Skocz do zawartości


Zdjęcie

wzloty i upadki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

wzloty i upadki
...chyba kazdy co jakis czas ma okresy powatpiewania w slusznosc obranej drogi 8O , macie czasem takie jakby znuzenie trenigowe? cowtedy robicie zeby poczuc sie lepiej?

ja w takich chwilach lubie poogladac filmy z walk/ fotki itd. i oczywiscie zbytnio sie takim stanem rzeczy nie prezjmuje bo wiem ze to mija. aczkolwiek pomyslalem ze moze warto zwrocic na to zjawisko uwage :idea:
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
tak jak Moro lubi ogladas filmy ja tam biore motor/rower pod siebie i jade tam gdzie mnie jeszcze nie było :D wrwcam po 2 godzinach i juz sie czuje lepiej :D
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
gruber- nie wiem czy dobrze sie zrozumielismy, nie chodzi mi o doly tylko o takie chwile kiedy watpisz w sens swojego treningu.
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
Ja Cie rozumiem, tez mam takie momenty, po prostu nic mi ie wychodzi na treningach i zastanawiam sie po co...ale to przechodzi po ok. tygodniu samo. najbardziej wtedy mi pomagaja ludzie z treningow, obejrzenie kaset z zawodow lub powspominanie obozow;)) i wszystko wraca do normy;)))
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
...ja czasami mam jezcze cos takiego- budze sie rano polprzytomny, wstaje na nogi... pozycja walki pare ciosow na worek i mysle sobie "boze, ale jestem wolny i beznadziejny".. potem caly dzien mysle tylko o tym, a pod wieczor jak jestem juz "pelnosprawny" :) i czuje wyrazna poprawe ...dalej mysle ze jestem o wiele za wolny itd ale to juz mnie tak nie przgniata jak z rana :) hehe, czasami jednak przez kilka dni czuje ze przy wyprowadzaniu ciosow jestem spiety i jakis taki sztywny... caly proces powtarza sie ale w iekszej skali czasowej :wink: ...moze nie tyczy sie to bezposrednio tematu, ale mechaniz jest podobny.
  • 0

budo_pjotrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
aby sie nie znudzic treningami trzeba postawic przed sobą jakis cel, przyzec sobie np. ze dojde do 4 dana i ćwiczyc. ja sie przyznam ze jak pada deszcz, jest zimno, wieje wiatr i jest ciemno to tez nie chce mi sie trenowac, potem mysle ze nie było mnie na jednym treningu, to i druga nie obecnosc nie zaszkodz az w koncu przychodzi mi do głowy myśl.
co ze mnie za leniwy obibok i ide na trening. :D
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
No ja nawet nie dopuszczam takiej mysli, ze moglabym nie isc na trening...Jesli juz mnie nie ma (co zdarza sie rzadko) to caly czas mysle ze np. teraz to maja rozgrzewke, ateraz to juz koniec ttreningu..jestem z nimi obecna duchem;))) a jak jest brzydka pogoda, to najczesciej nie chce mi sie wychodzic z domku, ale na trening to jakos mi sie chce;)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
ja jestem na treningu bez wzgledu na samopoczucie, powstrzymac mnie moze tylko jakas powazna niedyspozycja :!: ...nie sadzicie ze taki okres zalamki tez nam cos daje?
  • 0

budo_k-rina
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nieważne

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki

powstrzymac mnie moze tylko jakas powazna niedyspozycja


taaaaaa.... :) :) :)
nawet kataklizm nie powstrzyma morozzzza od trenowania... :twisted:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki

...nie sadzicie ze taki okres zalamki tez nam cos daje?

do dalszej analizy nadaje sie bardziej ten fragment niz poprzedni ktory zacytowalas, potraktuj to troche powazniej ok?
  • 0

budo_k-rina
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nieważne

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
sie postaram na drugi raz.... :roll:
  • 0

budo_k-rina
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nieważne

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
moze raz albo dwa zdarzylo mi sie, ze mialam ochote przestac sie "bawic" w taekwon-do (trenuje dopiero od roku...)
ale wtedy pomyslalam sobie ze jak teraz odpusze to moje rodzenstwo (ktore tez trenuje) moze stac sie ode mnie lepsze 8O , a do tego nie moge dopuscic :!: :!: bo glupio tak odstawac od reszty... a poza tym jak juz sie cos zaczelo, to trzeba robic to tak dlugo jak tylko sie moze...
:-) :-)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
Ja trenuje za krótko żeby odczuwać jakieś zniechęcenie do treningów :? Jak narazie wszystko mi się podoba i mam nadzieje że tak ciągle będzie :) Ale jakby co to myśle że kilka filmików i forum by wystarczająco pomogły, a jak nie to najlepszym lekarstwem jest super ciężki trening :twisted:
Co do tego czy takie załamki pomagają (rozważam czysto teoretycznie) to sądze że tak, bo skoro wracacie do treningów to znaczy, że znaleźliście jakiąś dodatkową motywacje, cel i to czyni was silniejszymi (psychicznie) :wink:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie :!: z treningiem tez chyba tak jest... jak przetrwasz taki kryzys to potem trenujesz z podwojnym zaangazowaniem- takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki

ja tam biore motor/rower pod siebie i jade tam gdzie mnie jeszcze nie było :D wrwcam po 2 godzinach i juz sie czuje lepiej :D

Identycznie nie ma to jak wyzyc sie na rowerze. Czasmi przejechac jakis ludzi...:)
  • 0

budo_dawid
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
Mnie TKD tak wciągnęło że jesli niema mnie na treningu to tylko i wyłącznie z powodu choroby.Dla mnie treningi to jakby rytuał odprawiany z największą przyjemnością. :)
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki

ja tam biore motor/rower pod siebie i jade tam gdzie mnie jeszcze nie było :D wrwcam po 2 godzinach i juz sie czuje lepiej :D

Identycznie nie ma to jak wyzyc sie na rowerze. Czasmi przejechac jakis ludzi...:)


ludzi to nie ale to jest cos :D :D:D
  • 0

budo_k-rina
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nieważne

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
brutale... :) :) :) (tyczy sie hachi i grubera)
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
no co :?: :?: :) :) :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: wzloty i upadki
chyba sie zle zrozumielismy... wiec z tego co rozumiem, kiedy przychodzi znurzenie treningowe i ogolnie powatpiewanie w sens trenowania taekwondo wsiadacie na rower i po przejazdzce chce wam sie z powrotem trnowac TKD tak?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024