sie zagladajac jej pod kimonko czy jak zdajecie sobie sprawe w jakiej pozycji jestescie :?:

ps.licze na szczerosc :) ...

Trzeba być profesjonalistą i skupić się na ćwiczeniu... masażysta też nie może myśleć za dużo w czasie masażu płci przeciwnej. :D
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
^Hast^ skad " ;) " :?: bic... hmm zastanowie sie :P o pozycje/postawy wystepujace w bjj :-) dlaczego zapewnisz o swojej szczerosci :?: czyzby nie byla to do konca prawda :?: :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

^Hast^ skad " ;) " :?: bic... hmm zastanowie sie :P o pozycje/postawy wystepujace w bjj :-) dlaczego zapewnisz o swojej szczerosci :?: czyzby nie byla to do konca prawda :?: :)


Skad ":wink:" :?: Bo tio zartem mialo byc :oops: .
Dlaczego zapewniam o szczerosci :?: Aby nie byc posadzonym o klamstwo :oops: .
Cio z pozycjami w bjj :?: :oops:
Wiedzialem ze dostane opieprz za te wypowiedz :oops: .

Skompromitowany ^Hast^ :oops:
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

Skad ":wink:" :?: Bo tio zartem mialo byc :oops: .

czyli jednak o czym myslisz :?: 8)

Dlaczego zapewniam o szczerosci :?: Aby nie byc posadzonym o klamstwo :oops: .


nie udalo sie ;)

Cio z pozycjami w bjj :?: :oops:
Wiedzialem ze dostane opieprz za te wypowiedz :oops: .

z pozycjami hmm przypominaja ciut kamasutre... ja nie opieprzam :cry:

Skompromitowany ^Hast^ :oops:


dobrze ze przezemnie ;)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
Marta- a ty jak sie tarzasz z jakims przystojniakiem jestes zupelnie wolna od... wszystkiego co nie zwiazane z walka :) :?:
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

Marta- a ty jak sie tarzasz z jakims przystojniakiem jestes zupelnie wolna od... wszystkiego co nie zwiazane z walka :) :?:


To ja sie przylaczam do pytania szanownego kolegi :) 8) .
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
"kulalam" sie 3 razy w zyciu ... 2 panow bylo calkiem hmm calkiem ;) jeden za stary (ok55lat) i szczerze to staralam sie jak najwiecej nauczyc choc mialam/mam problemy z " :oops: :oops: :oops: " w czasie kulania, przyznaje sie ze moja uwaga nie skupiala sie jedynie na technice :) (przydaje sie podzielna uwaga ;) )
  • 0

budo_brand
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

" w czasie kulania, przyznaje sie ze moja uwaga nie skupiala sie jedynie na technice :) (przydaje sie podzielna uwaga ;) )


o wiele prościej zapytać: "podobam Ci sie? moze sie spotkamy po treningu?" niż trenując myśleć o niebieskich migdałach
Ja tam nie mam takich skojarzeń, bo trenuję głównie z chłopami i nie w głowie mi takie rzeczy chociaż jeden byl podejrzany ale go przydusiłem i odechciało mu się :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
a skad wiesz o czym myslalam :?: i ja naleze do kobiet ktore NIE podrywaja/zapraszaja mezczyzn...
i niestety ja sie nie kulam :(
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

a wy jak cwiczycie z kobietami nie macie przez przypadek ochoty zeby przytulic sie bardziej i macac :?: nie podniecacie sie zagladajac jej pod kimonko czy jak zdajecie sobie sprawe w jakiej pozycji jestescie :?:

ps.licze na szczerosc :) ...


moj znajomy Barzylijczyk byl przerazony jak uslyszal ze w Polsce sa wspolne zajecia bjj dla kobie i mezczyzn :!: :!: :!: stwierdzil ze to seksizm i nietyczne w dodatku... :!:
w Brazylii to sa osobne zajecia...
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

moj znajomy Barzylijczyk byl przerazony jak uslyszal ze w Polsce sa wspolne zajecia bjj dla kobie i mezczyzn :!: :!: :!: stwierdzil ze to seksizm i nietyczne w dodatku... :!:
w Brazylii to sa osobne zajecia...


hmm ja bjj nie mam blizej niz ok110km...wiec tio tylko pytania...
ale cio ty myslisz a nie twoj znajomy :?:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

moj znajomy Barzylijczyk byl przerazony jak uslyszal ze w Polsce sa wspolne zajecia bjj dla kobie i mezczyzn :!: :!: :!: stwierdzil ze to seksizm i nietyczne w dodatku... :!:
w Brazylii to sa osobne zajecia...


hmm ja bjj nie mam blizej niz ok110km...wiec tio tylko pytania...
ale cio ty myslisz a nie twoj znajomy :?:


wiesz ja sie w sumie z nim zgadzam..., bo jak pamietam to ja judo tez cwiczylem w grupie meskiej, zenska byla osobno, nie bylo dziwnej atmosfery jak na moich poniejszych treningach karate gdzie ludzie sie prezyli i popisywali przed laskami...
w koncu trening to trening a jednak jakies kulanki z plcia przeciwna to ruszaja kazdego w koncu chemia to chemia a faceci to przeciez mysla tylko o seksie :twisted: :)
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal
Jezeli podchodzi sie do treningu powaznie to wszystko jedno z kim sie cwiczy.
Dla mnie, glupie usmieszki i komentarze na treningu (np. parteru) to brak szacunku do dziewczyny z ktora sie cwiczy i dzecinada.

Pozdrawiam
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ...swiat zwariowal

wiesz ja sie w sumie z nim zgadzam..., bo jak pamietam to ja judo tez cwiczylem w grupie meskiej, zenska byla osobno, nie bylo dziwnej atmosfery jak na moich poniejszych treningach karate gdzie ludzie sie prezyli i popisywali przed laskami...
w koncu trening to trening a jednak jakies kulanki z plcia przeciwna to ruszaja kazdego w koncu chemia to chemia a faceci to przeciez mysla tylko o seksie :twisted: :)


Skadze, wszystko zalezy od ludzi, podejscia do treningu i szacunku dla wspolcwiczacych. Kiedy cwiczylem Wing Chun i JJ, to co chwila lecialy jakies seksistowskie teksty, ktore naturalnie wzbudzajaly ogolna wesolosc, wprowadzaly atmosfere totalnego rozprezenia i prowokowaly dalsze kometarze... Niby fajnie i milutko, tylko jak sie skupic na treningu w takich warunkach?

Now, na BJJ zdarza sie cos takiego bardzo rzadko. Moze dlatego ze dziewczyny ktore sie u nas pojawiaja dobrze wiedza o co w tym chodzi i czego chca sie nauczyc - znakomita wiekszosc ma czarne lub brazowe paski w judo lub JJ. Rzucaja lepiej niz faceci, potrafia walczyc w parterze, znaja troche dzwigni i duszen, i wiedza jak je zastosowac. Tak ze dla wlasnego dobra lepiej skupic sie na treningu zamiast myslec o p*, gdyz mozna skonczyc z uszkodzona konczyna (o, jedyne czego im zdecydowanie brak to wyczucie), i jeszcze dostac niezly opiernicz, przy okazji... :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024