Skocz do zawartości


Zdjęcie

FINAŁ LIGI Polskiej w zapasach-Łódż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

FINAŁ LIGI Polskiej w zapasach-Łódż
Szykuje się prawdziwe święto dla sympatyków zapasów stylu wolnego. Jutro o godzinie 18 w hali MOSiR W Zgierzu przy ul. Wschodniej 2 odbędzie się mecz drużynowych mistrzostw Polski Włókniarz Łódź – Górnik Łęczna.

Zespół, który w tym pojedynku okaże się lepszy będzie mógł już świętować wywalczenie złotego medalu w tegorocznej rywalizacji. Przypomnijmy, że zapaśnicy Włókniarza bronią mistrzowskiego tytułu, wywalczonego przed rokiem.

∂ Od wtorku trenujecie w spalskim COS. Jak przebiegają przygotowania do tego najważniejszego spotkania w sezonie ?

Paweł Krupiński, trener łódzkich zapaśników: – Myślę, że dobrze. Specjalnie wybraliśmy Spalę, aby zawodnicy w odpowiednich warunkach mogli trenować i przygotowywać się do walki. Wraz z moim asystentem Mariuszem Cuchrą satramy się, by podczas jutrzejszej walki zawodnicy zaprezentowali najwyższą dyspozycję.

∂ Co wiecie o rywalach?

– W drużynie z Łęcznej walczy wielu utytułowanych zawodników. Wystarczy wymienić tylko wicemistrza Europy Krystiana Brzozowskiego, mistrza Europy Wasilija Fiedoroszyna czy mistrzów Polski Maksymiliana Witka i Tadeusza Kowalskiego. Ponadto ta drużyna ma za sobą starty w tegorocznym zapańniczym Pucharze Mistrzów.

∂ W jakiej dyspozycji jest Górnik?

– To się okaże dziś. Drużyna z Łęcznej walczy w zaległym spotkaniu z Gwiazdą Bydgoszcz.

– To chyba dobrze, że już dzień później walczyć będzie z wami?

– Są różne teorie na ten temat. Przecież turnieje zapaśnicze trwają dwa dni i wtedy zawodnicy muszą stoczyć znacznie więcej walk. Ja uważam, że jeśli ktoś jest dobrze przygotowany, to nie ma to żadnego znaczenia, że musi walczyć dzień po dniu.

∂ W jakim składzie będziecie walczyć z Górnikiem?

– Do meczu z zespołem z Łęcznej przygotowuje się dwunastu zawodników. Kategorii jest tylko siedem, a w wielu mamy po dwóch kandydatów. O tym, który z zapaśników otrzyma szansę zdecyduje dyspozycja. O składzie zdecydujemy dopiero w sobotę po śniadaniu.

∂ Przed meczem będą jakieś atrakcje dla widzów?

– Rzeczywiście organizatorzy chcą, aby mecz zapaśniczy miał godną oprawę. O godzinie 17.30 rozpocznie się mały show. Wystąpią zespoły rockowe oraz swoje umiejętności prezentować będzie zespół taneczny. Zapowiada się, że hala zostanie wypełniona do ostatniego miejsca. Chcemy, aby wszyscy byli zadowoleni.




No naprawde jak ktoś z Łodzi jest to niech sie wybierze bo beda fajne walki. Sercem jestem za Włókniarzem ale bedzie im bardzo ciężko wygrać, nie jest to nie możliwe. Ostatnie spotkanie tych drużyn wygrał Górnik ale tylko 4:3.
Pzdr.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FINAŁ LIGI Polskiej w zapasach-Łódż
No ja tez sie podniecałem tymi zwodami i co???.................Górnik oddał walkowera.Myslałem ze to jakies jaja ale niestety po 10 minutach dotarło do mnie ze to prawda.I taki był wspaniały finał Druzynowych mistrzostw Polski.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024