Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thai-box we Wrocławiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Thai-box we Wrocławiu
16 września we Wrocławiu rusza sekcja Thai-Boxu. Czy ktoś wie coś na temat prowadzącego? Na ulotce nie ma żadnej informacji na ten temat. Jest tylko info, że zajęcia będą odbywać się w 15 LO na Nowym Dworze w poniedziałki, środy i piątki od 19.00
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Hmm... 15 LO... moje osiedle! No więc tak... Sekcja kick boxingu nazywanego thai boxem była tam od kiedy pamiętam... Treningi prowadził niejaki Witek o którym słyszałęm ( od znajomego kickboksera obracajęcego sie w sportowym światku ) że nie zdał egzaminów na instruktora MT. Co jednak nie wyklucza go jako dobrego nauczyciela. Okazuje sie że wręcz przeciwnie, mój najbliższy przyjaciel ( hehe, fajnie brzmi ) chodził tam trochę swego czasu i baaardzo wychwalał zajęcia. Przede wszystkim Witek bardzo zwracał uwagę na drobne błędy, każdego indywidualnie poprawiał. Pierwsze 3 miesiące poświęcił na robienie kondycji... a z techniki... tylko i wyłącznie postawę. Zadnych ciosów kopnięc bloków... później było poruszaeni się w walce, bloki, uniki. No i dopiero wtedy ciosy proste i tak dalej... Czy to jest MT? Raczej nie. Ale nie jest to też chyba kickboxing. Np. wspomniana postawa... nogi ugięte, ciało pochylone, ręce tuż przy czaszcze wnętrzem dłoni do środka... ani troche thaiowe... Uczył jednak jak bić głową, jak i kiedy uderzać łokciem... tyle że były to jakby ciekawostki, a nie włąściwa części treningu która w zasadzie opierałą sie na technikach podobnych do kickbokserskich. Co jednak można bło powiedzieć trening byłbardzo solidny. Ponadto trener zwracał uwagę na psychiczną stronę zawodnika... I tu jeden BUG. No cóż. Trenował swoich uczniów na strasznych zabijaków... I tu drugi BUG. Chodzą tam sami zabijacy :) Tzn. Towarzystwo jest meczowo dresiarskie :( .

16 września - sekcja MT. To ciekawe, może zmieni trochę wygląd treningów , upodobni do muay thai jako że jest teraz bardzo popularne... cóż zobaczymy. Jeśli chcecie mogę się tam przejść , pogadać , rozeznać sie w sytuacji i powiedzieć wam co i jak...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
mangha, czy Ty przypadkiem nie trenujesz BJJ?
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu

mangha, czy Ty przypadkiem nie trenujesz BJJ?


Jasne! Czyżbyś również chodził na treningi? Jeśli tak, to bardzo mi miło :D (a jeśli nie, to oczywiście bardzo polecam :P ), daj znać, po czym mogę Cię skojarzyć, np. imię :-)


No i dziękuję za rzeczową odpowiedź na moje pytanie. Planuję wybrać się, tylko trochę zniechęca mnie ta lokalizacja. Nie wiesz może, w którym to jest miejscu? Adresu niestety nie ma na ulotce ani na plakacie...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
To jakieś 50m od mojego bloku więc mniej więcej wiem co to za rejon :)
Moge Cie kiedyś zaprowadzić :) A Ty mnie zaprowadzisz do siebie... znaczy sie na BJJ
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Chodziło mi raczej o to, żebyś podał mi adres.
Na BJJ sam trafisz, jak już będą treningi, to info będzie w dziale BJJ.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
kurcze, szkoda... wolałbym Cie sam za rączkę zaprowadzić :roll: ...

W każdym razie szkoła jest na Wojrowieckiej ( numeru nie znam. ale nie będzie problemem znaleźć wielki szary budynek...) . A dojazd? Autobusy: 122, 126, 134, 136, 142, 149, 406, 409, ... Jeszcze jest kilka ale nawet nie pamiętam... Wszystkie sie zatrzymują w okolicy, tam już możesz sie zapytać - każdy będzie wiedział...
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Dzięki narcyz :)
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
A Twoje treningi, gdzie sie odbywają?
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Nawet nie raczyła odpowiedzieć :P
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Takie niestety są kobiety :) :)

MARDRAs
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Witek to bardzo fajny koles- chodzilem tam kiedys z pol roku- bardzo dobre wrazenie- koles jest spokokojny, rzetelne treningi. Potem jak chodzilem na JJ w okolicy, to chlopcy wpadali do nas na sparing- i naprawde byli mocni. Ja polecam.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Ukyo, chodziłeś na JJ na szkocką?

Widziałem ostatnio ogłoszenie, że jest u nas nowootwarta szkółka boksu z elemntami boksu tajskiego... w jakiejś podstawówce ( hmm może 68? ) na Szcześliwej... muszę się tam przejść podpatrzeć...

A możę ktoś był, widział? Może ktoś tam ćwiczy... - byłbym wdzięczny za jakieś informacje...
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Nie pamietam czy to szkocka byla. Kolo skrzyzowania na nowym dworze. Prowadzil Marcin Walendowicz- ksywka Dolar :-)
Bardzo cieplo ta sekcje wspominam
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai-box we Wrocławiu
Szkoca, szkocka. I to nie był Nowy Dwór tylko już Muchobór. Chodziłem tam chyba przez 3 miesiące, ale przerwałem treningi przez 2 tygodniową "wizytę" w szpitalu, a później jakoś tak głupio było mi wracać. Ale było tam całkiem nieźle można każdemu polecić...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024