Skocz do zawartości


Zdjęcie

otoczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

otoczenie
jak zaczołem w temacie , czy to , że trenujecie jakaś sztuke walki , w naszym przypadku tkd , ma wpływ na wasze otoczenie , waszych znajomych ? zapraszam do dyskusji :wink:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
w moim przypadku jest tak , ze nie informuje moich znajomych , ze trenuje co kolwiek , mala grupka osob wie , ale wiekszosc nic nie przypuszcza :) :) :)
i mam nadzieje , ze tak narazie zostanie :wink:
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
dawno dawno temu jak trenowalem i bylem swietny :twisted: to sie ukrywalem, teraz zaczynam od nowa, jestem beznadziejny i wszyscy
o tym wiedza :)
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
ja na poczatku tez nikomu nie mowilam, bo po pierwsze nikt nie mial pojecia c oto jest TKD, a po drugie, jakos nie chcialam sie chwalic;))) Teraz to jest tak , ze wie wiekszosc moich znajomych. AAle zaszla taka zmiana , ze wiekszosc moich znajomych i przyjaciol to znajomi z klubu , ktorzy tez trenuja :)
  • 0

budo_k-rina
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nieważne

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
na poczatku tylko kilka osob wiedzialo o tym, ze trenuje...
pozniej jakos sie roznioslo w szkole... :) :)
najgorsze bylo jak koledzy z klasy :twisted: lazili za mna i sypali glupie teksty typu: "nie zadzieraj z nia, ona trenuje TKD (salwa smiechu)" oczywiscie nie mieli (i do tej pory nie maja...) pojecia o TKD, ale to nie przeszkadzalo im sie nabijac... :X
jednak szybko znudzil im sie ten temat, wiec przestali mnie zameczac...
8) 8) 8)
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
najgorsze bylo jak koledzy z klasy lazili za mna i sypali glupie teksty typu: "nie zadzieraj z nia, ona trenuje TKD (salwa smiechu)" oczywiscie nie mieli (i do tej pory nie maja...) pojecia o TKD, ale to nie przeszkadzalo im sie nabijac...


hmmmmm..skad ja to znam :twisted: ale treaz juz sie przyzwyczaili do tego i wiedza ze lepiej ze mna nie zadzierac :) :) :)

just kidding :wink:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
za mna nikt nigdy nie chodzil i sie nie smial ze trenuje TKD, prezwaznie jest tak ze ja nie nazucam sie, mowiac kazdemu ze trenuje bla bla bla... no, chyba ze poznam kogos kto tez cos trenuje ale to juz jest inny rodzaj ludzi :) z regoly to inni przychodza do mnie i pytaja bo np. mam akurat na sobie koszulke TKD, albo uderzam w sciane albo cokolwiek innego... dzisiaj na przyklad przed judo jakis chlopak chcial sie bawic w capoeire :) tzn zawolal mnie i chcial zebysmy naprzemian kopali (chociaz on widocznie swoja wiedze czerpal z filmow) zrobil jakiegos polamacna, ja stalem dalej- to on znowu jakies figo fago i mowi zebym ja cos zrobil :) :) :) na poczatku nie wiedzalem o co mu chodzi, smignalem mu tora goro przed samym nosem i za chwile bylem juz otoczony zgraja ludzi proszacych o krotki instruktarz 8O :) :)
z drugiej jednak strony SW to dla mnie temat rzeka... i baaaaaaardzo lubie o tym mowic, dyskutowac itd ale to juz jest zmartwienie skrzynek pocztowych ludzi z mojego najblizszego otoczenia lub takich ktorzy faktycznie sie tym interesuja, reszta "cywili" jest bezpieczna od moich wywodow :wink:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
hehe Moro a trener ostatnio mówił na utwardzaniu żebu nie uderzać w ściane bo nie jest sprężysta :) No chyba że uderzałeś w drewnianą ściane lub kopałeś :twisted:

U mnie wiedzą wszyscy znajomi którzy trenują jakieś SW i garstka znajomych w pracy i na uczelini którym przez przypadek się wygadałem :? Ale większości, jak to Moro określił "cywilnym" znajomym nie mówie no bo po co...
Zresztą mało kto wie co to jest taekwondo i jak już komuś powiem to w 90% reakcji otrzymuje pytanie "A czemu nie karate? 8O " i dyskusja zaraz się kończy :) :) :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie

hehe Moro a trener ostatnio mówił na utwardzaniu żebu nie uderzać w ściane bo nie jest sprężysta :) No chyba że uderzałeś w drewnianą ściane lub kopałeś :twisted:

to jest poza tematem ale odpowiem- mam taki odruch ze jak ide wzdluz jakiejs sciany to sobie ja obstukuje, dung joomok, sonkal etc...
  • 0

budo_kenshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
Moje otoczenie już przyzwyczaiło się do moich "dziwnych" zainteresowań ( choć ciągle słyszę teksty w stylu "jak ktoś taki spokojny :evil: mógłby kogoś uderzyć" ). W budzie chyba nikt o tym nie wiedział :P a teraz na studiach wiedzą ale im to zwisa bo i tak nie mają o tym pojęcia. Mam więc spokój :)
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: otoczenie
u mnie jak u wiekszosci było tak ze wiedzieła okreslona grupa osub, ale oni powiedzieli komus, ten ktos jeszcze komus i taj juz jest. p teraz prawie wszyscy wiedza ze trenuje TKD i jest mi z tym dobrze :)
cały czs słysze z plecami "on trenuje taekwondo nie zaczynj z nim ... hahaha "
ale juz sie przyzwyczaiłem i ... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024