Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwarcie(o w morde)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwarcie(o w morde)
W takim układzie lepiej być w gardzie :)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwarcie(o w morde)

No nareszcie to co lubię. Ja bym jeszcze dołożył dźwignię szczękowo - nosową z zablokowaniem karku. Klient fajnego orła przy tym wywija. Jest to o tyle wredna technika, że można kark ukręcić ale cóż... życie bywa brutalne :D

8O 8O a mozesz mi powiedziec co to jest, jak to wyglada i jak sie to wykonuje i z czego to jest? 8O bo musi byc ciekawe

czytajac reszte postow najskuteczniejsza technika na dowolna ilosc przeciwnikow, dzialajaca od razu jest technika poslugiwania sie bronia palna (na ktora sie oczywiscie ma pozwolenie) gwarantowana 100% skutecznosc przy minimalnych szkodach wlasnych, szkoda ze tak trudno wyrobic sobie pozwolenie na nia:( (wlasnie czy moglby mi ktos przyblizyc jakie sa wymagania na posiadanie broni palnej?)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwarcie(o w morde)
o matko ale odgrzalem kotleta :( przepraszam z gory :(
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwarcie(o w morde)
Hmmm...ja bym spojrzał na to z zupełnie innej strony. Może to zabrzmi śmiesznie, ale dla mnie było by różnicą w jakim miejscu dokładnie jestem. Przy zwykłej ścianie(prsty mur), jeśli ktoś na mnie napiera (jak w ringu), pcha się jak głupi, wali nie patrzy, nigdy nie będę się wdawał w wymianę, bo jestem w gorszej pozycji. Za wszelką cenę starałbym się zejść na bok i potem wsadzić ew. locka. W dwójki bardziej boli :twisted: od razu by usiadł.
A teraz o co mi chodziło z tym murem. No mogłaby się zdarzyć extremalna sytucja, że jesteśmy zapędzeni w przysłowiowy kozi róg. Gdzie dwie ściane idą prostopadle, a my nieszczęsliwie stoimy w ich styku :? , wtedy sam nie wiem, chyba bym zaryzykował , opuścił gardę i spóbował wejść w nogi ew. ochroniarskie kopnięcie - odpychające , ale to też ciężko. Lepsze wejście w nogi :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024