Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja
Witam!!!

Przez ostatnie 3 tygodnie przebywałem w Beskidzie Sądeckim z dala od dobrodziejstw cywilizacji. Wykonałem tylko jeden telefon do Dudu do Niemiec pytając o wynik i gratulując.

Po powrocie z ciekawością przeglądałem posty na forach sportowych na koniec dochodząc do smutnego wniosku, że dla niektórych (bardziej pasowałaby liczba pojedyncza) niestety czas zatrzymał się w miejscu.
Są niereformowalni, a dyskusja z nimi przypomina bardziej rozmowę ze ślepym o kolorach.
Pozwolę sobie tutaj przytoczyć pewne pytanie adekwatne do zaistniałej sytuacji, a obrazujące nasze cechy (czytaj wady) narodowe.

Czy wiecie jaka jest różnica pomiędzy amerykańskim farmerem, a polskim rolnikiem?

Odp:
Jeżeli Amerykaninowi obrodziły plony, powiększył mu się inwentarz, słowem odniósł sukces. To jego sąsiad patrząc na te wyniki mówi; "ja w przyszłym roku dołożę starań aby być jeszcze lepszym".

Podobna historia na naszym polskim podwórku - Kowalski odniósł sukces na co jego sąsiad, któremu Najwyższy nie tylko poskąpił w zbiorach, ale i na rozumie (!?) z zawiścią spogląda na Kowalskiego mówiąc; " co on ma być lepszy ode mnie ? żeby mu tak piorun spalił gospodarstwo, a to co pozostanie zabrała woda"


Pozdrawiam prawdziwych wojowników i zostawiam tym niektórym ...... mocnym w gębie do przemyślenia

Misiek2
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja
Gratulujesz Dudu niebieskiego pasa w bjj czy tez udanego startu w zawodach ? W sumie to chyba bez znaczenia gdyz naleza sie gratulacje za oba osiagniecia. 8)
Osoby uzalajace sie nad swoim losem jest kilka. Zgaduje iz bede mowic o tej samej osobie. Hmm, z tego co sie ostatnio dzialo u niej to polecial z kolejnego forum za swoje poglady. Nagonka jakas czy co ? :wink:
A ze zazdrosc jest i bije po oczach to jasne jak slonce. A ze taka osoba wynajduje rozne wywody byle nie napisac iz zazdrosci. Coz, posunela sie do kasowania i tradycyjnego "wyzwania". .. norma :wink: .
Prawda, niektorzy sie nie zmienia. A niektorzy, jak Dudu, ida do przodu i mu nalezy gratulowac osiagniec :!: 8)
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja
Dziekuje wszystkim za gratulacje. Jest mi naprawde bardzo milo :D

Ale nie robcie ze mnie boga :oops: bo w Polsce oprocz krzykaczy sfrustrowanych wlasnym zyciem (moze seksualnym ? :wink: ) jest wielu porzadnych grapplerow ktorzy solidnie trenuja, nie boja sie startowac i albo juz osiagaja ogromne sukcesy na renomowanych zawodach (chyba wiadomo zespol z jakiego miasta mam na mysli) albo beda te sukcesy osiagac wkrotce. Bo BJJ w Polsce sie rozwija i dzieje sie to wielotorowo i niezaleznie od czyichs chorych urojen.

Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi cwiczacych BJJ, LL, sambo i inne sztuki walki!
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja

Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi cwiczacych BJJ, LL, sambo i inne sztuki walki!


HEY DUDU, A SHOTOKAN TEZ :D :) :twist :multi: ed:
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja


Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi cwiczacych BJJ, LL, sambo i inne sztuki walki!


HEY DUDU, A SHOTOKAN TEZ :D :) :twist :multi: ed:


PS.
Gratulacje, i zrobcie znowu seminarium w warszawie... :)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja
Cwiara, sam ze sobą gadasz :?: 8O :)
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja
Taka mala refleksja do tego co powiedzial Misiek..Taka juz natura jest Polaka ze jak sam czegos nie zdobedzie to drugiego w lyzce wody bedzie chcial utopic :lol:

Dudu naleza sie gratulacje.Za darmo nikt nominacji na stopnie nie dostaje.A poniewaz mam znajomych i w Krakowie wiec swoje wiem :-)
  • 0

budo_kdh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebieski pas Dudu oraz smutna refleksja
W tym watku tez POGRATULUJE!

Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024