Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 39


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

UFC 39
No i po kolejnym UFC, bardzo zreszta ciekawym.
Phil Baroni vs. Dave Menne - nie zdazylem nawet otworzyc piwa , i koniec.Baroni , wedlug mnie jest:
- gey
- robiacym podstawy pod WWF
- psychopata w stylu "American Psycho "
czyli jak mowia US -many "olewasz( tu jest inne slowo) go czy kochasz musisz z nim zyc"
Pedro Rizzo vs. Gan McGee - McGee to mutant siegajacy glowa obreczy od koszykowki , Rizzo , bardzo chcial ale Ruas cisnol recznikiem...i dobrze szkoda takiego chlopa jak Pedro
Din Thomas vs. Caol Uno - very sexy walka , Thomas typowy przedstawicie "monkey jitsu" , oplatal Uno wszystkim co mial , raz wszedl w perfekcyjny trojkat , ale nie mogl wyprostowac reki Uno i ...i nic.
W 2 i3 rundzie Uno zaczyna dominowac i po Dinie
BJ Penn vs. Matt Serra - BJJ w stojce , Serra w niesamowitej formie , swietna masa i sila , BJ zrelaksowany i szybki . Serra sila niweluje ataki BJ , stara dopychac go do siatki , zwiejszajac jego ruchliwosc , 1 runda to BJ, druga Serra , 3 jedna z lepszych jakie widzialem w MMA ale wyrownana ... jednoglosnie 29:28 BJ , i walczy o pas z Uno
SLiva - Cabage - nazwiske nie pamietam , ale straszna mlucka , pan "kapusta" pomimo przyjecia 100 uderzen ciagle chodzi jeszcze uderza...jednak wygrywa Silva od pana Melitica przez TKO
Randy Couture vs. Ricco Rodriguez - dlatej walki warto bylo nie spac , Randy to moj przyjaciel , Ricco , to moje odbicie ( sylwetka ,styl walki).Randy 39 lat , olimpijczyk i switowej klasy zapasnik , pilot ,spadochroniarz , snajper , uczestnik rajdu ECKO ... czlowiek - maszyna ,a jednoczesnie zajebisty czlowiek , i niezawodny przyjaciel.
Ricco , mlody - duzy , glodny mistrzowskiego pasa , trenowal jak psycho przez 3 m-ce , sparowal codziennie nie tylko z "mentorem" Tito , ale i KErrem.

Zaczeli..... Randy dorwal sie jak glodny wilk , duzo szybszy kilka niekonwencjonalnych podciec , a'la judo ( ogladalem to UFC , z bylym tworca sukcesow judokow Floty Gdynia , Jozkiem Walihtem , jego zdaniem Randy , musial miec stycznosc z judo w okresie przygotowawczym , ciekawe - zapasnik-musze sie go zapytac).
Niestety , zadza zwyciestwa Ricco , bylatak wielka , ze pommo lejacej sie krwi , ciagle atakowal, w koncu w 5 rundzie , wykonal kilka udzerzen z dosiady na prawa strone twarzy Randy , po pierwszych pekl mu luk brwiowy ( i to mocno) jedno z uderzen po prostu praktycznie oderwalo peknieta skore , Randy krzyknol i sedzia oglosil TKO

PS.
Po walce Ricco , powiedzial , modle sie do Boga i mam jedna nadzieje w zyciu ze Bog , pozwoli mi walczy z .............."Mino" Nogueira
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 39
Ehh .. jedyne co zauwazylem to to ze w UFC jest znacznie wiekrza rotacja zawodniwko. Obecnie to jest ich naprawde sporo. I tak dobrze patrzac to kojarzylbym tylko walke Rendiego. A tak .. reszta to dla mnie niewiadoma. Ogulnie jak dla mnie to UFC znacznie przyspieszylo i wiecej jest nowych twarzy w porownaniu do np. Pride.
Couture ulegl juz drugi raz ostatnimi czasy. To co soba prezentuje to za malo czy po prostu do glosu dochodza mlode i wschodzace gwiazdy jak Josh Barnett czy Ricco Rodriguez.
Hmm.. Mino jest teraz przeciwnikiem nr. 1 dla calej wagi ciezkiej. Po zwyciestwem nad Bobem jeszcze bardziej utwierdzil swoja pozycje jako nr.1 w kategori ciezkiej. Nic wiec dziwnego ze wszyscy beda probowali odebrac mu tytul. Juz do walki wyzwal do Josh Barnet .. byly mistrz wagi ciezkiej UFC. Obecnie robi to aktualny mistrz UFC w tejze kategorii czyli Ricco. Mino chyba staje sie pomalu najbardziej znana postacia swiata MMA. Swoja droga ciekawe czy dojdzie do walki w ktorej stawka beda pasy mistrzoskie UFC i Pride ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024