Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raz jeszcze o Judo dla zgreda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_tad
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Raz jeszcze o Judo dla zgreda
Szukam klubu/szkoły w Warszawie prowadzącej typowo rekreacyjne treningi judo. Mam 30+ lat i w sumie prawie 10-cio letnie doświadczenie w sztukach walki, głównie karate i aikido, również nieco doświadczenia z judo...ale intensywnie przestałem trenować coś koło 10 lat temu - od tego czasu brzuszek urósł a kondycja spadła, oba dość mocno.
Szukam miejsca, gdzie możnaby pochodzić na treningi rekreacyjnie - bardziej na zasadzie alternatywy do treningu na siłowni albo biegania + ogólna poprawa "samopoczucia" zdolności do samoobrony :wink: .
Jeżeli ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce byłbym wdzięczny...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda

Szukam klubu/szkoły w Warszawie prowadzącej typowo rekreacyjne treningi judo. Mam 30+ lat i w sumie prawie 10-cio letnie doświadczenie w sztukach walki, głównie karate i aikido, również nieco doświadczenia z judo...ale intensywnie przestałem trenować coś koło 10 lat temu - od tego czasu brzuszek urósł a kondycja spadła, oba dość mocno.
Szukam miejsca, gdzie możnaby pochodzić na treningi rekreacyjnie - bardziej na zasadzie alternatywy do treningu na siłowni albo biegania + ogólna poprawa "samopoczucia" zdolności do samoobrony :wink: .
Jeżeli ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce byłbym wdzięczny...


Wiesz co, najlepiej idź potrenować do Mirka Oknińskiego. On prowadzi ju-jitsu. Fajny, relaksacyjny trening. Jeśli już trenowałeś coś wcześniej, to spodoba Ci się. Jego treningi są idealnie skrojone pod potrzeby 30+ letnich mężczyzn, którzy cenią sobie wartościowy trening. 8)
Silvio
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda
Są też treningi judo na Karowej, wtorek, czwartek około 20.00
Ja tam chodzę w ramach WFu, ale widziałem plakat, że odbywają się też zajęcia "rekreacyjnego judo". O poziomie i ćwiczących nic nie powiem, nie widziałem i zresztą nie znam się.
  • 0

budo_tad
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda
Dzięki za odpowiedzi. A czy jakiś bardziej konkretny namiar na cytowanego Mirka Oknińskiego uda mi się dostać?
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda

Dzięki za odpowiedzi. A czy jakiś bardziej konkretny namiar na cytowanego Mirka Oknińskiego uda mi się dostać?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda
Ja polecam np. sekcję trenera Chełstowskiego - zajęcia na ulicy Karowej 18 (nieopodal hotelu Bristol) we wtorki i czwartki, teoretycznie od 20.00 - praktycznie zaczynają się z pewnym opóźnieniem :) Można trenować też w soboty.

Są to treningi ju jitsu, ale w praktyce jest to niemal czyste judo. Super dla kogoś, kto miał z tym kiedyś do czynienia, ale przestał jakiś czas temu.

More info:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oraz
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (dzial treningi)

Pozdrawiam,
Mursi
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda
Mursi ile to kosztuje?
bardzo wdzięczny za odpowiedź pozostane
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Raz jeszcze o Judo dla zgreda
70 złotych na miesiąc, bardzo przyzwoicie uważam.
A jeśli jesteś związany z AZS / UW, to jest zniżka 20 złotych.

Pierwszy trening lutowy już pojutrze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024