Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doping na macie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping na macie

z Sopotu i nie za Ogniwem??

I za Ogniwem i za Arka. W koncu to 3city :D
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping na macie
Zgadzam się z tobą w pełni Pietrass że biorą ci co wiążą z tym sportem jakies plany i nie wystarcza im wygrywanie w Polsce.Zresztą dzisiaj nie ma w naszym kraju takiej rywalizacji jak byla jeszcze kilka lat temu więc żeby zwyciężyc w Polsce nie trzeba nic brać.

Aha no i nie wiem gdzie aktualnie tranują Kystian i Marcin ale dosyć często wpadają do Poznania i wtedy staram się trenować razem z nimi.
Bo przecież wiadomo ze od lepszego zawodnika można się więcej nauczyc
więc ucze sie ile wlezie. :)
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping na macie

Oj Mazepa nieładnie tak oceniac naszego Krystianka i Marcinka :lol: :D :)


Dobra a na powaznie to K.B i M.M to naprawdę bardzo utalentowani i znakomici zawodnicy, czasami mam okazję porobić z nimi na macie i wtedy uświadamiam sobie gdzie jest moje miejsce w szeregu.Ale musze sie z tobą (niestety :( ) zgodzić że swego czasu troche się wspomogli.
Ale to nie umniejsza ich znakomitych umiejętności.Dam ci prosty przykład z autopsji walczyłem juz z wieloma ludzmi po kuracyjce i na ogół szło mi dobrze bo pojedynki konczyły się moją wygraną, ale K.B i M.M są po prostu bardzo utalentowani i włożyli w ten sport kupe swojego czasu i zdrowia.pozatym jak są w kadrze to chyba mają kontrole antydopingowe co?????


Więc HOSE ja się z tobą w 100% zgadzam.Brzozowski i Marcinkiewicz to są wielkie talenty.Bez koksu tez by swietnie walczyli tylko ze w nizszych kategoriach.Ale nie zmienia to faktu ze cos tam sobie walnęli(nie wiem tylko po co, ja przy takich wynikach nawet bym o koksie nie pomyslal).
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping na macie

Arka dostala ? Spokojnie, odgryziemy sie niedlugo. Spokojnie 8) .

Heh nie tym razem :wink:
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping na macie

Więc HOSE ja się z tobą w 100% zgadzam.Brzozowski i Marcinkiewicz to są wielkie talenty.Bez koksu tez by swietnie walczyli tylko ze w nizszych kategoriach.Ale nie zmienia to faktu ze cos tam sobie walnęli(nie wiem tylko po co, ja przy takich wynikach nawet bym o koksie nie pomyslal).

Mazepka miało byc bez nazwisk. :wink:
Jakich wynikach? żeby sie z tego sportu utrzymać trzeba medale na Mś robić i na olimpiady jeździć.
A jakbys był taki dobry jak Brzoza to pewnie i tak chciałbys jeszcze wiecej. Czlowiek zawsze chce wiecej niż ma i dzieki temu staje sie coraz lepszy.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping na macie
Ups zapomnialem sie chyba z tymi nazwiskami :)
Tak to prawda, lepsze jest najgorszym wrogiem dobrego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024