Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks w Gliwicach!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_spider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Boks w Gliwicach!!!
Widzialem ogloszenie reklamujace nowa sekcje bokserska Carbo. Zajecia czy tez zapisy maja miec miejsce w Zespole Szkol Gastronomiczno-Uslugowych na Kozielskiej. Wie ktos cos wiecej :?:
  • 0

budo_g4bb3r
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks w Gliwicach!!!
czesc spider

slyszalem cos o tym, podobno treningi sa AŻ 2 razy w tygodniu, cena niby 20zl/miesiac.

jesli to prawda to nie jestem zainteresowany, gdyz w poniedzialki i czwartki mam bjj, wiec perspektywa 4 treningow w miesiacu za ta kase nie wydaje mi sie zbyt zachecajaca
  • 0

budo_g4bb3r
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks w Gliwicach!!!
mam zamiar zaniedlugo tam wpasc i dowiedziec sie czy to prawda, jak to zrobie to dam znac
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks w Gliwicach!!!
Zajecia sa prowadzone przez p. Kowalczyka (chyba tak sie nazywa) ponoc bylego trenera kadry mlodziezowej Polski (czy jakos tak). Na treningach sa najmniej dwie osoby prowadzace. Jak na moje gusta robia to fachowo.
Od listopada treningi zostana chyba przeniesione na ul. Dubois 36, na razie jednak j/w (ul. Kozielska 1). Treningi odbywaja sie w poniedzialki i piatki o godzinie 18:00 (na Dubois ma dojsc jeszcze trzeci trening we srode). Ceny wygladaja nastepujaco:
- 10 zl/mies. - osoby uczace sie niepelnoletnie
- 15 zl/mies. - osoby uczace sie pelnoletnie
- 20 zl/mies. - osoby pelnoletnie pracujace
Sprzet zapewnia klub, samemu nalezy kupic tylko bandaze i szczeki.

Pozdrowka!
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks w Gliwicach!!!
Moze to bedzie troche glupio wygladalo ;) ale jakie sa obecnie godziny treningow? Nie bylo mnie pare razy i nawet nie wiem gdzie dokladnie teraz odbywaja sie treningi :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024